Futbol Geekleri ⚽

(Bordomavi) #3122

Vah benim takımım vah. Vah benim teknik direktörüm vah. Vah benim defansım vah.

(Utku Tekalmaz) #3123

Hak3 ün mevkisinde aslında Ozan gibi bş oyuncumuz olsa süper olur da nerde o transfer bütçesi…

(Burak) #3124

Süper istatistik

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3125

(iso) #3126

Elifi ben de çok beğendim. Bundan sonra da dikkatle izleyeceğim kendisini.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3127

ezSNeDq8_400x400

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3128

Topçuluğunu bilmiyorum ama mükemmel olduğu kesin :heart::heart::heart:

(Cain) #3129

Tinkivinki sen ölmedin mi ya? Nasıl muhitte yazabiliyor olacak iş değil!

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3130

Bu Tinkivinki maskesinin altında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirler asla ölmez.

(Utku Tekalmaz) #3131

Dün Yattara geldi aklıma ya. Allahtan öyle bi topçu yoktu sahada kevgire dönerdik :smile: :smile: :smile:

(Bordomavi) #3132

Bırak Yattara’yı Castillo bile olsa alırdık maçı.

(Cain) #3133

https://eksisozluk.com/entry/73850920

Başakşehir oluşumu hakkında düşüncelerimin aynısını yazmış neredeyse, altına imzamı atarım.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3134

Bir Galatasaray lı olarak Fenerbahçe nin başkan seçim tartışmalarını takip ediyorum bir süredir. Aziz yıldırım ın seviyesizliği tüm ekibine öyle yansımış ki. Fenerbahçeyi adam edeceğini bilerek Ali Koç un başkan olmasını istiyorum valla.

(Taylor Swift Fanboi) #3135

Ama yüksek ihtimalle olamayacak. Fenerbahçe Cumhuriyetinin tiranlığa geçişi Star Wars Prequellarında yok be

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3136

Aslında Koç işin içine parayı soksa havada karada kazanır.

(Taylor Swift Fanboi) #3137

Bence zaten parayı, ailesinin gücünü, bağlantılarını sokmuştur zaten, ki camiyanın içinde Aziz Yıldırımı zorlayacak başka bir aday da yok zaten. Ama seçim başka oy kullananların büyük bir çoğunluğu Aziz Yıldırım’ın oraya koyduğu adamlar. Onlar da sadece para için vs satmaz herhalde Aziz Yıldırım’ı.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3138

Karşılıklı atışmaları sırasında Ali beyin söylediği şey üyelerin aidatlarının habersizce ödenmiş olduğuydu. Şekip yapmıştır kesin. Dengesiz çakal

(Kid A) #3139

O kitle de zaten para için Aziz Yıldırım’a oy veren kitle değil mi? Kiminin kombine parası, kiminin üyelik aidatı, kiminin kulüpten aldığı maaşı (aka. sizi işten atacaklar olayı)…

Aziz Yıldırım’a kulübün menfaati için aklıselim bir kişinin dahi oy vereceğini zannetmiyorum.

(Taylor Swift Fanboi) #3140

Sadece para için derken o kitlenin parayı alıp oyu basan kitle olduğunu düşünmediğim için söyledim. Muhtemelen o insanlar direkt para akışının dışında çeşitli iş ve özel ağlarla Aziz Yıldırım’a bağlıdır. Aziz Yıldırım’ın o kadar boş kadrolaşacağını düşünmüyorum.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #3141

Fenerbahçelilerin temennisi o yönde