Futbol Geekleri ⚽

(Volkan Şahin ) #2547

Sylvester üzgün…

giphy

(Gizem) #2548

Yakın zamanda fetocuların kullandığı bu sözler şu içinde bulunduğumuz dönemde şüphe çeker ama.
(Malum bu ülkede “my dad hero” yazan t-shirt giydi diye 2-3 yaşındaki bir çocuk tutuklandı)

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2549

Gerçekten taraftarın içine kadar sızmışlarsa tabii ki gereken yapılsın ama geçmiş yıllarda defalarca fetöyle kolkola gezmiş adamlar dışardayken kıçı kırık bir koreografi yüzünden koskoca kulübe soruşturma açmak aklıma mantığıma sığmıyor.

(Taylor Swift Fanboi) #2550

Fldsklslsşsla

(Oneironaut) #2551

(Gizem) #2553

The best ödülünü hangisi kazanır?

• Messi
  • Neymar
  • Ronaldo

0 oylayan

(Varrrrya) #2555

Futbolcu, Teknik Adam ≠ Kulüp.

(Cain) #2556

Dostum yalnız şöyle bir fark var, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın ve çoğu kulübün içinde böyle bi yapılanma zaten vardı. (Hükümetle güle oynaya heryeri ele geçiriyorlardı kısaca)

Galatasaray’ın farkı ise Hakan şükürün, arif erdemin, çoğu futbolcunun ve yapılan emek hırsızlığının, verilen şampiyonlukların (babana sor o daha iyi hatırlar) başı çeken kulüp olması.

Bilmem farkı anlayabildin mi bilmiyorum ama, bu siz de fetöcüsünüz, siz de rereörö olayı değil. O kadar kolay değil.

Mehmet ali aydınlar isimli fetöcü vatan haini Fenerbahçe’yi ele geçirmeye çalıştığında en son ne olduğunu ülkece gördük değil mi? :slight_smile:

(Umur) #2557

Tabiki de böyle bir şey olmadı. Teşekkürler Beşiktaş.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2558

Haklısın 21 yaşında biri olarak dediğin zamanlardaki maçları hatırlamam mümkün değil ama GS eskiden daha çok şike yapmış olsa bile diğer takımların daha az şike yapması onları daha az kabahatli yapmaz. Hem Aziz GS’nin şike yaptığını savunurken bile Strum Graz maçından öteye gidemiyordu. Yani geçmişte bir çok kirli iş dönmüş olsa bile artık ispatlanmayacak şeyler oldukları için tekrar tekrar konuşmanın alemi yok diye düşünüyorum.

Bu seçimde Aziz kazansın diye dua etmiştim. Ali Koç’a karşı da kazanması için dua edeceğim. Aziz Yıldırım bir Galatasaray efsanesidir , BIRAKMA BİZİ BAŞGANIM…!!

(katolikpiyanist) #2559

Azalarak bitmediniz mi ya siz? Fenerbahçeli olarak galatasaraya fetöden laf giydirmeye kişiler bana çok komik geliyor. Türkiyenin en başarılı kulübünün başarılarına örgüt gölgesi düşürmeye çalışmak tinerin başka bir boyutudur.

(Kyle Reese) #2560

Başlık facebook taraftar sayfalarına döndü, oldu olacak 6-0 len mq UEFA Kupamız var kavgası da çıksın

(Cain) #2561

Öncelikle seninle benim aramda çok büyük farklar var. Sen kibirli ve üstten bakmayı seçerek yazmayı tercih ediyorsun, ben kanıtlarıyla birlikte belirli argümanlara sunarak konuşuyorum.

Türkiye’nin en başarılı “spor” kulübü Fenerbahçe’dir. Yine Türkiye’nin en başarılı futbol kulübü Fenerbahçe’dir.

(1959 öncesi şampiyonluklar ve kazanılan kupalar ülkemizde sayılmamaktadır.) Neden acaba? :slight_smile:

Diğer arkadaşa da verdiğim yanıt gibi hükümeti ve neredeyse devletin tüm idari kurumlarını ele geçirmiş bir terörist organizasyondan bahsettim.

Sanırım biraz “dar kafalı” ve politik yorumlamardan uzak olduğu için anlamıyorsun ya da anlamamak işine geliyor. Ben Fenerbahçe’den fetöcü çıkmadı diye bir savunma yapmadım.

Neredeyse tüm büyük kulüplerin içlerine sızdıkları için bu hainlerin çıkması çok normaldi. Galatasarayın durumunun daha farklı olduğunu, fetullah gülenle birebir münasebetinin videoları olduğunu, futbolcularının o dönem onun peşinden ayrılmadığını ( o dönemin hakemleri, hakan şükür, arif erdem’in emek hırsızlığıyla aldığı nice penaltılar vs.)

Sen kendine, tuttuğun takıma ve gururuna yediremediğin için neredeyse hakaret aşamasına varan içi boş cümleler kurmayı tercih etmişsin. Ama ne yazık ki “gerçeklerin birgün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır.”

Sen kendini kandırmaya devam et, çoğu insan zaten neyin ne olduğunu biliyor :slight_smile:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2562

(Oneironaut) #2563

Bu başlığı olağana alma vakti gelmiş.
Mümkün olmasa da keyifli tartışmalar muhitkarlar.

(katolikpiyanist) #2564

Fenerin tapeleri çıkmış şikeden, avrupaya girişi bile engellenmiş bizim fanatik hala ama galatasaray fedö hede hödü kafasında ya :smiley: Türkiyenin en başarılı futbol kulübü Fenerbahçe aynen sen flakkaya devam. Mahmut Uslu, Aziz yıldırım gibi yöneticiler sizin gibi taraftara müstehak ya :Ddd

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2565

Fetö,şike muhabbetlerini dinlemek istesem buralarda dolaşmazdım arkadaşlar futbol konuşuyoruz burada bitsin bu saçma tartışma.

(Gizem) #2566

Ronaldo kazanmış. Tüh hiç de sevmem kendilerini

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2567

Ronaldo kazanmasa garip olurdu bence diğer ikisi be yaptı bu senede kazanacaklar.

(Gizem) #2568

Haklısın haketti ama benim yorumum sadece Ronaldoyu sevmediğim içindi :smiley: