Futbol Geekleri ⚽

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2652

Gülüşüne kurban olduğum bırakma bizi…

7C423042-AB66-4DA1-9249-8C2CF2CBCD26

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2653

Flood için sorry …

(TheGeeker) #2654

Yerine Ersun Yanal gelse iyi olur gibi

(Gizem) #2655

Bilic ya da Daum diyorlar

(TheGeeker) #2656

O zaman bari Bilic olsun eskilerden bıktık

(Gizem) #2657

Ersun olmasın hiç sevmem kendilerini.
Bilic garip bir tercih gibi ama🤔

(Kaan ) #2658

Bu Aykut Kocaman’ın neden hiçbir şeyi net değil?
-Konuşması
-Futbol mentalitesi
-Kararları

(Ercan Berber) #2659

Ben Thomas Tuchel’in gelmesini çok istiyorum. Ama biliyorum öyle bir şeyin olmayacağını. Adı geçenlerden Slaven Bilic gelirse gelecek seneye umutla bakarım. Bu sene zaten gitti artık.

(Kaan ) #2660

Tuchel falan hayal hepsi. Yılmaz Vural gelsin, sezon sonuna kadar kalsın.

(Cain) #2661

Neden?

(Ercan Berber) #2662

İyice kümede kalma savaşı verelim diyorsun.

(Kaan ) #2663

Ön yargılı yaklaşma bence bu kadar. Adam gerçekten çok istiyor, bir şeyler yapabileceğine inanıyor ve içi boş bir inançta değil bu. Şu anda Türk futbolunu en iyi bilen 3-5 kişiden biri sonuçta. Yılmaz Vural gelirse sahada mücadele eden bir FB görürüz, gelmesse şu andaki FB farklı bir FB göreceğimizi düşünmüyorum, kısa sürede.

(Gizem) #2664

Duygusal yaklaşıyorum. Trabzonspor’a gitmesiyle benim gözümde bitti

(Enes Keskin) #2665

Muhitin bi OSM ligi var mı yoksa kursak mı ödüllü bişey ??

(Erdi Avcı) #2666

Tuchel nereye geliyor yahu? Adamı Bayern’e filan yazıyorlar. Eğer Aykut Kocaman istifa ederse sene sonuna kadar idare etmesi için bir türk hoca getirir Fenerbahçe diye düşünüyorum.

(BİLMİYORUM!!!) #2667

Başkanın isteyeceği işi kotarabilecek bi hoca olacaktır. Mayıstaki kongre için ligde ilk üç şart. Eğer daha altlarda olursa seçimi kaybetme ihtimali var.

(Gizem) #2668

İlk üçte de olsak sonuncu da olsak kongrede Aziz Yıldırım’ın kendi adamları olduğu sürece sonuç değişmez

(Hakan) #2669

Şuan kongrede 38 bin üye var, bunun 6 bini kemik azizci olduğu söyleniyor. Katılım yüksek olursa Ali Koç başkan olur bence.

(Cain) #2670

Tamam ama profesyonelizm denen birşey var sonuçta. Sevip, sevmemen sana kalmış birşey ama Ersun Yanal’ın Fenerbahçe’ye oynattığı futbolu bize kim oynattı?

Nisanda şampiyon olduk oynattığı muazzam futbolla, son yıllarda Fenerbahçe’mizin başına gelen en iyi şeylerden biriydi Ersun hoca. Son olarak da şu sözleriyle bitireyim;

“Fenerbahçe defans yaptırmaz, yaptırır.”

“Biz şampiyon olacağız, diğer takımlar sıralamayı belirlesin.”

(Must) #2671

Kesinlikle, zaten son senelerde en pozitif futbolu oynatan Ersun Yanal’dı. Adam bizi şampiyon yaptı, fakat yine de gönderdi Aziz. Neymiş ahlaksızmış, ya isterse dünyanın en kötü ahlaklı kişisi olsun nisanda şampiyon yaptıktan sonra ne önemi var ki ?