Film ├ľnerileri ­čÄ×

(.) #1

Bu konu benim i├žin hep g├╝zel olmu┼čtur ├žok fazla film ve dizi izlerim ve her zaman ├Ânerilere a├ž─▒─č─▒md─▒r ayr─▒ca iyi ├Âneri de yapar─▒m b├Âyle bir konu g├Ârmedim muhitte hep etkin bir konu olsun isterim ├Âzellikle gecenin ge├ž saatlerinde ne izlicem diye d├Ârt d├Ânenlerin buraya bir cevap at─▒p hemen d├Ân├╝┼č├╝ olmas─▒n─▒ falan isterim filmle ilgili yorumlar falan yani anlayaca─č─▒n─▒z yorumlara y├╝klenin soru sorun g├╝zel devaml─▒ bir ba┼čl─▒k olsun hadi geeklerim

Keyifli Vakit Ge├žirmelik -├çEREZL─░K- Filmler
How to Train Your Dragon Ne ─░┼č
Geekmuhit Film Kul├╝b├╝ :clapper:
Muhit K─▒raathanesi :coffee:
(Director) #2

The Grand Budapest Hotel

(U─čur Can Aksu) #3

Ben bu konunun daha ├Ânce a├ž─▒lmam─▒┼č olmas─▒na tak─▒ld─▒m, ┼ču an utan├ž dolu bir kahkahayla takip ediyorum smile

(Yasin) #4

Predestination - ─░zledikten sonra beynin de iri g├Â─č├╝sl├╝ fok bal─▒klar─▒ halay ├žekecek.
Moon - ─░zledikten sonra be─čenmeme olas─▒l─▒─č─▒n var ama y├Ânetmenin yapt─▒─č─▒ i┼č kesinlikle harika!
Mad Max: Fury Road - Senenin en iyi filmlerinden biri zaten a├ž─▒klamaya gerek yok.
Kingsman: The Secret Service - Kilise sahnesini izledikten sonra neden ├Ânerdi─čimi anlayacaks─▒n.
Ex Machine - Robotlar her zaman d├╝nyay─▒ ele ge├žirecek de─čil ya.
Begin Again - M├╝zik ile alakal─▒ ├žok ho┼č bir filmdir.

─░nsanlar─▒n ne istedi─čini bilmiyorum ama bu filmlerin ├žo─ču herkesin sevece─či t├╝rden.

(Kaan Koca) #5

─░ntouchables hakkatten g├╝zel bir film a─č─▒r falan da de─čil gece ├žok iyi izlenir.

Edit: Kingsman kilise sahnesi bide ex machina finali ├žok g├╝zeldi -_-

(.) #6

Moon'u sevmeyen varsa ya ┼čimdi ├ž─▒ks─▒n yada sonsuza kadar sussun abi tek ki┼čili filmlerin en iyi ├Ârneklerinden 127 saat Buried gibi gibi....

(.) #7

Aynen bende 2 g├╝n ├Ânce gece izledim sonunda mutlulukla s─▒r─▒tmaktan alam─▒yosun kendini

(Kaan Koca) #8

├ľl├╝ Ozanlar Derne─či bir ba┼čyap─▒tt─▒r izleyin.

(Kaan Koca) #9

Az kals─▒n babalar─▒n babas─▒n─▒ unutuyodum

Der Untergang

(U─čur Can Aksu) #10

Romantik;
Before Sunrise (Sararsa, di─čer filmleri de g├╝zeldir.)

M├╝zikal;
Sweeney Todd

Fantezi-Aksiyon;
Edge of Tomorrow

Animasyon;
Inside Out, taze film, mis gibi! HANG─░ DOST OYUN SEVEEEEER?

(Kaan Koca) #11

Memento film fulden geri do─čru gidiyor ├žok fena beyin yakan bir film

(Muhammet Alperen Bayraktar) #12

Shining
Kubrick'den m├╝thi┼č dev bir eser
Memento
Bu da Nolan ba┼čkandan
1408
Gene harikad─▒r g├╝zel bir korkuda salar adama
Chronicle
Sonradan s├╝per g├╝├žler kazanma durumuna daha ger├žek├ži bir yakla┼č─▒m
Das Experiment
Muhte┼čem bir filmdir gene gerilim dozu m├╝thi┼čtir
Twelve monkeys
Zaman yolculu─ču d├Âng├╝lerle alakal─▒ deh┼čet film
Se7en
Bu da gene g├╝zel bir film Kevin Spacey yazmak yeter bence
Usual suspects
─░smi buydu yanl─▒┼č hat─▒rlam─▒yorsam Gene Kevin reyizin oynad─▒─č─▒ bir film ki g├╝zeldir

Ben daha yazar─▒m beni buradan al─▒n l├╝tfen smiley

(Director) #13

12 y─▒lda ├žekilen : Boyhood
Senenin en iyi dramalar─▒ndan: Whiplash

(Ozan Cem ) #14

Madem b├Âyle bir ba┼čl─▒k a├ž─▒ld─▒ kendime challenge yapt─▒m. Her sabah buraya bir film ekliycem.
Bug├╝n├╝n filmi THE DEPARTED olsun. Martin Scorsese y├Ânetmi┼č. Leonardo Di Caprio, Jack Nicholson ve Matt Damon ba┼črolleri payla┼čm─▒┼č. T├╝r├╝ ise su├ž-dram-gerilim olarak belirtilmi┼č.

(OMX yanchar) #15

World's Greatest Dad

ara s─▒ra yazar─▒m buraya...

(Ozymandias) #16

Memento diyeyim bende. ┼×ahsi Top 10 listemdedir zaten. ─░zlemeyen ├žok ┼čey ka├ž─▒r─▒r.

(Kaan Koca) #17

Sherlock Holmed 1-2 Robert amca co┼čturuyor filmde.

(Director) #18

The Butterfly Effect
(memento tarz─▒)

(Kaan Koca) #19

─░nterstaller tek kelimeyle ┼čahaeser...

(Director) #20

Shutter Island gerilim ve psikolojinin m├╝zikle beraber uyumu . Izleyiciyi ikilemde b─▒rakarak daha kal─▒c─▒ ve b├╝y├╝k kitlelere ula┼čmak.