Futbol Geekleri ⚽

(Cain) #3081

Arkadaşlar gelin futbol geekleri başlığı altında sadece futbol konuşalım, tadımız kaçmasın. Agresif bir dille birbirimize saldırmanın hiçbir anlamı yok…

https://eksisozluk.com/entry/73806192

Fenerbahçe - Trabzonspor maçı için girilen çok güzel bir taktiksel inceleme olmuş.

Ben 1:1 biteceğini düşünüyorum maçın.

(Utku Tekalmaz) #3082

Zerre hak etmiyoruz kazanmayı, ligde açık ara en sıkıcı takımız, en son uyumadan bitirdiğim bir fener maçına seneler oldu belki de. Arada heyecanlı bir kaç maç olduysa da ben kaçırdım. Şu maçı kazanmayı sırf Koç takımı gerdi gibi spekülasyon haberler çıkmasın diye istiyorum. Yoksa bize her şey müstehak. Bakmayın Trabzonlu vatandaşlara kızdığım kadar bizim gerizekalılara da kızıyorum. Başımızda bir diktatör, senelerdir aynı hikaye. Koskoca Cumhuriyet tarihinde gençliğimi Aziz Y. ve RTE gölgesinde yaşadım amk, bahtıma sokayım.

(Cain) #3083

Ali Koç gelecek, dertler bitecek :smiley:

(Emir) #3084

Aziz Yıldırım varsa kazanan bellidir…

(Cain) #3085

Hiç belli olmaz, geldiği 1 oy farkla gidebilir de.

Ali Koç çok düzgün ve efendi bir adam. Kongrede A.Y tarafının Ali Koç’a bile nasıl çirkef ve çirkin davrandığını gördük.

Aziz Yıldırım parayla kongre üyesi satın alıyor, mehmet ali aydınlarla sponsorluk anlaşması yapıyor.

Koskoca Fenerbahçe’nin itibarını bu adam kadar zedeleyen ve zarar veren olmamıştır tarihimizde.

Ama Fenerbahçe taraftarı olarak umutluyum, bu düzen değişecek/değişmeli.

(Utku Tekalmaz) #3087

Pekala ben özür diliyorum kardeşim senden kusura bakma gücendirdiysem.

(Kaan ) #3088

0-3 :slight_smile:

(Aegean Sand) #3089

Önemi yok kardeşim saolasın.

(Deus Meus) #3090

Fenerbahçe bu 11’le de kazanırsa bir daha hiç kaybetmez herhalde Trabzon’a :d

(Kid A) #3091

İsmail - Hasan Ali ne lan? Şaşı oldum.

(Ercan Berber) #3092

Abi, fenere bastım sonra kadroyu gördüm. Allah belanı versin aykut. Lan bu kadro ne ya? Ozan Tufanı kadrodan çıkartıp Hasan Aliyi ortasaha, M.Topalı stoper oynatmak ne? Lan kafayı yicem ya. Bu beyinsizle şampiyon falan olursak diğer takımların ayıbıdır.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3093

Bunun FB olduğundan emin miyiz?Bana orta sıra mücadelesi veren Anadolu takımı gibi geldi.

(Burak) #3094

Oooo Aykut BEN KAZANMAK İSTEMİYORUM kadrosu çıkarmış yine zuhahahaha. Erken bir gol atarız 80 dakika yatarız, onlar bir tane atar ikinciyi yememek için dua ederiz. Sürprizler de olabilir tabi ortam gerim gerim gerildi. Ben şimdiden içmeye başlıyorum anca sakinleşirim maça kadar.

(Cain) #3095

İlk 11 açıklandığından beri elim ayağım tutmuyor, ara ara nöbet geçiriyorum. Hasan Ali’nin Hz İsa olduğuna inanıyor sanırım Aykut, başka bi açıklaması olamaz :confused:

(Kid A) #3096

15 dakikadır düşünüyorum, bu kadroya açıklama bulmaya çalışıyorum. Hani zaten gol atabilecek kadro değil, savunma yapabilecek kadro da değil bu lan. Ciddiyim bu kadro ile hiçbir şey yapamazsın. Orada en az 5 tane patlamaya hazır bomba var. Biri sana yedirecek o golü. Maçtan sonra görürsünüz, bakın. Yine bireysel hatadan gol yiyecek bu takım.

Tek mantıklı açıklaması var bu kadronun :

“VALBUENA’YI NASIL OYNATMAM?”

Başka bir açıklaması yok, yok, yok. Yok lan, cidden yok.

(Robin Ryger) #3097

Ondan olsa olsa Potato Jesus olur.

(Cain) #3098

YOK OĞLU YOK

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3099

Hasan Ali orta saha oynuyor.Hangi beceriyle ben anlamadım.Tek yaptığı depar atıp orta açmak.

(Salih Arandı) #3100

DUouZxdW0AAgX-c

(Burak) #3101

Aslında duran top organizasyonu için ideal kadro da onun için önce topu ileri götürebilmek lazım aq bizde o yok. Şişirme toplarla Fernandao’yu ceza sahasında topla buluşturacaklar da falan fıstık bilmem ne. TS çok deli kontraya çıkıyor, Volkan da güven vermiyor. Bu maçtan üç puan alırsa daha da Aykut eleştirmem ben.