Futbol Geekleri ⚽

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2505

Kadrosunu hala bir çok kişi ezbere sayabilir. Futbolun güzel olduğu zamanlardı.

(Kaan ) #2506

KİM KAZANIR?

• GALATASARAY
  • FENERBAHÇE
  • BERABERE

0 oylayan

(Ercan Berber) #2507

Galatasaray 2-1 yada 2-0 skor oynamayi düşünüyorum. Ne dersiniz olur mu?

(Hakan) #2508

2-3 gol oyna kafan rahat olsun.

kesin yatırım tavsiyesi değildir.

(Kaan ) #2509

Bence Fenerbahçe sürpriz yapacak. Yaz bi kenara. Ben 0-2 veya 1-2 skora 100 tl basmayı düşünüyorum.

(Burak) #2510

GS 2-1 ya da 1-0 alır bence farka gitmez, beraberlik ya da FB galibiyet ihtimalini aklına hiç getirme bile Soldado ilk 11’miş zaten rahat rahat oyna.

(BİLMİYORUM!!!) #2511

Gs kesin gol atar şüphen olmasın aykut gol buldu mu yatıcaktır. İlk golü fenerin atması durumunda yani aykut yatar gs de atar sonrası karışık, gs bulursa ilk golü fener kontrollü oynamaya çalışır belki bi tane atar ama gol bulmaya çalışırken bi gol daha yer diye düşünüyorum.

(Gizem) #2512

IMG_20170917_005745

(Ercan Berber) #2513

Soldado sorun değil ya, son maçta fena oynamadı. Sıkıntı fenerin defansı, bu sezon oynadığı her maçta gol yediler. Ve şimdi karşılarında ligin en agresif hücüm yapan takımı var. Farka bile gidebilir çünkü GS gol attıktan sonra durmak bilmiyor.

@Crispus Fenerin yapacağı sürpriz en fazla beraberlik olur moruk, 100tlni yazık etme. Ha illa dediklerinden birine kesin basacaksan 1-2 bas, çünkü dediğim gibi Fbnin gol yemediği maç yok. Geçen derbide bile aptalca gol yedik.

(Hakan) #2514

Geçen hafta Hasan Ali ve Ozan’ın gol atması GS’liler için hiç iyiye işaret değil benden söylemesi. :grinning:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2515

Her sene derbiden önce bu modda oluyoruz sonra Kuyt gol aq

(Burak) #2516

Gomis’in kesin golü var. Ben Niang’dan beri bu kadar pozisyona aç forvet görmedim Türkiye’de. Fernandao’nun acil toparlaması lazım belki Aykut Soldado’yla ikisini dener yarın(aynen kardeşim kesin yaşanır bu). Ben en son 2011-2012 sezonunda böyle triplere girmiştim ya kadro kalitesi olarak Galatasaray’a ezilmek bir Fenerbahçe’linin en büyük kabusu gerçekten.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2517

Aynen Soldado bu maç için daha iyi bence.

(Anıl Can) #2518

Abi o ikisinin gol atması herkes için iyiye işaret değil.

(Hakan) #2519

Totem yapıyoruz, bozma. :hugs:

(Cain) #2520

Maç 1:1 ya da 1:0 bitecek. (Fenerbahçe lehine)

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2521

Bu kadar övülen GS bu muymuş?Tek artıları önde güzel pres yapıyorlar+yetenekli oyuncuları var.

(Kyle Reese) #2522

Galatasaray’ın kalan maçlarında karşılaşacağı takımların çoğu Fenerbahçe’den iyi takımlar, Galatasaray’ın önümüzdeki maçlarda işi zor.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2523

BJK karşı böyle pres yaparsan 4’lük olursun onlar daha hızlı çıkıyorlar tek pasla.

(Deus Meus) #2524

Hakem 2 takım adına da rezalet yönetti maçı. Bir daha derbi falan vermezler umarım şu eyyamcı herife.