Futbol Geekleri ⚽

(evethearteyes) #3142

23 sandığa bölünen toplam 9380 oyun sayılmasının ardından en yüksek oyu 6821 oyla Aziz Yıldırım alarak bir kez daha Fenerbahçe Spor Kulübü’nün başkanı oldu. Mehmet Ali Aydınlar ise 2383 oyda kalırken 176 oy geçersiz sayıldı.

Kulübün en birlik içinde olduğu dönemde, 3 Temmuz’u bahane ederek Aydınlar’ı bu sonuçlarla yenmişti. Ali Koç’u geçse bile çok az bir farkla geçer gibi geliyor.

(Taylor Swift Fanboi) #3143

O seçimden sonra Aziz Yıldırım kadrolarda değişikliğe gitmedi mi?

(Burak) #3144

Koç ailesi kazanamayacağı savaşa girmez, prestij meselesi var burada. Koskoca ailenin karşısında Aziz Yıldırım kim köpek, anca GFB’yi tribüne falan sokmaz o, başka yerde horozlanamaz. Bitti abicim onun devri.

(evethearteyes) #3145

Ondan önce de gitmişti diye hatırlıyorum. Bir yerden sonra isyan ediyor insanlar sanırım.

(Kaan ) #3146

Koç ailesinden biri bir yerde yarışıyorsa kaybetmez.

(Taylor Swift Fanboi) #3147

Aileden Ali’ye destek var mı belli değil. Hatta Ali’nin “Kişisel sevdam aileme zarar verse de…” minvalinde bir açıklaması vardı.

@evethearteyes tam bilmiyorum ama süreçten sonra Nihat Özdemir, Kığıli falan çıkarıldı yönetimden

(Utku Tekalmaz) #3148

Sandıktan Aziz çıkacaktır, ama her hükumet iktidar olmayabilir. Koç belli bir seviyeye kadar zorlayabilir ötesini yapacak olan taraftardır halktır. Örgütlenmiş bir halkın üstünde bir güç yoktur olamaz. Bir Fenerbahçeli olarak ne kadar halkın takımıyız bunun sınavını vereveğiz bence. Bir araya gelip eylemlerle protestolarla ya biz yapacağız bu devrimi, ya da çenemizi kapatıp oturacağız. Eğer seçim günü o sandığın etrafı dışarıdan gelen seslerle inlemiyorsa, eğer Koçun kaybettiği senaryoda o stad hala seyirci alıyorsa derbilerde, bu devrimi asla yapamayız. Bizim artık eylem yapmamız lazım, gitmeyerek, almayarak, ses çıkararak. Bütün fenomenler ve Yıldırım karşıtları sene boyu anti yıldırımcılık yapmalarına rağmen her derbide yelkenleri indirip her transferde alkış tutuyorlar. Kararlı, stabil bir fenerbahçe grevine, avaz avaz istifa seslerine ihtiyacımız var. Bu devrimi biz yapacağız, yoksa susup oturacağız.

(Adar ) #3149

love transferi kısa vadede iyi bir transfer. Ama bence takımın resetlenme zamanı geldi abi . Tamam atibayı, quaresmayı seviyoruz, pepe de çok iyi oynuyor ama yaşları 33-35 olan adamlarla devam edemez takım. Şu ana kadar aboubakar olsun gomez olsun demba olsun işe yaradı ama takımın forveti cenk hariç her sene değişti. Cenk gibi en az 3 yıl kalacak genç ve iyi bir forvet lazım seneye. Larin tamamen zamanla anlaşılabilecek bir transfer. Aboubakar gibi de çıkabilir (katkı olarak), manu’dan gelen bebe gibi de çıkabilir. Medel fabri ve babelden ligin ikinci yarısında çok şey bekliyorum. Lens için bence Şenol hocanın futbol anlayışı pek uygun değil. Kontra oyuncusu gibi biraz. Genel olarak durumumuzu böyle degerlendiriyorum. Aspor yorumcusu gibi hissediyorum. Hadi eyv.

(Umur) #3150

:disappointed:

(Robin Ryger) #3151

Wenger daha fazla küfür yemek istemedi herhalde. Mesut’la da 3.5 yıllık kontrat yenilemişler deniyor. Arsenal en sevdiğim İngiliz takımı, başarılı olsun da isterim ama bu orta saha ile ilk 4 bile göremeyebilirler.

(Kaan ) #3152

Giremezler.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3153

Dünyanın en haklı tespiti.

(Utku Tekalmaz) #3154

ntv spor kapanıyormuş :disappointed_relieved:

( ◉) #3155

Sitesinde ‘‘Gerçek efsaneler birgün evine döner’’ tarzı bir şey paylaşmışlar.
Öyle veya böyle en kaliteli spor kanalıydı. Hem geniş konu içeriği hem de kaliteli yorumcuları vardı.
Yazık olmuş.

(Bedirhan Çırakoğlu) #3156

ntv spor futbola başka açıdan yanaşabilcek yorumcular içeriyordu. Bu yorumcuların yavaş yavaş Bein sports tarafına geçiceğini düşünüyorum.Geçen sene Güntekin Onay’ın geçişi buna örnek.

(Burak ) #3157

Bi zamanlar Erzurumspor’da Alexander Löbe vardı. Yeni bebeler pek hatırrlamaz. Yeni dedeler hafızayı bi yoklasın.

( ◉) #3158

Arsenal-Everton maçı +18 ibaresiyle şifreli kanallarda.

İlk yarı 4-0.

(Gizem) #3159

Bu ne 2010 Facebook taraftar sayfası mizahı mı?

(buzlulimonata) #3160

Takas üçlüsünden Aubameyang da Batshuayi de siftahı yapmış oldu. Giroud napacak bakalım

( ◉) #3161

Evet

Ayrıca senin yaptığın fırlamalık da epey eski bir prim tekniği. Devam.