Futbol Geekleri ⚽

(Salih Arandı) #2995

(Burak) #2996

Siz daha geçin dalganızı, Arda köpek gibi top oynamaya geldi buraya. Keşke biz (FB) alsaydık.

(Robin Ryger) #2997

İsterse Şampiyonlar Ligi’ni kazandırsın, bu karakterde bir oyuncuyu takımımda görmek istemem. Bence bir sonraki durağı PTT 1. Lig olur.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #2998

Bir Galatasaray lı olarak tam da bu cümleyi yazmak için gelmiştim. İyi de oldu oraya gittiği. Parasını ödemek için de İstanbul belediyesi çöp vergisine zam yapar artık.

(Yiğitcan Erdoğan) #2999

abi gerçekten göbek atıyorlar. 100+ yorum okudum, tüm barçalılar “ohh lan satanın elleri dert görmesin” tadında. “ocak ayı transfer dönemi şimdi başarılı sayılabilir işte” diyen var.

iki yukarı çıkıyorsun, 2000+ upvote almış başlık: “arda turan’ın takıma katılmasıyla birlitke başakşehirde gazeteci döven futbolcu sayısı 5’e yükseldi”

arda turan’ın yaşadığı bu self-destruct bence gerçekten akademik olarak incelenmeli ve dersler çıkartılmalı.

(Yiğitcan Erdoğan) #3000

ve nitekim inceledim:

alın geekmuhit sabahın altısı speşıl ön gösterim

(Zalet Nenci) #3001

Başakşehir Arda’yı nerede oynatacak bilen var mıdır? Sol önde oynatsa hem Kerim hem Elia var, bir de orada çabuk patlayıcı adam istiyor takım. Arda iyicene dar alanda çabuk düşünen ama patlayıcılığını çok yitiren GS’deki son 2 senesindeki Sneijder’e benzeyen bir hale düştü. Mossoro’nun yerine oynayacaksa daha da kötü o mevkide Mossoro acayip hareketli olduğu için işliyor takım. Kulübede tesbih sallama mevkisinde oynar bence.

(•) #3002

Çok büyük ihtimalle Mossoro’nun yerine geçecek. Mossoro’dan farklı şeyler katacaktır mutlaka, hatta Başakşehir’in oyun yapısı komple değişebilir. Hazır rakibi Terim iken hırslanıp oynar şimdi bu davar.

(Emir) #3003

Can sıkıcı bir fotoğrafla gününüz şenlensin…
IMG_20171127_082208

(Cain) #3004

Liverpool - Manchester City maçı var şu an, adamlar “futbol” oynuyor…

(Ercan Berber) #3006

Gol ulan.

(Cain) #3007

Mükemmel pres yaptı Liverpool ve kısa süre içinde 2 gol bir de direkten dönen topla Manchester City’i yok ettiler…

(İbrahim Kaya) #3008

unnamed (2)

(Kaan ) #3009

(Deus Meus) #3010

4-3 oldu, defans hiç güven vermiyor:(

Edit: Oh bitti sonunda.

(İbrahim Kaya) #3011

Sevinmek için erken mi davrandım ne?!

unnamed (3)

(Ercan Berber) #3012

Allahım biz bu defansı hak edecek ne yaptık

(Deus Meus) #3013

(Kaan ) #3014

(Can) #3015

Premier lig sen gerçekten mükemmel bir detaysın.