Film ├ľnerileri ­čÄ×

(Do─čukan) #2763

Aynen. Taxidermia ├žok tatmin edici bir film tart─▒┼čmas─▒z bu ama benim filmde anlamad─▒─č─▒m tek bir ┼čey kald─▒ geriye.

Filmin ba┼č─▒nda Askerin, Pipisinden sanki Alev Makinas─▒ym─▒┼č gibi Ate┼č ├ž─▒k─▒yor. O nas─▒l m├╝mk├╝n olabiliyor. Hi├ž anlamad─▒m.

(Gamz) #2764

Hat─▒rlam─▒yorum o kadar─▒n─▒ :woman_shrugging:t2::woman_shrugging:t2:

(Cain) #2765

(Do─čukan) #2766

Sizlere ┼ču filmleri ├Ânermek isterim;

Eraserhead
David Lynch, 1977

Dr. Strangelove
Stanley Kubrick, 1964

Taxi Driver
Martin Scorsese, 1976

The Silence of the Lambs
Jonahtan Demme, 1991

Punch-Drunk Love
Paul Thomas Anderson, 2002

(fza) #2767

(Do─čukan) #2768

Bu ba┼čl─▒kta da sevdi─čim filmleri ├Ânereyim dedim ne var?

(Iron Man) #2769

Anlad─▒k bu 5 filmi ├žok ├žok ├žok sevdi─čini . Ya anlamayan bir ki┼či yoktur. L├╝tfen art─▒k dur. Ne istiyorsun bizden? O kadar ki┼či geldi ge├žti, ben senin gibisini g├Ârmedim. Bu konuda olduk├ža ciddiyim

(Ak─▒n kartal) #2770

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #2771

(Alfie Solomons) #2772

(imnotevensorry) #2773

Bug├╝n sinemada izledim. Vizyona g├Âre baya g├╝zel bir filmdi. Politik g├Ânderileri gayet keyifli g├╝zel bir komedi, ├Âneririm:)

Edit: Bruno GanzÔÇÖ─▒n (Gottfried) me┼čhur ÔÇťDer UntergangÔÇŁ filminde HitlerÔÇÖi canland─▒rd─▒─č─▒n─▒ bilmek filmdeki k├╝├ž├╝k bir espri ├žok daha anlaml─▒ k─▒l─▒yor.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #2774

─░zlemeyen varsa izlesin.

(imnotevensorry) #2775

Sonunda 'Loving VincentÔÇÖi izleyebildim. S├Âyleyebilece─čim en k─▒sa haliyle GoghÔÇÖun yaln─▒zl─▒─č─▒n─▒ ve ilham─▒n─▒ ├žok ├žok iyi yans─▒tm─▒┼člard─▒. Filmde, o kadar resimin ge├ži┼čini izlerken k├╝├ž├╝kl├╝─č├╝mde okudu─čum kitaplar geldi akl─▒ma, sadece onlar─▒n ├žok fazla melankolik olan─▒. Ger├žek bir melankoli. Filmde yap─▒lan GoghÔÇÖun resim yapma amac─▒ ile ilgili al─▒nt─▒ , ┼ču an kelimesi kelimesine hat─▒rlamad─▒─č─▒m i├žin yazam─▒yorum, GoghÔÇÖun resimlerini bu kadar sevmemi ve beni bu kadar etkilemesini daha da anlamam─▒ sa─člad─▒.

(Ba┼čl─▒─č─▒ a├ž─▒lmas─▒ gereken bir film asl─▒nda)

(yak─▒┼č─▒kl─▒ oldu─čum kadar m├╝tevaziyim de) #2776

Kurtadam temas─▒ olduk├ža ho┼čuma gider ancak do─čru d├╝zg├╝n film-dizi bulam─▒yorum. ├ço─ču filmin efektleri g├Âz kanatan cinsten. Yayg─▒n pop├╝ler ├Ârnek olarak Van Helsing, Teen Wolf ve Twilight serisini izledim ancak daha kaliteli ├Ârneklerini ke┼čfedebilece─čimi umut ediyorum.

MuhitÔÇÖten tavsiye bekliyorum.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #2777

Ger├žekten de komedi, fantastik, dram, psikoloji ├Âgelerini bar─▒nd─▒r─▒yor. Ki┼čiye g├Âre de─či┼čir tabi.

(The Dude) #2778

The Big Lebowski diyecektim ama yaz─▒lm─▒┼č zaten bu. ─░├žinde bowling olan ba┼čka bir film ├Ânereyim, Kingpin.

(Sude ├çavu┼č) #2779

Yaz─▒lm─▒┼č olabilir ama hakk─▒nda konu┼čmazsam duramam.Filmi d├╝n ak┼čam izledim ve ke┼čke daha ├Ânce izleseymi┼čim diyorum.Zamanda ge├žmi┼če yolculuk yapabilen birinin ya┼čad─▒klar─▒n─▒ anlat─▒yor film,romantik komedi tarz─▒ bir ┼čey asl─▒nda ama kesinlikle uyduruk de─čil.Zaman─▒n k─▒ymeti ├žok g├╝zel anlat─▒lm─▒┼č ve ailenin ├Ânem─▒ de bir o kadar g├╝zel i┼členmi┼č bence ayr─▒ca oyunculuklar─▒ da be─čendim ve mutlaka izlenmesi gerekti─čini d├╝┼č├╝n├╝yorum,kesinlikle zaman kayb─▒ de─čilAbout-Time-UK-Quad-Poster-585x443

(┼×─▒p─▒d─▒k ├Âld├╝rmeli) #2780

Benim de ├žok sevdi─čim ve d├╝n san─▒r─▒m 8.defa izledi─čim bir filmdir bu. ├ľneri ba┼čl─▒─č─▒na bu filmi payla┼čmak i├žin girmi┼čtim, benden ├Ânce davranm─▒┼čs─▒n :joy:
Film bana ├žok samimi geliyor mesela, ├žok az filmde bunu hissediyorum.
Zaten m├╝zikler harika.

(Liquidman) #2781

Zamanda yolculuk yap─▒nca ├žocu─čun de─či┼čmesi fikri ├žok mant─▒kl─▒yd─▒ ve ho┼čuma gitmi┼čti. Pek ├žok zaman yolculuklu yap─▒m izledim ama bunu ak─▒l etti─čini g├Ârd├╝─č├╝m ilk film buydu. Ba┼čka da vard─▒r tabii b├╝y├╝k ihtimal

(Tsuchigumo) #2782

Ben de bu sabah izledim ve abs├╝rd derecede sevdim filmi jkdsopajfoa─▒js
2018-01-21_18-10-57