FOX Yeni Bir X-MEN Filmi Yapmak İçin ALL-STAR Kadro Topladı, Dibimiz Düşük!

(Geekyapar) #1

Yazının tamamını okumak için: https://geekyapar.com/konular/film/fox-yeni-bir-x-men-filmi-yapmak-icin-all-star-kadro-topladi-dibimiz-dusuk/

Disney’nin Fox’u satın almasının Amerikan Rekabet Kurulu tarafından onaylanması muhtemelen daha bir, bir buçuk sene sürecek; bunu biliyoruz. Ortada elli iki milyar dolarlık bir alışveriş var. Bu alışveriş de fabrika malzemesi üzerine yapılmıyor, dünyanın en büyük medya/eğlence şirketleri duruyor iki tarafta. Bunu bırakın Rekabet Kurulu’nu, Çin Halk Cumhuriyeti parlamentosunda bir sene tartışsalar yeridir. Bu yüzden, her ne…(Devamı)

(Oneironaut) #2

HYPE! HYPE! HYPE!

(İbrahim Açıkgöz ) #3

Ömcör’e birkaç hafta önce yayında yazdığımda inanmamisti bana, bakın noldu şimdi .p

(Oolong) #4

Hazır elleri değmişken filme Colossus’u da eklensinler.

(fza) #5

Neresi All-Star bu kadronun anlamadım. Ben de bir şey var zannettim. Ellen Page oynamaz umarım. Brian Michael Bendis de 3-4 işi dışında paso sövülen bir adam okuyucular arasında eğer yanlış bilmiyorsam. Tim Miller iyidir, güzeldir ama all-star? Mübalağa dolu bir haber olmuş, kocaman kabuklu cevizin içinin boş çıkması gibi.

(Yiğitcan Erdoğan) #6

taşıma suyla yapılan yorumlar en sevdiğim :heart:

(fza) #7

Abi, direkt söylemişim işte başkalarının görüşünü gördüğümü. :DDD Kendi kendime ‘‘çok kötü bir yazar’’ desem haklısın.

(marko) #8

Yiğitcan abim bee X-Men konuşsak keşke senle vodka eşliğinde.

(Emorm.Gunpowder) #9

kitty pryde diyince aklıma hep bu geliyor
(astonishing x-men 14 )

(GENERAL) #10

Ne deyim kufur mu edeyim lanet olsun ya ne kadar xmen hikayesi varsa batiriyorlar

(Osmanay Tuncer) #11

Kity-Colossus felan değilde ençok Gambit-Roque ve Jean-Howlet ilişkisi görmek istiyorum sinemada bunlara yönelseniz.

(Kürşad the Falcone) #12

Fox X-Men Filmleri Sevenler Derneği olarak bürokrasinin arkasındayız. Sündükçe sünmesi dileğiyle, araya bol bol film sıkıştırılması dileğiyle…

(but here's the nice thing... ideas never die.) #13

Madem yeni evren’le ilgili bir timeline işlenecek, Whedon’un Astonishing X-Men run’ını işleseler.

Jean Grey’in, Storm’un, Professor X, Colossus’un olmadığı, Emma Frost ve Cyclops’un ekibin lideri olup Kitty Pryde’ın da halkla ilişkilerle ilgilendiği dönem.

(Oolong) #14

Keşke öyle bir şey yapsalar. ^^

(but here's the nice thing... ideas never die.) #15

Spoiler vermeyeyim diye colossus’un olmadigi zaman dedim ama adam en ortada almis pozunu :slight_smile:

(Oolong) #16

Colossus’un olmadığı kısmı görmemiştim. :smile: