Futbol Geekleri ⚽

(Aegean Sand) #2974

Fenerbahçe taraftarı’da Gs maçında muz sallamıyor muydu? bu tür olaylar kulübe mal edilemez.

(Ercan Berber) #2975

“I have been here long enough now to know in the history of Liverpool, key players have left before – but the club always goes on. You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it." - Jürgen Klopp

Bu arada bence Coutinhonun yeri doldurulabilir. Evet çok özel bir oyuncuydu ama onsuz olmaz değil. Ali Ece bile satın gitsin diyordu.

(Kaan ) #2976

Çoktan doldurulmuş bile. Mahrez’i almışız, tam bir nokta transfer. Kloop ile gerçekten çok üst düzey bi oyuncu olabilir. Zaten bizzat Kloop istemiş transferi. Coutinho’dan çok daha fazla katkı vereceği de kesin. Fiyatı da uygun. Ohh be güzel günler göreceğiz sonunda.

(Salih Arandı) #2977

Takımda sağlam bir 9 numara yok 3. sağ kanat oluyor Mahrez.

Skor katkısı verir ama oyun katkısı vermez.

(Berdan ) #2978

Mahrez’i Coutinho’nun boşluğunu doldurabilecek yeterlilikte görmüyorum. Coutinho iki yıl daha Liverpool’da kalsa dünyanın sayılı oyuncularından biri olurdu, Suarez’e ne oldu gördük. Nedir bu Barça(para) sevdası ya, Klopp gibi hocayı terk edip en iyilerden biri olma fırsatını tepmeye değer mi?

Bu arada ben de Liverpool fanıyım ama mantıken bile gitmesi çok saçma.

(•) #2979

Çöpün önde gideni.

Barca, Real, Bayern falan çok önünde PL ekiplerinin. Her sene bu üçlü ŞL’de yarı finale kalıyor, bu takımlara gitmek istemeleri gayet doğal. Çok ayrı seviyelerdeler. Ayrıca Cou da 92’li zaten, daha ne kadar gelişecek Liverpool’da?

(Ercan Berber) #2980

Ve şöyle bir örnek var, Kloppun altından giden Dortmund oyunculari nerde? Lewandowski hariç tutunan yok.

(Utku Tekalmaz) #2981

Cenk keşke Liverpool’un bu tarafına gitseydi :frowning:

(Salih Arandı) #2982

Hummels? İlkay? Ciro Immobile?

(Mehmet Can) #2983

FMde bundan çektiğim kadar hiçbir şeyden çekmedim.

(Ercan Berber) #2984

İki kere üst üste CL kazandım, hala Reale gitmek istiyorlar…

(katolikpiyanist) #2986

Arkadaşlar neler yazılmış burda ya? Bi kere Premier League La Liga kıyaslamasına gerek yok pl çok iyi olsa da futbolda ulaşabilecek en yüksek seviye Barca ve Real Madrid tabi ki oyuncular gitmek isteyecek. Ayrıca Suarez gitti ne oldu yazılmış kendisi şampiyonlar ligini kazandı liverpoolda kalsa rüyasında görürdü. Ayrıca Barca ve Reale gelen oyuncuların oyunu olgunlaşır, coutinho oyunun olgunluğuna barcada 1-2 senede ulaşacakken liverpoolda bu süre daha uzun sürerdi diye düşünüyorum.

(Cain) #2987

arda ve başakşehir midemi bulandırıyor…

(Utku Tekalmaz) #2988

o zamanbu flood midene bayram yaşatacak :smiley:

(Deus Meus) #2989

(Umur) #2990

Yakışır.

(Cain) #2991

Çomar futbolcu + çomar takımı kombinasyonu

(Ercan Berber) #2992

Redditte Barcalilar gobek atıyor.

(Must) #2993