Futbol Geekleri ⚽

(Kubilay ) #5148

Benim fikrim Uruguay,finali de Belçika ile oynarlar diye umut ediyorum.

(Ercan Berber) #5149

Final oynayamıyorlar en fazla yarı finalde karşılaşırlar, İspanya’nın elenmesi ile finalin bir tarafı Hırvatistan kesin.

(Kaan ) #5150

Hırvatistan-Brezilya finali. YESSS!!!

(Ercan Berber) #5151

(Kaan ) #5152

Brezilya, Fransa’ya top oynatmayacak görürsün. :smiley:

(Ali) #5153

Favori denilenler üç gün yaşamıyor ne güzel kupa bu böyle

(Cain) #5154

Bu nece tespittir

(Ali) #5155

Hırvatistan vs Belçika

Amin

(Cain) #5156

Ben Belçika’yı destekliyorum, bakalım neler olacak göreceğiz. İlginç bir dünya kupası oluyor :smiley:

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5157

(Berkay Küçük) #5158

İngiltere vs Fransa finali seziyorum hocam.

(Cain) #5159

İmkansız xD

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5160

Benim örümcek hislerim de Hırvatistan-Brezilya diyor bakalım

(Kubilay ) #5161

Fikstür’e bakmamistim,pardon :slight_smile:

(Kürşad the Falcone) #5162

(Kaan ) #5163

Lan oha ama.

(fza) #5164

Favoriler bir bir gidiyor. En komiği de Akinfeyev’in sanki tek kale oynayan kendileriymiş gibi ‘‘Herkes Rusya’nın oynadığı futbolu görecek’’, demesi. :DDD

(Robin Ryger) #5165

Keklik takımların olduğu taraftan gelen ve şu ana kadar etkili futbol oynayan İngiltere bence final yapar. Özellikle duran toplarda açık ara turnuvanın en iyi takımı. Etkisiz bir duran top kullandıklarını görmedim daha bu turnuvada.

Yıllarca İngiltere’nin en büyük problemi bütün oyuncularının Premier Lig’den gelmiş olmasıydı. Çünkü çok erken sezonu açıp, Ağustos ortasında maçlara başlayıp bütün sezon 4 kupada mücadele ediyor İngiliz futbolcular. Premier Lig zaten Avrupa’nın en tempolu ligi, bir de Avrupa Kupaları eklenince İngiliz oyuncuların sezon sonu milli takımlarda pestili çıkıyordu. Ben hayatımda ilk defa İngiltere’yi bu turnuvadaki gibi fiziksel açıdan diri ve canlı gördüm. Genç ve istekli oyunculardan oluşan ve pozitif futbol oynayan Tottenham’ın omurgasının milli takımın da omurgası olması bunun bence en önemli sebebi.

Umuyorum artık bu turnuva sonrası uçağa binmeden önce yayılıp puro içen mağlup İngiliz futbolcuları görmeyiz. Futbol artık eve dönsün.

(Yiğit Çanga) #5166

Bu Hırvatistan niye son zamanlardaki turnuvalarda gruplarda fırtına gibi esip gruptan çıkınca bi afallıyo. Elenseler şaşırmayacağım valla.
Bu arada Harry Kane başkan, İngiltere şampiyon :heart:

(imnotevensorry) #5167

Bizden 120’de gol yeyip moral bozukluğuyla penaltıları kaybettiler. Bugün de penaltı kaçırmanın moral bozukluğu vardı ama aynı senaryo olmadı:)