Fantasy Premier League

(Ercan Berber) #22

@kilkenny @azimleucanpenguen İlk üç arası puan farkı 7, bitime üç hafta var. Bakalım kim şampiyon olacak.

(Aegean Sand) #23

Yarış iyice kızıştı bitime geldik sayılır 3.sırada gözüküyorum ancak hala iddialıyım muhitin şampiyonu ben olacağım. bu arada meybuzumu isterim :smiley:
@GooMoonRyong @kilkenny

(Ercan Berber) #24

Şimdi ben kazanacağım için bosuna meybuz isteme :smile: Saka bir yana Dubliner benchboost kullandığı için bu hafta fark açabilir. Ve son haftalar oldugu için ligde ne olacağı belli olmuyor.

(Aegean Sand) #25

Yok o geçen hafta kullanmış bu hafta yedek kadro puanlarıyla beraber 45 puanı aldı yani :slight_smile:

(Ercan Berber) #26

Tamam işte bu hafta kullanıyor şuan, yoksa şuan takımı 20 puan falan 45e çıkmış.

(dubliner) #27

Valla benim pek bi iddiam yok. Bu hafta Auba alacaktım, almadım. Yerine Firmino aldım çok pişman oldum. :frowning: Ramsey ve Monreal’i de oynatmıyor hocam zaten. Yalnız seneye yaparsak ve katılım artarsa, ligi head to head yapalım. Daha rekabetçi oluyor. Böyle oyundan kopuyor insanlar ben de dahil olmak üzere.

(Ercan Berber) #28

Ya bırak, iddiam yok diyorsun bakmıyorum diyorsun birincisin :smiley: Seneye yine yapmayı düşünüyorum ama katılım artması için Geekyapar Spor grubuna atabilirim. PL takip edenler gelsin. Head to Head yapabiliriz fark etmez.

Bu arada ben Aubameyangı kaptan yapacaktım bu hafta vazgeçmiştim. Ben de pişmanım.

(dubliner) #29

Yok ya valla son iki üç haftadır girip de değişiklik yaptım doğru düzgün. :smiley: Şu an birinciyim de çok yüksek ihtimal birinci ben olmam lig bittiğinde. Benim Monreal’i çıkarmam lazımdı aslında rotasyona gideceğini biliyodum ama iki sakatım vardı onları çıkardım, bi ceza puanı daha yemek istemedim. Bi de ikinci aptallığım bu hafta Ramsey almak oldu. Oynamayacağı belliydi. :confused:

(Ercan Berber) #30

Salah’ı kaptan yapmayı unutmuşum, rip. Son haftada yapılacak hata değil.

(Aegean Sand) #31

Son haftaya kadar baya çekiştik seninle şampiyonluk benim oldu :slight_smile: meybuzu kim gönderiyordu? :smiley: şaka bir yana aktif takip eden çok az kişi vardı seneye daha kapsamlı bir şekilde organize edelim ligi modlarda el atarsa bu işe sevinirim :slight_smile:

(Ercan Berber) #32

Evet güzel lig oldu, Dubliner da çok yakın 10 puan fark yok üçümüz arasında. Seneye dediğim gibi geekyapar spor grubuna atmayı düşünüyorum, PL takip edenler gelir. Bu arada hala içim kan ağlıyor, nasıl unuturum Salah’ı kaptan yapmayı ya.

Bu arada 1.Muhit Fantezi Ligi’ni kazandığın için kutlarım.

(Ercan Berber) #33

@kilkenny kazandı ligi askjdhajdjsahdkjsadsakjdas Ligimize müthiş bir final oldu. 1.Muhit Fantezi Ligi’nin şampiyonu @kilkenny’i kutlarım.

(dubliner) #34

Ohannes. Ben son hafta oynanmadan baktığımda üçüncüydüm. @GooMoonRyong kazanır, buradan bırakmaz diye düşünmüştüm ama son hafta baya iyi puan toplamışım. Tebrikler için teşekkürler. Baya kafa kafaya bitmiş aslında. Zamanında fazladan transfer yapıp keşke yapmasaydım diyen var mı? Ben bir yada iki kere -4 puan yemiştim. İyi ki daha fazla yapmamışım. :smiley:

(Ercan Berber) #35

Ben de yedim -4 iki kere, onlar koymadı abi Salah’ı kaptam yapsam 2 puanla şampiyon oluyom :’(

(Aegean Sand) #36

@kilkennytebrik ederim erken kutlamışım şampiyonluğu :slight_smile: bende bir kere -4 yemiştim işime yaramıştı ancak sanırsam

(Geek Velet) #37

Gelecek yıl da yaparmıyız Ercan Abi? Beb bu yıl geç kaldım katılmak için. :slightly_smiling_face:

(Ercan Berber) #38

Yapicaz kardeşim merak etme.

(dubliner) #39

Dünya kupası yapsak mı? Ben fifa’nınkine ve telegraph’ınkine kaydoldum.

(Ercan Berber) #40

At link açalım hemen başlamadan. Ben redditte görmüştüm unutmuşum.

(Yaşar Can Özcan) #41

https://fantasy.fifa.com/