Futbol Geekleri ⚽

(Burak) #3182

3 ay kaldı.

(Salih Arandı) #3183

:fire::fire::fire::fire:

(Cain) #3184

Manchester City ve PSG takımlarına aşırı uyuz oluyorum. Keşke hiç olmasalardı…

(Burak) #3185

Soydular soğana çevirdiler a… koydular kulübün. Metris’te geberip gitseydi de kurtulsaydık keşke.

(Bordomavi) #3186

Ben bir şey diyeceğim ya. Ben burada iki üç şikeyle ilgili post attım diye hemen “Burası futbol yeri. Futbol konuşuyoruz.” diyen adamlar bu paylaşımlara neden ses çıkarmıyor? Bence bir mahsuru yok ama Aziz Yıldırım’ı Fenerbahçe tarafından gömmekle, Trabzonspor tarafından gömmek arasında nasıl bir fark var lütfen biri bana bunu açıklasın.

(Burak) #3187

Gel beraber gömelim kardeşim kim ne dedi sana :d Burada bu haysiyetsize laf edilmesinden rahatsız olanlar varsa ilk başta ben başlığı terk ederim zaten.

(Bordomavi) #3188

Yok ona laf edemezsin tarzı değil de

tarzı yorumlar vardı.

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #3189

Böyle konulara benim canım sıkılıyor.Çünkü 2 tarafta fazla bilgileri olmadığı konuda atıp tutuyorlar.Bunlar konuşacağımıza futbol konuşmayı yeğlerim.

(Burak) #3190

Olm futbol hakkında konuşturtmuyorlar ki :d Başakşehir maçına 1 gün kala şu saatte üye kaydı yapıyor herif, üstelik hiçbiri Fenerli bile değil. Futbol konuşacak halimiz mi kaldı :d

Current mood:

image

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3191

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3192

(Anıl Can) #3193

İki gol atan Fernandao çıktı Alper girdi.Ahahahahaha

(Can) #3194

Aykut Hoca çok bile tuttu sahada ahfsfahskahfk

(Ali) #3195

Bu takım bu futbolla mı lig birincisi? Adamlar sağına soluna pas atamıyor lan. Hayırlı işler valla.

(Cain) #3196

Fenerbahçe muhteşem koşarak, başakşehire önde bastı. (Fenerbahçe’nin en çok koştuğu maçlardan biri olabilir)

Adam*lara pas yaptırtmadık resmen. Emre’nin oynamaması da büyük avantajdı.

Aykut Kocaman, taktiksel olarak Avcıya karşı bariz üstündü.

(kısaca gökyüzü...) #3197

Başakşehir’in bu maça gelirken çok kritik eksikleri vardı. Geriden oyun kurabilen Epureanu, takımın beyni Emre, ileride basan Mossoro ve içe kat ederek fırsat yaratan Elia yoktu. Ama Başakşehir’in en büyük eksikliği, kendini büyük takım zannetmesi. Bu eksikler varken Anadolu takımlarına karşı kolayca galip gelebilirler ama büyük takımlara karşı hadlerini bilerek oynamak zorundalar. Bu akşam Abdullah Avcı beyefendi artık ne türden bir talimat verdiyse futbolcularına, kendi ceza sahası içinde 3-4 Fenerbahçeli futbolcu pres yaparken paslaşan bir Başakşehir vardı. Ayağa pas yapmayı denemek yerine dikine oynasalar gol dâhi yemeyebilirlerdi. Ama dediğim gibi, AA’nın kafasında ütopik bir düşünce hakim. Bu düşünce UEFA’yı iplemeyip yedek kadroyla çıkan düşünceyle aynı düşünce.

Yiğidin hakkını da yiğide teslim etmek lazım, Başakşehir’in pas oyununu Aykut Kocaman çok iyi çözmüş. Bu maç sonrası Başakşehir’in Manchester City, Abdullah Avcı’nın da Guardiola havalarına devam etme lüksünün olmadığını düşünüyorum. Yoksa Avrupa potasının komple dışında kalacaklar.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3198

Puhahahahah

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3199

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3200

(Cain) #3201

Beşiktaş bu fikstürüyle hem kupaya, hem şampiyonlar ligine(kesin) hem de lige havlu atabilir.