Fantasy Premier League

(Ercan Berber) #1

Ödüllü ligimize, premier ligi takip eden herkesi bekliyoruz. Şuan ligde 5 kişi var. Katılacaklar bugün 21:45’e kadar kaydını yapsın.

(Ercan Berber) #3

Ödülü alamazsın en fazla.

(Aku ) #4

Nasıl ilerliyor bu lig? Bir de meybuzun üretimi durmamış mıydı?

(dubliner) #5

Meybuz konusunda bi bilgim yok ama oyunla alakalı, takımının 100m pound bütçesi var. Bununla bir takım kuruyorsun. O kurduğun takımdaki oyuncuların her hafta reel maçlardaki performanslarına göre puan topluyorsun. Her hafta bir tane bedava transfer yapma şansın var. Eğer fazladan yaparsan - puan yazılıyor hanene. 38 hafta boyunca böyle böyle ilerliyoruz. En çok puanı kazanan da birinci oluyor.

(Ercan Berber) #6

Ben yapıyorum meybuzlari.

(dubliner) #7

2 saatten az kaldı başlamasına. Katılacak olan varsa son şansları birinci haftadan başlamak için. Diğer türlü arayı kapatmak zor oluyor.

(Fingolfin) #8

Bedava transfer hakkını ne zamana kadar kullanabiliyoruz

(Ercan Berber) #9

2.haftadan önce kullanabilirsin. Ben kullandım mesela. 1.hafta bitince otomatik güncellenir.

(Fingolfin) #10

Yarış kızışıyor :smile: 2.likten bir anda 6.liga düşmüşüm

(Ercan Berber) #11

Çünkü dün 1 maç oynanmıştı, ona çok seetme maçlar bitsin öyle bakarız.

Bu arada benim güvendiğim dağlara kar yağdı. Defansı dizdigim Chelsea 3 gol yedi evinde.

(Fingolfin) #12

Bende ilk başta öyle yapmıştım kayıtların bitimine az kala aklıma bir anda esti değiştirdim.

(Yaşar Can Özcan) #13

bu hafta gösterilen üç kırmızıdan ikisini tutturmak benim için küçük insanlık için büyük bi adım
önümüzdeki hafta hedefim full çekmek

(Ercan Berber) #14

Ona rağmen farkla 1.sin. Takımın sağlam olmuş.

(Ercan Berber) #15

Liverpool defansim Lovrene cleansheet puanı gelmedi, neden acaba bilen var mı?

(Aku ) #16

Oyun sistemini yani dolayısıyla cleansheet puanı toplamak için ne yapmak gerektiğini bilmiyorum, ama kelime anlamından yola çıkarak, bu puanı gol yemeyen takımdaki bir oyuncudan kazandığını tahmin ediyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam Lovrene uzatmalarda oyuna girmişti, yani 3 dakika falan oynadı. Bundan kaynaklı olabilir. (Tekrar ediyorum, oyunun nasıl işlediği hakkında bi fikrim yok. Bunlar sadece çıkarım.)

(Ercan Berber) #17

Ya bug olmuş galiba, 88dk oynadı yazıyordu meğersem 1dk oynamış :frowning:

(Ercan Berber) #18

Son haftalara girerken 1.lik yarışı baya kızıştı. İlk üçün arasında 18 puan fark var, 4. de çok uzakta değil. Kimler şuan çekişiyor, kim şampiyonluk için iddialı, bi yazın görelim.

(Aegean Sand) #19

Aktif takip eden bir sen bir ben varım sanırsam. Şampiyonluğa gelirsek şampiyon oldum bile ben, :slight_smile: sende ikinci olursun büyük ihtimal :smiley:

(Ercan Berber) #20

Ben şuan üçüncüyüm, belli ki takip eden biri daha var :smiley:

(dubliner) #21

Ben her sene düzenli takip edeceğim diye başlıyorum, üçüncü hafta kopuyorum. Geçen bu başlığı görünce girip baktım bi, bu hafta hiç doğru düzgün puan alamamışım. Gross’u da ta ne zaman almıştım yedeklerde kalmış, muhtemelen doğru düzgün puan gelmemiştir ondan hiç :frowning: