Futbol Geekleri ⚽

(Kid A) #3202

Çift maçlı eleminasyon sisteminde deplasman golü kuralını mantıklı buluyor musunuz?

• Evet.
  • Hayır.

0 oylayan

(Cain) #3203

Kesinlikle mantıklı. Deplasmanda oynamak her zaman daha zordur ve atılan gol daha değerli olmalı.

(Kid A) #3204

Bugün sen deplasmana gidiyorsan yarın da senin rakibin deplasmana gelecek sonuçta.

Deplasmana giden çoğu takım zaten gol yememek için oynuyorken bence bu kural ev sahibi takımın da daha temkinli oynamasına sebep oluyor.

(imnotevensorry) #3205

Deplasman golü kuralının oyunu kısırlaştırdığına yönelik çok güzel bir yazı vardı ama bulmam imkansız olur şimdi. Ana fikir gol yememeye çalışan ev sahibi takımın maçı kitlemesi.

(Utku Tekalmaz) #3206

Ben bu sistemi mantıklı buluyorum, ancak hangisi daha mantıklı derseniz kesinlikle daha az savunma yaptıran sistemi seçerim.

(Can) #3207

Allahuekber Şampiyonlar Ligi başlamış sonunda! :raised_hands:

Edit: Juventus acımıyor Tottenham’a 10 dakikada 2 gol

(Semih) #3208

Tottenham’ımız çok kötü başladı

(Kaan ) #3209

Üstteki arkadaşların yazdığına %100 katılıyorum. Deplasman golü avantajı ev sahibi takımı daha fazla savunma yapmaya itiyor, bundan dolayı bol gollü maçlar yerine kısır maçlar izliyoruz.

(Kaan ) #3210

Penaltısını yediler Tottenham’ın. Geçmiş olsun.

(Semih) #3211

çok erken salladı kendini yere. bir saniye daha ayakta dursaydı zaten verirdi penaltıyı hakem

(Cain) #3212

Ne Lewandowski, ne Suarez ne de başka biri. Şu an gözümde, dünyanın en iyi forveti tartışmasız Harry Kane.

(Ali) #3213

Penaltı kaçtı. Higuain topa öyle mi vurulur be bıraksana köşeye.

(Can) #3214

Maçın kader anı olabilir.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #3215

O da kim Agüero’da mı oynuyor?

(Cain) #3216

Agüero kim ya :grinning: Küçük takımlara gol atarak ego tatmini yapsın o :yum:

(Can) #3217

Pes 13 topçusu nasıl tanımazsın :joy:

(Ercan Berber) #3218

İtalyan futbolunu bu yüzden sevmiyorum. Evindesin dakika 10 2-0 öne geçiyorsun, yatıyorsun. Ah ulan bi Alman olacaktı maç 15-0 bitecekti. %27 topla oynaman var ulan az utanın.

(Cain) #3219

At önüne ara topunu, gir vur :smiley: Agüero ve Benzema bug’ını bilmem mi

(Cain) #3220

Yalnız Higuain sağlam sıçtı, o nasıl bi penaltı kaçırmak.

Juve’nin ilk penaltısı da çok keteydi zaten. Umarım Kane önderliğinde Tottenham yargı dağıtır 2. yarı

(Taylor Swift Fanboi) #3221

İkisi de çöp. Dünya kupasını Arjantin’den alıp Almanya’ya verdiler