Futbol Geekleri ⚽

(Melisa Işık) #3016

Manchester City balonunu bizim çocuklar boomlattı :slight_smile:

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #3017

Arap parası burada geçmez deyip küsküyü verdi Liverpool.

Aşırı zevkli bir maçtı orası ayrı.

(Cain) #3018

4-4 olsaydi görürdüm sizi :smiley:

(Kaan ) #3019

Muhitin çoğunluğu neden Liverpoollu? Arkadaş çevremdeki çoğu kişi Arsenal taraftarı, burada hiç Arsenal taraftarı görmedim.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3020

Wenger denen adi herif yüzünden bir süredir başımızı kuma gömmek zorunda kalsak da buralardayız.

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #3021

Bu akşam kederlisindir :confused:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3022

Son 10 dakikayı izleme şansı buldum. Bournemouth ezdi geçti resmen. Takımda ruh kalmamış, Bellerin ve biraz da Iwobi dışında vasatın üstüne çıkabilen oyuncu göremedim. Şampiyonlar ligi bile zor görünüyor bu sezon Arsenal için.

(Salih Arandı) #3023

Liverpool vs. City maçı Premier lig’de sezonun en iyi maçı değildi ama top 10 listeme girer.

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #3024

Şl ümidi bu maçta son buldu zaten.

Gerçekten yazık oluyor.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3025

Arsene Wenger’le sezon sonu yollar ayrılmazsa kulübün kaderi iyice Ajax, Milan gibi takımlara dönüşmeye başlayacak. Adı olacak ama tadı olmayacak.

(Melisa Işık) #3026

Liverpool olarak Cenk gibi transferlere yönelmeliyiz bence Avrupa’da böyle oyuncu çok. Gidip bir defansa 80 vermek manasız geliyor bana.

(Can) #3027

Bahsedilen tarzda oyuncu alınabilir o konuda katılıyorum sana ama artık transfer piyasasında 150-200 civarı hatta 300’ler konuşulduğu için bu fiyatlar onlara normal geliyor. Üstelik Coutinho’yu 160’a sattın yani diğer takımlar da keriz değil, o kadara sattıysan bize de 80 ver derler…

(Geek Velet) #3028

Başakşehir yanlış bir takımdır çünkü tamamen belediyenin desteğiyle taraftarsız bir şekilde oynuyorlar. Hakkıyla bu yıllara gelmiş İstanbul takımlarının önüne taş koyuyorlar. :slightly_smiling_face:

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3029

Bir tweette istanbullular ardanın gelişiyle yeni vergilere hazır olsunlar tarzı bir şey yazıyorduu. Mükemmel tespit.

(Gizem) #3030

Ağam bizimle eğleniy

(BİLMİYORUM!!!) #3031

Zopa istiyo da işte elimizde kalır!

(yakışıklı olduğum kadar mütevaziyim de) #3032

Bu adam için Türkçe’mizde çok güzel tabirler var ama sarfetmek gereksiz.

Geçireceği bir sakatlık sonucu futbol hayatının bitmesini isterdim. Bu raddeye getirdi beni.

(Salih Arandı) #3033

(Deniz) #3034

Giresun bari güldürdü yüzümüzü. Trabzon’dan hayır yok.

(Can) #3035