Film ├ľnerileri ­čÄ×

(Devrim) #2945

bunu izlediysen,

Tabi ki gece izlemen laz─▒m.

(Kid A) #2946

Net korkutmaz da iyi gerer, s├╝r├╝kleyicidir falan. Yersen g├╝zel bir s├╝rprizi falan da vard─▒r. Tavsiye ederim.

(K) #2947

┼×unlara bak bi

(Devrim) #2948

┼×u Raw korku filmi de─čil de ger├žekten etkileyiciydi.

@EmirTQ The BabadookÔÇÖu unutmu┼čum kesinlikle +1.

(Winston Smith) #2949

VVitch: A New England Folktale

Suspiria

(K├╝r┼čad the Falcone) #2950

(Seni ├Âzleyece─čiz Moriarty... Katillerini ya┼čatmayaca─č─▒z...) #2951

Biri bana Lights Out ├Ânermi┼čti sanki, ona bakarak izledik filmi de kimsede bulam─▒yorum kimse eyvallah

(Winston Smith) #2952

Bad Day for the Cut

Cold in July

Blue Ruin

(Liquidman) #2953

Sarma┼č─▒k (2015)
Y├Ânetmen: Tolga Kara├želik ( Kelebekler, Sarma┼č─▒k, Gi┼če Memuru)

Kendi dilimden b├Âyle bir ┼čey izlemeyi ├žoook ├Âzlemi┼čim muazzam bir filmdi. Puhu tvÔÇÖde bele┼č ve yasal bir ┼čekilde sizi bekliyor, mutlaka izlemenizi ├Âneririm.

(Kerem) #2954

Harbi buradan izleyin. YouTube da sesleriyle oynam─▒┼člar filmin teklife tak─▒lmas─▒n diye, ├žok garip bir ┼čey izliyorsunuz valla.d

(FES) #2955

─░zlemeyen kald─▒ m─▒ bilmiyorum fakat bu film beni derinden etkilemi┼čti. https://www.imdb.com/title/tt2713180/

(Emirhan) #2956

hayat─▒n─▒zda hi├ž holywood dan bi ton teklif gelmesine ra─čmen reddeden ve kendi yoluna devam edip hem sanatsal hem de deli e─členceli film yapan bir y├Ânetmenin filmini izlediniz mi ?

buyursunlar
sonuna kadar jarmusch u savunaca─č─▒z !

(Witch-Dentist of Muhit) #2957

@Deniz-Ren iki kere yazm─▒┼č ama ben de yazmak istiyorum, e─čer izlemeyen kald─▒ysa:

Kesinlikle izleyin, gerilim ile birlikte romantikli─či ├žok g├╝zel i┼člemi┼čler. M├╝zikleri, ├Âzellikle i├žinde bulunan ┼čiir beni ├žok etkilemi┼čti. Liam NeesonÔÇÖ─▒n bu filmindeki rol├╝ne b├╝y├╝k sayg─▒ duyuyorum. :slight_smile:

(Semih) #2958

Enemy

Yak─▒n tarihli, gerilim filmi nedir ve nas─▒l yap─▒l─▒r─▒ g├Âsteren, sa─člam bir film. Tavsiyedir.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #2959

Bu soru g├╝zelmi┼č. ├ľyleyse ben de tekrar edeyim.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and IÔÇÖm fucking retarded.) #2960

Fetih 1453

(Onur) #2961

─░zlememek m├╝mk├╝n de─čil bu filmi zaten ne zaman televizyonu a├žsam pat diye ├Ân├╝me d├╝┼č├╝yor.

(Yasin Duyar) #2962

Tam arad─▒─č─▒n─▒z yap─▒mlar say─▒lmazlar ama yine de ├Ânereyim: A KnightÔÇÖs Tale, Ironclad ve daha izlememe ra─čmen Flesh and Blood ( BerserkÔÇÖe ilham olmu┼č bir yap─▒m, y├Ânetmenli─činde Paul Verhoeven var k├Ât├╝ olamaz herhalde.)

(Devrim) #2963

├ľneri diyemeyiz ├ž├╝nk├╝ ben de hen├╝z izlemedim. Ama listemdeydi, belki ilgini ├žeker.

─░zlemi┼č olan biri yorumlarsa g├╝zel olur.

(Witch-Dentist of Muhit) #2964

Yemin ederim tam bunlar─▒ ├Ânerecektim, birinci filmini izledim ben. Baya─č─▒ oldu ger├ži ama tarihi film sevenlerin izlemesi gereken bir yap─▒t. Film i├žinde genel tarih konular─▒nda da g├Ârd├╝─č├╝m├╝z klasik olaylar ge├žiyor ama baz─▒ sahneler ÔÇťVay be!ÔÇŁ de dedirtiyor. Ben filmleri de─čerlendirirken ├žok iyiyse, sinemada izlemelik diyorum. Bu sinemada izlemelik de─čil ama kesinlikle evde izlemelisiniz. :blush: