Futbol Geekleri ⚽

(Kid A) #3102

Demişsin de onu da yapamıyor ki adam. Adamın oynadığı yerde zamanında Aurelio, Appiah oynuyordu yav. Nereden nereye.

Fenerbahçe ya bu. Ne duran topu ya? Çıkıp sahaya takır takır topunu oynayacaksın. Hadi geçtim duran topu kabul ettik şimdi şuraya geliyoruz :

:smiley:

Allah sabır versin, ne diyeyim.

“Valbuena’yı nasıl oynatmam.” kadrosundan başka bir şey değil bu kadro. Duran top falan hikaye.

Adam taktığına takıyor, taktığını bitirene kadar her şeyi yapıyor.

(Iron Man) #3103

Bugün Luka Modric edasıyla toplar dağıtacak Hasan Ali. Şüpheniz olmasın bundan.

(Robin Ryger) #3104

Bari Eljif Elmas’ı oynatsaymış Aykut, genç oyuncu falan izlerdi en azından millet.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3105

Bu maçı 2 şekilde kazanırız ya aşırı ballı olacağız ya da hakem bize penaltı falan verecek.Başka türlü kazanacağımızı onu bırak gol atacağımızı düşünmüyorum.

(Kaan ) #3106

Sahadaki dizilişi görmeden konuşmak zor.

(Burak) #3107

Aykut kerkenezi senin evveliyatını s…yim ben

(Kid A) #3108

Bir de bu var.

(Burak) #3109

Tersten Mourinho be futbol dehası

(Kaan ) #3110

Arkadaşlar sakin olun, bu diziliş hatalı olabilir. Dirar’ın göbeğe geçip, sol kanat Hasan Ali-İsmail olabilir.

(Utku Tekalmaz) #3111

Gerçekten şaşırıyorsanız (ki ben sadece durumun ne kadar vahim olduğunu dile getirmek için bu tepkilerş verdiğinizi varsayıyorum) neye şaşırıyorsunuz anlamıyorum. Bu adam hep buydu, bu olacak abi beklediğiniz kadro buydu sizin de benim de :smile: Vaaaaa saaaaa tııııııız. Ve bir süre daha mahkumuz buna :smile:

edit: alex çok büyük topçuydu çok.

(Kid A) #3112

Daha vahim değil mi bu durum?

(Ercan Berber) #3113

Ben şuna şaşırıyorum, bu adamı kovmak için neler çektik. Sezon başından bari taraftarların %80i buna destek veriyor. Ulan ne çabuk unuttunuz. Taraftarı takımdan soğutan adam bu lan bu ne desteği veriyonuz?

(Utku Tekalmaz) #3114

fenomenleri arayıp destek istediğini söylemişti muhabirler sene başında. biraz fenomen gazı vardı yani orda

(Kaan ) #3115

:smiley: Bence sol tarafın böyle olması çok sorun yaratmaz Trabzon’a karşı. Göbek sıkıntı çekebilir diye düşünüyorum. Ama Dirar da gayet dirençli ve güçlü. Bilemiyorum hiç. Ancak dizilişin şu resmi diziliş olamayacağından eminim.

Not: Alper-Josef ortasaha, Topal stoper, Fernandao-Atıf ilerde ve sol kanat İsmail-Hasan Ali de olabilir.

(Ercan Berber) #3116

Bu arada fm kariyerimde şöyle ilginç bir şey yaşadım paylaşmak istiyorum.

(Utku Tekalmaz) #3117

3-4-3 gelir mi¿

(Kaan ) #3118

Evet, dediğim hiçbir şey gerçekleşmedi. Tahmin edildiği gibi kısır bir ilk yarı izledik.

(Cain) #3119

Aykut Kocaman’ı oyundan çıkartmak.

(Crowtiel7) #3120

Madem mevkilerde yenilik deniyoruz Volkan’ı çıkarıp Valbuena’yı kaleye alalım diyorum. Bol gollü bir maç olacaktır.

(Kid A) #3121

Bu adam cidden gol yemeden atmak istemiyor. Adamın tek amacı maçlar berabere bitsin.