Film ├ľnerileri ­čÄ×

(─░brahim Kaya) #2803

(G├Âk├že Y─▒ld─▒z) #2804

─░zledim, ba┼čka ├Ânerebilece─čin film var m─▒ acaba?

(Taylor Swift Fanboi) #2805

(O─čuzcan Demir) #2806

├çok s─▒radan bir ├Âneri olacak belki izlemi┼čindir ama ben yine ├Ânereyim ba┼čkalar─▒ yararlan─▒r
Split ile It ├Ânerilirim b├╝y├╝k ihtimal izledin ama ├Ânermi┼č olay─▒m

(G├Âk├že Y─▒ld─▒z) #2807

Evet izledim

(G├Âk├že Y─▒ld─▒z) #2808

─░zledimmm :cry::cry::cry:

(Taylor Swift Fanboi) #2809

Peki bu?

(G├Âk├že Y─▒ld─▒z) #2810

Yok bunu izlemedim , izlemeye de─čer mi peki?

(Taylor Swift Fanboi) #2811

Tabii. Yani korkmazs─▒n ama acayip iyi bir gerilim filmidir.

(G├Âk├že Y─▒ld─▒z) #2812

Tamam te┼čekk├╝r ederimmm :blush:

(Taylor Swift Fanboi) #2813

image

(├ľzg├╝r Ya─č─▒z) #2814

Ya arkada┼člar 1 y─▒ldan beridir her yerde aramama ra─čmen ismini bir t├╝rl├╝ hat─▒rlayamad─▒─č─▒m bir film var. Film bir romantik komedi. Filmde 2 yak─▒n arkada┼č var k─▒z garsonluk falan yap─▒yor daha sonradan bunlar sevgili oluyorlar ve galiba evleniyorlarda. Sonras─▒nda filmin sonlar─▒na do─čru k─▒z yolda bisikletle giderken hi├ž beklenmedik bir anda k─▒za araba ├žarp─▒yor ve ├Âl├╝yor. Sonras─▒nda k─▒z ve babas─▒ hayatta kal─▒yorlar film biriyor vs. ├çok ├Ânemli HELP.

(Taylor Swift Fanboi) #2815

?

(├ľzg├╝r Ya─č─▒z) #2816

┼×uan bir garibi ne kadar sevindirdin kelimelerle anlatam─▒yorum. ├çok te┼čekk├╝r ederim. ┼×unuda soray─▒m filmi tan─▒man─▒ sa─člayan bisiklete araban─▒n ├žarpmas─▒ m─▒yd─▒ ?

(Cain) #2817

(Taylor Swift Fanboi) #2818

Emin olmam─▒ sa─člayan oydu. Filmin bende komik bir an─▒s─▒ oldu─ču i├žin akl─▒mda kalm─▒┼č.

(I'm not fine.) #2819

Ryan Gosling edammÔÇŽ Sinematografi olsun, ┼čark─▒lar t├╝rk├╝ler olsun, oyunculuklar olsun m├╝thi┼čÔÇŽ
Bana ├Ânerdi─či i├žin Thx to @Deniz-Ren

(K) #2820

Filmi izledikten sonra da genel olarak filmin alt metnini a├ž─▒klayan ┼ču videoyu izleyin, baya baya ayd─▒nlat─▒yor.

(Cagri Akgur) #2821

Ryan Gosling g├Âr├╝nce akl─▒ma geldi. Az biraz komedi az biraz romantik filmler aras─▒nda en sevdiklerim aras─▒nda ÔÇťCrazy, Stupid, LoveÔÇŁ Ryan Gosling, Steve Carell, Julianne Moore, Emma Stone, Marisa Tomei ve Kevin Bacon gibi ustalar da var

(─░brahim Kaya) #2822

Ooo Ryan Gosling filmleri mi ├Âneriyoruz?