Futbol Geekleri ⚽

(Devrim) #5230

Favorisi Brezilya olan birisi olarak Neymar’dan çok rahatsızım. Keşke yetişemeseydi turnuvaya.

(Cain) #5231

Brezilya’nın el freni resmen tek başına.

(FES) #5233

Kral renkleri tutturmuş fakat takımları karıştırmış.

(Cain) #5234

Oğuzhanı 150 milyona satıp alsaydınız madem :slightly_smiling_face:

(Burt Macklin, FBI) #5235

Muslera :((

(Ali) #5236

Gimenez ve tribündeki çocuğun gözyaşlarını unutmayacağım. İçim gitti be

Edit: İlk maçtan elendim :dd

(DonnieBrasco) #5237

Cavani’yi çok aradılar. Uruguay maç boyunca pozisyon üretemedi. Muslera ‘nın hatalı gol yemesine çok üzüldüm ancak Uruguy’ ın pek de şansı yoktu bu maç. Uruguay 'ın şampiyon olmasını istiyordum, üzdü. Akşama Belçika yensin de keyfimiz yerine gelsin :slight_smile:

(FES) #5238

Ben Galatasaray taraftarıyım hocam.

(Devrim) #5239

7 - 1’in ikinci filmi mi geliyor acaba?

(Ercan Berber) #5240

Fantasy ligim batiyor ama gram üzülmüyorum. Köylü Tite al Jesusla oyna

(Zalet Nenci) #5241

Roberto Martinez bundan 50 sene sonra bile torunlarına heyecanla anlatacağı bir hocalık yapıyor şu maçta.

(Cain) #5242

Hahahah kaldı 5 :d güle güle şoparzilya

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #5243

Bu maç dönmezse bir daha bu sayfaya post atmayacağım hadi bakalım.

(FES) #5244

Brezilya şu dakikaya kadar tam bir hayal kırıklığı. Öte yandan Roberto Martinez farkını söylemeden geçemeyeceğim. Defansa çok seri bir şekilde kapanıp kontra atağa aynı hızda çıkabilen bir takım yaratmış, hocayı takdir etmek gerekiyor.

(Burt Macklin, FBI) #5245

Jesus ve Willian’dan yeter artık. Takımın forveti gol atmıyor ya hale bak. Sağ taraf da hiç çalışmıyor, rezalet. 2 değişiklikle dönebilir ama bu maç. Firmino bir de iyileşmişse eğer Douglas Costa lazım.

(Zalet Nenci) #5246

4’lü savunmaya geç. tek ön liberolu 3’lü orta sahayı kurgula ama sol tarafına Ancelotti Real Madrid’indeki Di Maria rolünü ayarla. Son maçta ciğeri tükendiği için Carrasco’yu kesip Chadli’yi oraya koy. Lukaku’yu sağ kanada atıp Brezilya’nın güçlü denilen tarafını hücumda döve döve cezalandır. Santrafor oynatma topu merkezden taşıyacak De Bruyne ile Chadli’nin kayması sonrası içe kat eden Hazard, iki hareketli oyuncu olarak Brezilya’lı stoperlerin kafasını karıştırsın. Neresinden baksan delilik. Sampaoli’den umduğumuzu Martinez’den aldık.

(DonnieBrasco) #5247

Neymar aldatmaya yönelik hareketleriyle sadece kendini küçük düşürüyor artık, yazık.

(Cain) #5248

Asıl yeri sirk bu şoparın, orada daha iyi cambazlık yapar XD

(FES) #5249

An itibariyle bu moddayım, üzdün beni Brezilya…

(orion) #5250

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.