Film ├ľnerileri ­čÄ×

(Vefa Tan─▒r Dilek) #2783

a-z-comeandsee-e1434378404125
Come and See

Alfred Hitchcock

(Kerem) #2784

Hitchcock yaz─▒yorsak bende Ingrid BergmanÔÇÖa olan a┼čk─▒m sayesinde izledi─čim NotoriousÔÇÖu ├Ânereyim

(Faruk Çetinkaya) #2785

T├╝rk├žesi Paralel Evren olan Coherence filmi d├╝┼č├╝k b├╝t├želi olmas─▒na ra─čmen iyi bir ba┼čar─▒ yakalam─▒┼č.├ťstelik ├žo─ču Bilim Kurgu filmindeki gibi sonunu tart─▒┼čmaya a├ž─▒k b─▒rakm─▒┼čt─▒rÔÇŽ

Linki

(­čöź) #2786

Happy Death Day ve American Made izleyen varm─▒, g├╝zel filmler mi, ├Ânerirmisiniz ?
─░ki yorum atabilirmi izleyen.

(Liquidman) #2787

Happy Death Day fena de─čil keyifli. Korku gibi ba┼čl─▒yor komediye d├Ân├╝yor, arada dram falan yap─▒yor. ├çerezlik. T─▒rt bir oyunculuk bekliyordum ama ┼ča┼č─▒rt─▒c─▒ derecede iyiydi.

(Demon King) #2788

American Made koca bir MEHH. Yani ge├žen y─▒l daha iyi filmler ├ž─▒km─▒┼čt─▒ buna nazaran.

(­čöź) #2789

@Berkmoon
Wuttt ? Poff ne komedisi ya, adamak─▒ll─▒ kaliteli bir korku olmasa da gerilim filmi izlemek istiyordum : (

@BayRodley
Evet ya indirdim de hi├ž izleyesim yok valla. Biraz ┼č├Âyle bir g├Âz att─▒mda meh gibi geldi banada. 80ÔÇÖlerde ge├žiyormu┼č birde neyse Tom Cruise hatr─▒na izlerim heralde. Saolas─▒n dostum :+1:

(civ) #2790

dostum hdd ilk ba┼čta Son durak sonra Korkun├ž bir filmÔÇÖe do─čru kay─▒yor tarz─▒ÔÇŽcipssiz izleme

(─░layda U─čurlu) #2791

Phantom of The Opera

Gece Hayvanlar─▒

D├╝nyan─▒n en g├╝zel filmleri olduklar─▒n─▒ iddia edemem ama benim ├žok sevdi─čim filmlerdendir ikisi de.

(G├Âk├že Y─▒ld─▒z) #2792

─░nanam─▒yorum resmen buras─▒ hazine odas─▒ :scream:

Muhit K─▒raathanesi :coffee:
(Vefa Tan─▒r Dilek) #2793

images
Kesin izlenmesi gereken bir film

(K├╝r┼čad the Falcone) #2794

Star WarsÔÇÖlar ve seslendirme performanslar─▒ d─▒┼č─▒nda g├╝zel g├╝zel Mark Hamill izleyebilece─čim iyi bir film ├Ânerecek var m─▒?

(Cem Ekiz) #2795

The Big Red One d─▒┼č─▒nda ├žok da kayda de─čer bir i┼či yok Star WarsÔÇÖlar─▒ saymazsak. Corvette SummerÔÇÖdan da bahsediyorlar ama izlemedim, tavsiye edemem. Di─čer i┼člerine biraz bakm─▒┼čt─▒m zaman─▒nda ama do─čru d├╝r├╝st izlenecek ba┼čka bir i┼čini bulamam─▒┼čt─▒m. Daha ├žok B s─▒n─▒f─▒ i┼člerde tak─▒lm─▒┼č kendisi.

Not: Filmde pek ├žok abs├╝rt sahne oldu─čunu da eklemek laz─▒m. Hani ciddi bir sava┼č filmi izlemek istersen izlenecek bir i┼č de─čil. Ama s├Âz konusu Mark Hamill olunca elimizde ├žok da se├ženek yok.

(├ľzg├╝r Ya─č─▒z) #2796

SICARIO
Kesinlikle izlenmeli ancak fragman─▒ izleyip 24 saat aksiyon bekleyenler izlemese daha iyi olur. Y├Ânetmenin vermeye ├žal─▒┼čt─▒─č─▒ derin mesajlar─▒ alman─▒z─▒ umuyorum. Y├Ânetmeni ve Sinematograf─▒ ile tam bir Dennis Villeneuve ba┼čyap─▒t─▒.

(Palya├žo gibi giyinen ucubelerle k├Ât├╝ bir ge├žmi┼čimiz var!) #2797

(G├Âk├že Y─▒ld─▒z) #2798

Sevgili dostlar! Beni gerim gerim gerecek, ger├žekten korkabilece─čim bir film ├Ânerebilecek birisi var m─▒ aran─▒zda acaba?!
Ek olarak; T├╝rk filmi olmamas─▒ ve i├žinde palya├žo bulunmamas─▒ tercihimdir. Te┼čekk├╝rler.

(Taylor Swift Fanboi) #2799

1408

(Kerem) #2800

Chicago

(Cain) #2801

Buried

(G├Âk├že Y─▒ld─▒z) #2802

Onu izlemi┼čtim