Film ├ľnerileri ­čÄ×

(k─▒saca g├Âky├╝z├╝...) #2965

Harika bir film.

(Seni ├Âzleyece─čiz Moriarty... Katillerini ya┼čatmayaca─č─▒z...) #2966

Babadook var ya ta┼č gibi filmmi┼č ya ta┼č. Korkudan ├žok psikolojik dram filmi yapmaya ├žal─▒┼čm─▒┼člar ├žok iyi olmu┼č. D├╝md├╝z hikayesi yok, alt─▒nda ├žok iyi bir mesaj─▒ var. Ana ikilinin de oyunculu─ču ├žok iyi. Bay─▒ld─▒m valla. Sa─č olas─▒n

(K) #2967

Ne demek, buna benzer korku formunda bir ┼čey izlemek istersen daha ├Ânce ├Ânerdi─čim,

It Follows

Benim ├Ânermeyi unuttu─čum ama @Bigbrother ÔÇÖ─▒n yazd─▒─č─▒ ve her sahnesiyle muazzam geren,

The VVitch

Ve di─čerlerinden biraz daha farkl─▒ kara komedi/korku filmi,

├ľzellikle sonuncuyu seversin diye d├╝┼č├╝n├╝yorum ├ž├╝nk├╝ g├╝zel dalga ge├žiyor genel korku janras─▒ ile :d

(Seni ├Âzleyece─čiz Moriarty... Katillerini ya┼čatmayaca─č─▒z...) #2968

Ama sen beni kendine a┼č─▒k edersinÔÇŽ Eyvallah

(K) #2969

Amac─▒m bu idiÔÇŽ

(nam-─▒ di─čer) #2970

Y─▒llar y─▒llar ├Ânce okuldan ka├žt─▒─č─▒m bir g├╝n yapacak bir ┼čey bulamay─▒p sinemaya gidip rastgele bir filme gireyim demi┼čtim. Ekim D├╝┼č├╝ diye bir filmdi. Baya g├╝zeldi. Bir daha izlemedim ┼čimdi ba┼čl─▒─č─▒ g├Âr├╝nce ad─▒ akl─▒ma geldi. Tavsiye ederim, izleyen olursa g├╝zel mi de─čil mi d├Ân├╝┼č yaparsa sevinirim, merak ettim :smiley:

Edit: Yuh 8 ya┼č─▒ndaym─▒┼č─▒m. Sonra ÔÇťUmur neden b├Âyle oldu?ÔÇŁ hep b├Âyleymi┼č ki anas─▒n─▒ satay─▒m.

(Liquidman) #2971

Truman Show, Matrix, Dark City, Westworld 2. Sezon 8. b├Âl├╝m tarz─▒ ÔÇťSahte D├╝nyaÔÇŁ konulu film ├Ânerilerinizi al─▒r─▒m arkada┼člarÔÇŽ Umar─▒m anlatabilmi┼čimdir istedi─čim ┼čeyi :cowboy_hat_face:

(Umur) #2972

Truman ve MatrixÔÇÖin ba─člant─▒s─▒n─▒ ├ž├Âzememi┼č de olsam yine de bir ├Âneri yapmadan gitmeyeyim.

Bu arada, ┼čunlar─▒ da t├╝m muhitkarlara ├Ânererek gideyim.

(Fransuva'n─▒n Ayran─▒) #2973

Sahte d├╝nya

(Umur) #2974

(Liquidman) #2975

D0ru 2 kelimeyle a├ž─▒klanabiliyormu┼č
@Evsiz te┼čekk├╝rler izlemediklerime bakaca─č─▒m

(evethearteyes) #2976

Truman Show benzeri Stranger Than Fiction var.

(Devrim) #2977

@Audomarus_Fridia

Hat─▒rlatma postu

(Devrim) #2978

(Umur) #2979

─░zleyin.

Bu arada DolanÔÇÖa g├Âre en iyi filmidir. Benim de favorim.

(thequeenisdead) #2980

Bence de Xavier DolanÔÇÖ─▒n en iyi filmi fakat Laurence AnywaysÔÇÖe de haks─▒zl─▒k ediyomu┼čum gibi geliyo b├Âyle deyince.

(thequeenisdead) #2981

Weekend_1

ÔÇťHey! Hermes marka ├žantam yan─▒yor!ÔÇŁ

Godard her zaman iyi bir fikirdir, hi├žbir zaman yan─▒ltmaz.

(Umur) #2982

LaurenceÔÇÖ─▒ ├žok severim ama gerek sinematografisi gerek de Vincent Cassel ve Lea SeydouxÔÇÖun performans─▒ bana biraz rahat bir ┼čekilde LaurenceÔÇÖdan iyi dedirtebiliyor san─▒r─▒m. Bir de Cotillard.

(Challenge Tv) #2983

WonÔÇÖt You Be My Neighbor? emin ol pi┼čman olmas─▒n

(Cain) #2984

:+1:t4: