Futbol Geekleri ⚽

(dubliner) #2692

Geçmiş istifalarını bile yeri geldiğinde savunmuş, mantıkla açıklamaya çalışmış biri olarak diyorum ki, neyse demeyeyim. Çok ayıp olacak.

(Cain) #2693

Aşırı tadım kaçtı. Muhittekilere iyi akşamlar, ben uyuyorum.

(Ercan Berber) #2694

:’(

(Hakan) #2695

Aklımı kaçırdım artık, evde oynuyorum.

Allah belanızı…

(Kid A) #2696

(fza) #2697

Helal sana koca yürekli adam. Kaptan gemisini terketmez, gerekirse onunla birlikte batar. Daha nice sezonlara. :v:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2698

Adam istifasını kabul ettiremeyecek kadar vasıfsızlaşmış. Özeti bu.Bu saatten sonra futbolcuları bile saygı göstermeyecektir.

(fza) #2699

Kinaye yapmıştım. Galatasaraylıyım ben.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2700

Bende öyle :smiley:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #2701

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2702

Ne diyor lan bu embesil ?

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2703

Neyse arkadaşlar işe yaramaz Türk oyuncularının kural yüzünden oynamak zorunda kaldığı günler geri dönüyor.Fenerbahçe için bir sorun yok bizde kazma Türk oyuncu sayısı fazla zaten. Galatasaray falan oyuncu alıp-satmak zorunda kalacak.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2704

Lig harbiden kalitesiz günlerine dönecek.

(Kaan ) #2705

Kaliteli miydi?

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2706

Bu sezon gayet kaliteli. Hakemleri düzeltsin federasyon yabancı sınırı peşinde koşmaktansa

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2707

Bu sezon gayet eğlenceli.

(Kaan ) #2708

Hakem hataları, EYYAM, oyuncuların aşırı faulleri, hakeme küfür, takım arkadaşına uçan tekme gibi şeyler hoşunuza gidiyorsa eğlenceli gelebilir, haklısınız. Bir şey diyemem.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #2709

Sen sadece bunları görüyorsan ben de bir şey diyemem.

(Kyle Reese) #2710

Sadece bizim ülkemizde bu kadar fazla hakem hatası yok. İngiltere’sinden tut İspanya’sına kadar maç başına en az 1 gol etkisi oluyor hakem hatalarının. Ve bence futbolun en güzel yanlarından biri hakem hataları bu yüzden video hakem uygulamasını istemiyorum.

(Kaan ) #2711

İngiltere’de veya bahsettiğin diğer ülkerlerde yapılan hatalar gerçekten hata. Türkiye’de ise bilinçli.