Futbol Geekleri ⚽

(Ali) #5168

Ya Allah’tan elenmediler. Cidden favori gözükenler korkutuyor he. Japonya 'nın Belçika’yı elemesinden korkuyorum

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5169

Meksika da sürpriz yaparsa şaşırmam, her ne kadar favorim Brezilya olsa da.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5170

(fza) #5171

Hakemin %100 gol pozisyonunu sabote eden adama kırmızı kart vermeyişi de ayrı rezaletti.

(Mehmet Can) #5172

Finalin bir kanadına Hırvatistan’ı yazdım ben. Karşısına inşallah Belçika veya Fransa gelir. Hele bir de Uruguay-Hırvatistan maçı olursa tam anlamıyla mind game izleriz.

(Ercan Berber) #5174

Kural değişti, sarı kart doğru karar.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5175

Harbiden böyle anlatacaz çocuklarımıza

(Ege) #5176

Bugün Iniesta milli takıma veda edince yazasım geldi, bloguma yazdım şöyle bir şeyler:

(fza) #5177

Ne oldu yeni kural?

(Ercan Berber) #5178

Bariz gol pozisyonlarında penaltı + kırmızı kart çok ağır oluyor diye penaltı + sarı yapılıyor. Ceza sahası dışında olsaydı kırmızı kart olurdu. Sakatlamaya yönelik faullerde yine kırmızı + penaltı veriliyor ama.

(fza) #5179

Penaltı veremeyecek olmasını yapan oyuncuya kırmızı vererek telafi ediyor yani bir nevi. Sevmedim yeni kuralı bu arada, hiç de ağır değildi bence; olması gereken oydu zaten.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5180

ŞÖYLE BİİİİRRR :brazil::brazil::brazil:

(Burt Macklin, FBI) #5181

Willian kırk yılın başında bi işe yaradı. Oh be :brazil:

(Cain) #5182

Neymar çok sıktın artık ya…

(Ercan Berber) #5183

Meksika grupta birinci olabilseydi finali zorlarmis.

(Kyle Reese) #5184

Ben orada dominasyonu sezonun geneline yaymaktan bahsediyordum aslında. Mesela ŞL’de Ronaldo çok gol atıyor ama işler sıkıştığı zaman oyunu domine etme özelliği Messi gibi değil bence(Bu Dünya Kupası’nda da Messi’nin yanında en az bir tane üst düzey orta saha oyuncusu olmadan bu özelliğini ortaya koyamayacağını anladım). Kroos, Modric, Ramos, Marcelo ve Varane’ın üst düzey performansları olmasaydı ŞL’de hem PSG’ye hem Bayern’e hem de Liverpool’a karşı şansı yoktu Ronaldo’nun. Benim bahsettiğim domine etme durumu çok subjektif bir şey o yüzden düşüncelerine saygı duyuyorum.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5185

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5186

Hahahahahaha ilk defa bi kulübü kazıkladık sanırım

(Winston Smith) #5187

Japonlar çıldırmış olmalı.

(Burt Macklin, FBI) #5188

Nasıl bir Dünya Kupası yav bu :smiley: Neyse Brezilya olarak kupa için pek rakibimiz kalmayacak anlaşılan