Futbol Geekleri ⚽

(Gizem) #2525

Kendisi"dünya" çapında bir hakem olduğu için sürekli veriyorlar maç

(Varrrrya) #2527

GS-FB derbileri=Yaz tatili.
Her sene bu sene çok güzel olacak diye bekliyorsun ama sonra yine bomboş geçiyor. Valla boş. Bayılıyordum olduğum yerde.

(Umur) #2528

Yarın Başakşehir’i yenebilirsek, bizim için en çok iyi hafta olacak.

(Robin Ryger) #2529

Tek pozisyon? Galatasaray bence de çok iyi oynamadı ama 10. dakikada maç 2-0 olabilirdi. Kırmızı karttan önce de biraz hareketlendiler, 10 kişi kalınca maç tamamen bitti.

Aykut Kocaman beni yine yanıltmadı. Valbuena’yı şu maçta çıkarmak tam bir mankafalık.

(Ercan Berber) #2530

Aykut Kocaman td falan değil abi. Fenerbahcenin bir oyuncusu diye orada şuan.

(C.B.B) #2531

Taraftar uyumaya gelmiş galiba. Hiçbir itici güç gösteremediler, rakibi baskı altına alamadılar. Üstüne ceza yememize sebep olacaklar. Taraftar böyle olursa takım da böyle oynar. Tudor da yardımcı oldu bu duruma. Fenerbahçe de hemen hemen hiçbir yapmadı. Çakır iki takım için de yanlış kararlar verdi.
Kısacası bu ‘dünya derbisi’ hayatımda izlediğim en kötü maç olabilir. Yazık harcanan zamana yazık

(Burak) #2532

Bu Aykut’a hoca diyen beni engellesin her yerden. Bak staddayım hala sinirden elim ayağım titriyor. Adam Janssen ve Valbuena’yı çıkarıp Alper-Soldado ikilisini soktu, ciddi ciddi yaptı bunu. Alper’den kimse verim falan beklemesin sezonun başında birkaç maç iyi oynadı sözleşmesini yeniletti eşşşşek gibi yatacak bundan sonra. Soldado en son kaç ay önce gol atmış da sen 10 kişi rakibine önde basmak için oyuna sokuyorsun. Sezonun başından beri her yaptığı değişiklik takımın modunu düşürüyor ya. GS 8 kişi kapanmış Gomis orta sahaya kadar çekilmiş biz hala pas çeviriyoruz orada adamları yoracağız diye, sonra biz yorulduk ileri çıkamadık. Dirar’ı beke çek Isla ölmüş bitmiş orada onu çıkar sok Aatif Chahechouhe’yu, dakika 89’a kadar bekliyor. Tudor’un elinde 5 değiştirme hakkı olsa hepsini kullanacak bu andaval hala bekliyor. Dünya dikey futbola geçti biz yatay futbola devam ediyoruz. Aykut bu maç için kafasında beraberlik planı yapmış, eğer öyle değilse de ben futbolun f’sinden anlamıyorum harbiden yorum yapmayacağım artık.

(Taylor Swift Fanboi) #2534

C Ü N E Y T Ç A K I R L A N D I N

(Robin Ryger) #2535

Haşortman reyiz zamanında buna cevap vermişti.

(Burak) #2536

Hiç şaşırmadım bu video ya, gerçekten kafasından geçen bunlar çünkü. Bu adamın futbol anlayışı bir tek Atletico Madrid’e uyuyor, başka hiçbir yerde iş yapamaz. Birinci öncelik her zaman gol atmaktır ya adam bu anlayışı değiştiriyor. Şut çeksek altıpasa düşecek top belki fırsat yaratacağız, o da yok, maç başına 5 şut çekmiyoruzdur. Pasla rakip yoruyor taktiğe bak, elinde Barcelona var sanki. Ozan kontraya çıkıyor yav saçımı başımı yolacağım artık. Taktik bilgisi acayip kıt bir adam gerçekten ne yaptığını bilmiyor. Valbuena’da ikinci Alex vakası yaşanır herkes hazırlıklı olsun bu adamın takıma küsmesi yakındır.

(Takeshi Kovacs) #2537

Böyle hakemlerle bu lig olmaz abi bu ne yani bütün derbilerin içine edildi

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2538

Ülke gerçekten koca bir tımarhaneye döndü artık. Neye saracaklarını şaşırdılar…

(Gizem) #2539

Tüm taraftar suçlu olmasa bile kareografiyi hazırlayan kişi de bir şeyler olabilir.kareografi şüphe uyandırıcı

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2540

O zaman taraftar grubuna soruşturma açılsın , koreografinin Galatasaray Spor Kulübü’yle hiçbir alakası yok çünkü.

(Gizem) #2541

En başta kareografinin ne olduğunu görüp önüne geçmesi lazımdı. O yüzden klüpte suçlu

(Volkan Şahin ) #2542

Şaka mı abi bu? Rocky’den FETÖ’ye nasıl bağlandı ya o iş?

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2543

Koreografide önüne geçilecek hiçbir şey yok , bomboş bir komplo teorisinden başka bir şey değil. Kaldı ki aynı pankart geçen yıl Bursa maçında da açıldı.

(Gizem) #2544

Rocky anıtı pensilvanyadaymıs.sloganda en son fetocuların kullandığı sloganmış (zaten mantıksız olan gs’nin lig birincisiyken “ayağa kalk” sözünü kullanması)

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2545

Koreografiyi o kadar yanlış bir zamanda yapılırsa böyle olur maalesef.Fakat soruşturma açılması falan komik.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2546

2 senedir ligde kötü giden ve derbilerde kazanamayan bir kulübe ezeli rakibi karşısında ‘‘ayağa kalk’’ sloganının kullanılması niye ilginç olsun ki?