Fantastic Beasts Valizi

(.) #141

Pottermore' a da gelmiş az önce yoktu :smiley:

(Serkan of İzmir) #142

Ve Sherlock Holmes 3 oracıkta 5 yıl daha ertelenir... Naptın be Jude reis. :S:S

(Kyle Reese) #143

Çok iyi de oldu güzel de oldu.
Jude Law-Dumbledore
Dumbledore-Jude Law

(Emirhan) #144

Başarılı cast. Sanırım Fantastic Beast izleme zamanı geldi...

(öğnkü) #145

Jude Law haberi resmen ALLAHU AKBAR WOOWW tadında değil mi :heart_eyes:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #146

Fantastik Canavarlar 2 Filmine Callum Turner Katıldı!

Variety ve Warner Bros. Pictures'ın haberine göre Green Room ve Assassin’s Creed performanslarıyla başarı yakalayan İngiliz aktör Callum Turner Fantastik Canavarlar 2 filminin kadrosuna dahil oldu. Filmde Turner, Newt Scamander'ın kardeşini canlandıracak. Turner ayrıca yakın zamanda drama filmi olan The Only Living Boy in New York'ta Kate Beckinsale, Pierce Brosnan ve Jeff Bridges karşısında performans göstericek.

(Hakan) #147

Fantastik Canavarlar 2’nin Senaryosu Tamamlandı

İlk filmiyle Harry Potter dünyasına olan özlemimizi dindiren ve Dünya çapında 800 Milyon$ hasılatı geçmeyi başaran Fantastik Canavarlar serisinin ikinci filminin bu yaz çekimlere başlayacağını biliyoruz. İkinci filmde daha çok Grindelwald ve Dumbledore arasındaki ilişkiyi görme şansı yakalayacağız. Filmden de yavaş yavaş detayları öğrenmeyi beklerken JK Rowling müjdeyi verdi ve senaryonun tamamlandığını duyurdu.

Bir hayranın “Fantastik Canavarlar 2 senaryosunu yazdınız mı? BANA HER ŞEYİ ANLAT KADIN” tweetine karşılık şunu yazdı.

Evet yazdım fakat HENÜZ SANA BİR ŞEY SÖYLEYEMEM KADIN.

Böylece JK Rowling müjdeyi vermiş oldu ve artık filmden gelecek detayları da öğrenebiliriz. Henüz ilk filmde olan oyuncuların döneceği açıklanmadı fakat Callam Turner’ın bu devam filminde Newt Scamander’ın kardeşi olarak rol aldığını öğrendik ve ilk filmde sadece fotoğrafını gördüğümüz Zoe Kravitz’in da Leta Lestrange karakterine geri döneceğini öğrendik. Bunların dışında başka bir bombaysa Dumbledore’u Jude Law canlandıracağını açıkladılar.

Seri beş filmden oluşacak ve en çok merak edilen tabi ki Dumbledore’un cinsel tercihi ve Grindelwald ile arasındaki ilişki.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #148

Sürekli bir adım ilerdesin. Adımlarına dikkat et bro :smiley: Haber güzel bu arada.

(.) #149

(Protogonos (Ali)) #150

Arkadaşlar,sanırım filmin bug’ını buldum.Kitaplardan birinde (sanırım Ateş kadehi) Salem Büyücülerinden bahsediyordu.Muggle’lar,büyücüleri yakalayıp yakıyordu.Büyücülerse ateşten eklilenmeme büyüsü yapıp,ateşin içinde kahkahalar atıyorlardı.Sonra eğlence için kılık değiştirip tekrar yakalanıyor,tekrar ateşe giriyorlardı(Yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum,kitapları okuyalı çok zaman oldu)
Filmde ise sanki mugglelar büyücülere soykırım yapmış gibi göstermişler.
@bruiser ı göreve çağırıyorum.Acaba yanlış mı hatırlıyorum yoksa Rowling YİNE lore’u çöpe mi atmış?

(Taylor Swift Fanboi) #151

Senin dediğin avrupadaki büyücüler için geçerli. Amerika’daki büyücüler daha farklı bir tarihe sahip

(Berna Ece Gündüz) #152

Sorunu tam anladığımı sanmıyorum ama Mete’nin dediği gibi Amerika ve İngiltere büyücülüğü farklı. İngiliz büyücülerin bildiğini diğerleri bilmeyebilir.

(Protogonos (Ali)) #153

@MoB teşekkürler.Şimdi hatırladım,sanırım cadı avından bahsediyordu.

(halı, kilim, travel) #154

Salem diyorsa haklısın o Amerika’da olmuş.

Ama yakma mevzuuna girmemişler. Herhalde karıştırdın. Bu arada Amerika’daki büyücüler çok gerizekalıymış. 20 kişi asılarak idam edilmiş. İngiltere’dekiler ateşte yanmıyor, bunlar daha Blackwood muggle’ının yaptığını yapamıyor.

(Protogonos (Ali)) #155

Salem olup olmadığından emin değildim,kitabı okuyalı uzun zaman oldu.MoB’un söylediğine göre kitapta Salem’den değil engizisyonun yaptığı cadı avından bahsediyormuş.

(halı, kilim, travel) #156

Ben edit yaparken yazmışsın.

(Samet Yalçın) #157

Iki kıta arasındaki fark tamamen tutuculuktan kaynaklanıyor bence. Amerikan halkı gram gün yüzü göstermiyor büyücülere en ufak bir işbirliği olduğunu sanmıyorum. Bunun sonucunda izole bir büyü toplumunun oluşması ve kendine has bilgilere sahipken diğer toplumlardaki en basit büyüden haberdar olunmaması doğal bence.

Gidin Kuzey Koreli bir eve misafir olun. Cep telefonunuza tapmaya başlayabilirler :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #158

Harry Potter‘ın artık yeni filmi gelmez, farkındayız. Sırf bu sebepten her zaman hüzünlü bir şekilde, “Always…” diyerek dolaşabiliriz. Ama onun yerine kendimizi Harry Potter’ın yarattığı evrenin içinde, Fantastic Beasts serisine sarılırken bulduk.

Başrolünde Eddie Redmayne‘i izlediğimiz Fantastic Beasts and Where to Find Them‘de Redmayne’e Katherine Waterston, Johnny Depp ve Ezra Miller gibi isimler eşlik ediyordu. Filmi büyük bir heyecanla izledik ve bittiği anda “İkincisi ne zaman gelir ki?” diye sormaya başladık.

ABD’de 16 Kasım 2018’de gösterime gireceği açıklanan Fantastic Beasts and Where to Find Them 2‘dan ilk görsel de paylaşıldı. Görselde Eddie Redmayne‘in hayat verdiği Newt Scamander karakterinin seyahat iznini görüyoruz.

(ahmet kara) #159

(dubliner) #160

Jude Law konusunda şüphelerim vardı ama olmuş gibi sanki. Ben hala Colin Farrell’ın sadece bir film oynamasına, onda da Amerikalı birini canlandırmasına bozuğum bu arada. Yalnız Dumbledore olduğuna göre İngiltere’ye dönülsün artık ya. Ve bir yerlerden mümkünse Michael Sheen fırlasın.