Futbol Geekleri ⚽

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2632

(Kaan ) #2633

Yorum sizin.

(Taylor Swift Fanboi) #2634

Doğru karar

(Ercan Berber) #2635

Küfür 6 maç
Fiziksel saldırı 3 maç hmmmm

(Bordomavi) #2636

Oh be. Şöyle bi kaç maç Castillo-Apo falan izleyelim ya.

(Ercan Berber) #2637

Üzdü.

(fza) #2638

Keşke “Adam gibi Adam” üçlüsü de bıraksa.

(Gizem) #2639

Onlar bıraksa bile federasyon birkaç milyon daha verip geri getirir

(Kaan ) #2640

Neye vararak bu kararın doğru olduğunu söylüyorsun? Ben bir GS taraftarı olduğun için objektif bakmadığını düşünüyorum.

(Taylor Swift Fanboi) #2641

Dalga geçtim zaten ya. TFF’den herhangi bir adaletli karar bekleyen insan var mı ki? Ben hepimiz dalga geçiyoruz sanmıştım

(Kaan ) #2642

:smiley: Afedersin o zaman. Ekşi’de falan baya baya kararın haklı olduğunu savunanları gördüm. Senide onlardan biri sandım.

(Taylor Swift Fanboi) #2643

ama benim bahsettiğim adaletsizlik bir takımın lehine falan değil tamamen eyyam üzerine.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2644

Olayları başlatıp yerdeki oyuncuya tekme atan adamla arkadaşını korumak için yarı-fevri hareket yapan adamın aynı cezayı alması zaten adaletsizliğin futbolda ne kadar kök saldığının göstergesi.

Not : Feghouli’ye çok verdiler demiyorum , Olcay’a daha çok verilmeliydi diyorum yanlış anlaşılmasın.

(Hakan) #2645

(Gizem) #2646

Atam ne güzel söylemiş.Keske Aykut kocaman için de deseydi

(Must) #2647

DNzyt-BWkAA4Wan

(Ercan Berber) #2648

11 maçta 17 puan toplamak müthiş bir anadolu takımı performansı, hedefimiz UEFA vizesi almak galiba.

(Yaşar Can Özcan) #2649

ali-koc_1fjxl7o8zppmg1rdpucq35drqf

release the handsome

(Gizem) #2650

(BİLMİYORUM!!!) #2651

Zaten hep bi sinyal îma dolaylı anlatım. Ulan anlamıyorum senin cümlelerini yaa açık açık konuş şu türkçeyi.