Futbol Geekleri ⚽

( ◉) #3162

Şu surat baki kalır inşallah üzerinde.

Cenk daha yeni giriyor…

(Gizem) #3163

Fırlamalık veya prim değil. Bizim takım karşı takıma tecavüz ediyor cümlesinden bir farkı yok. İtici garip bir ifade

Ayrıca"fırlamalık" tabirini kullanma bir daha bana karşı

( ◉) #3164

ku

(Cain) #3165

Wanyama’dan Liverpool’a sevgilerle :grinning:

(Ercan Berber) #3166

İngilterede de boktan hakemler varmış.

(Ali) #3167

Adam yarınlar yokmuşcasına vurmuş.

(Cain) #3168

Aklıma direk “Essien Allah ne verdiyse vurdu” repliği geldi golü görünce :grinning:

(Kaan ) #3169

Emre PFDK’ya sevk edilmemiş. LOL

(Geek Velet) #3170

Veya Kaan Kural’ın Tivibu’ya geçişi.

(Cain) #3171

Demirkol’un Yutuber olmasına mı şaşırayım, Ata Demirer’in konuk olmasına mı sevineyim bilemedim :smiley:

Böyle işlere ihtiyacımız var işte, kavga gürültüden uzak.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #3172

Beşiktaşlı dostlarım, önümüzdeki bir ay çok çetin geçecek. Bildiğin ters yatırıp düz yoğuracaklar. Hazırlıklı olun, sığınaklara erzak, anti depresan ve tiner depolamayı unutmayın.

Resmen bir ayda hem lig, hem Şampiyonlar Ligi, hem kupa gidecek.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3173

CL gider de diğer ikisini bir şekilde götürür BJK

( ◉) #3174

Medyanın dinozorları yavaş yavaş ayak uydurmaya başladılar yeni alışkanlıklara.
Daha nicelerini görmeye başlarız diye düşünüyorum Youtube’da.

( ◉) #3175

Lig konusunda ümitsizim. Bu sene büyük bir sürpriz olmazsa Akbilspor kupayı alacak/aldırılacak.
CL konusunda deplasmana gitmezsek, hükmen 3-0 sonuçla daha karlı olacağımızı düşünenlerdenim.

Kupa zaten, olsa ne olmasa ne.

Bu yıl elde edilen gelirle seneye kaliteli bir kanat ve saf forvet alabilirsek, ümitler yeşerir.

(Ercan Berber) #3176

Ligdeki maçı Fener alır ya da berabere ama kupada Beşiktaş devam eder. Fener 4 günde 2 büyük maçı kaldıramaz.

(Serkan) #3177

Şurdan Beşiktaş sağ çıkar ama ben çıkamam.

(iso) #3178

Galatasaray EN admini baya geek bi abimiz galiba. Geçenlerde star wars, şimdi marvel. Devamını bekliyoruz :d

Yalnız bu maç çok iyi oynadı takım. Sivas maçına donk-tolga ikilisiyle çıkmanın ne kadar büyük hata olduğunu da gördük bu maç.

(Burak) #3179

Korkunç bir flood’la karşılaştım. Okuyan Fenerlinin tadı kaçar ama bilinmesi elzem.

Bir paket sigara yedim şunu gördüğümden beri. Şerefsizliğin kaçıncı seviyesi lan bu, haysiyetsiz köpek bizi stada sokmuyor kimleri kongre üyesi yapıyor.

Üyelik bilgilerinin neden Ali Koç’a verilmediği de böylece açıklanmış oluyor.

Bak bak hıyara bak harbi GS ajanı çıktı aqm şaka yapıyorduk gerçek oldu zuhahahahaha

(•) #3180

Ya şu adama olan nefretim Tayyip’e olan nefretimden daha fazla artık. Ne şerefsiz bi adammış bu ya. Bi sal artık bizi be, altı üstü tuttuğumuz takımın maçını izleyip yorumlayacağız, uğraştığımız şeylere bak.

(Go down swinging.) #3181

Gözümüzün önünde BİZİM kulübümüzü çiğ çiğ yiyorlar. Mayıs ayı çok güzel yenilecekler inşallah.