Futbol Geekleri ⚽

(Ercan Berber) #2672

Bayern Tucheli almazdı, sadece spekülasyondu onlar. Ayrıca bizim buyuk teknik direktörler alabilmemiz lazım. Basketbol takımına nasıl avrupanın en iyi koçunu getirdik, futbolda da yapabilmemiz lazım. Yılmaz Vuralla Aykut Kocamanla bi bok olmaz bizden.

(Gizem) #2673

Merak ettim hangi takımlısınız?

• Fenerbahçe
  • Galatasaray
  • Beşiktaş
  • Trabzonspor
  • Diğer
  • Türk takımı tutmuyorum

0 oylayan

(Varrrrya) #2674

Diğer diye bir takım yok ama :blush:

(Gizem) #2675

(Varrrrya) #2676

Biz de kendimiz oylarız:)

• Bursaspor
  • Diğer

0 oylayan

(BİLMİYORUM!!!) #2677

Ya arkadaş ahlaksız diye mi gönderildi sanki. Ahlaksız yaftası toplum tarafından en az tepkiyi görmek için vuruldu. İşin ardı daha başkadır. Az çok tahmin de edebiliyorum. Sonuçta şampiyon yapan da yapamayan da gönderiliyo bu takımda. Ersun için de şunu söylemem de fayda var. Kadrosu hiç de kötü olmayan trabzonspor da tarihinde görülmemiş hezimetler yaşattı ersun.

(Ercan Berber) #2678

(fza) #2679

Daha karpuz kesecektik ya. :pensive:

(Erdi Avcı) #2680

Zaten Tuchel’i sezon sonu için düşünüyorlar sanırım. Neyse bekleyip göreceğiz.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2681

Birisi acilen Aykut’u evinden aldırıp istifasını önlemeli.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2682

Günün anlam ve önemi için

(Umur) #2683

Ya bu ne HAHAHAHAHAHAHAHHAFJDKFKLS

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2684

Hahahahahahah peste/fifada başına gelse televizyonu kırarsın.

(Ercan Berber) #2685

Bu da günün diğer anlam ve önemi

(TheGeeker) #2686

Tam da bugün olması çok manidar.

(BİLMİYORUM!!!) #2687

67298E42-45EA-48B5-ADC6-6C5B4C758C74
Andrea PIRLO futbola veda etti!!!

Moraller sıfır. Hele de benim gibi çocukluğu mileniumun un sonrasına denk gelenler için. Bana futbolu sevdiren adam son üç dört senedir hiç zevk alamadığım futbolu bıraktı. :disappointed:
Senle futbol zevkti. Senle futbol mücadeleydi, azimdi hırstı… Senle futbol teknikti, akıl ve zekaydı… Artık sadece para, para ve para…

Edit: İtirafta paylaşmışım yanlışlıkla. Şimdi oldu!

(Ercan Berber) #2688

#cometofenerbahce

(Cain) #2689

En büyük korkum Ümit Ozat ya da Daum’un falan getirilmesi. Bilic en ideal aday gibi duruyor Fenerbahçemiz için.

(Umur) #2690

:thinking:

(Gizem) #2691