Fonzo: Farklı bir Al Capone Hikayesi

(K) #1

Josh Trank’in sahalara geri döndüğü, başrolünde Tom Hardy’i bulunduran Fonzo, güçten düşmüş bir Al Capone izletecek bize. Film hakkında olan haberleri, olayları bu başlık altından takip edebilirsiniz.

(K) #2

(Kid A) #3

Tom Hardy role hazır.

(Ertunç Doğan) #4

Sizce kiloyu makyajla mı yapacaklar?
Yani kilo alsa daha iyi olurdu ama makyaja kayıcaklar gibi geliyor bana

(K) #5

Makyajla olur büyük ihtimalle, ama kilo da alabilir rol için. Hardy’nin önünde bir kaç proje daha var Bale gibi metod’a vuracağını sanmam. Olay biraz karakteri sunuş şeklinde bitecek, o konuda da şüphem yok. Film için tek temennim Trank’in adının temize çıkması ve sektöre geri dönmesi. Özel bir yönetmen çünkü benim gözümde.

(Ertunç Doğan) #6

Katılıyorum

(Winston Smith) #8

Josh Trank denince aklıma Ryan Coogler geliyor ikisininde kariyerinde benzerlikler var sadece Coogler Marvel ona tanıdığı şansı iyi değerlendirdi.

(K) #9

Trank’in hiç şansı olmadı, stüdyoya Ridley Scott tarzı bilim kurgu/karanlık bir film çekeceğini söyledi. İlk etapta onayladılar, sonra panik olup genel kitleye hitap etmeyeceğini düşünüp değiştirmeye çalıştılar. Filmin çoğunluğu tekrar çekildi, üstüne adamın üstüne her kötü giden olayı atıp sözünün değerini sıfırladılar.

(Kid A) #10

Yalnız bir saniye. Çok alakasız örnekler bunlar bence. Bir tarafta Ryan Coogler’in yerinde kim olursa olsun yine de belli bir seviyenin üzerinde başarılı olacak bir yapım, diğer tarafta ise kim tarafından çekilirse çekilsin başarısız bir yapım olacağı kör göze parmak şeklinde görünen bir yapım var.

Ryan Coogler’in şahsi başarısı veya Josh Trank’in şahsi başarısızlığı yok mu? Tabii ki var ancak iki yönetmenin çalıştığı ortamlar birbirlerine 180 derece zıt ortamlar. Bu nedenle ben iki yönetmenin malum iki filmindeki başarı veya başarısızlık durumunun kıyaslanmasının pek mantıklı olduğunu düşünmüyorum.

Josh Trank, Cronicle ile iyi bir iş çıkartmış bir isim. Umarım Fonzo ile de güzel bir iş çıkarmayı başarır.

(Chieh-she-shuai) #11

Tom Hardy bu sefer en iyi aktör Oscar’ını alabilir, bildiğimiz gibi Academy bayılıyor biyografik dramalara.

(K) #12

Dunkirk takviyesi,

(Umur) #13

(K) #14

Al

(Kid A) #15

Acayip özverili hazırlanıyor role ya. Hadi bakalım.

Josh Trank & Tom Hardy ikilisine güveniyorum.

(K) #16

(Chieh-she-shuai) #17

Stephen Graham’dan biraz taktik alsa bari.
237430b2a0360725e2941b69f3f48181--tom-hardy-toms

(K) #18

(mahmut de) #19

fak mak ayıp oluyor :slight_smile: başlık hatalı yazılmış

(Kaan ) #20

Man crushım Oscár’ı alacak bu filmle eminim.

(K) #21

Ödfödögödöfö biliyor musun yeni gördüm.