Futbol Geekleri ⚽

(Not only WitchDentist but also Casper.) #5271

Sence bugün kim çıkacak üst tura son maçta? Rusya gibi geliyor bana, Rusya alabilir İngiltere’yi.

(Cain) #5272

Hırvatistan çıkar diye düşünüyorum ama belli de olmaz. Rusya çıkarsa İngiltere kolay geçer turu. Hırvatistan çıkarsa, İngiltere elenebilir.

(Not only WitchDentist but also Casper.) #5273

Rusya tehlikeli. İngiltere bugün İsveç oynamadığı için üst turda.

(Cain) #5274

Pickford müthiş bir turnuva geçiriyor yalnız. Yine yıldızlaşabileceğini düşünüyorum.

(Not only WitchDentist but also Casper.) #5275

Ne gol attı beeeee!!!

(Burt Macklin, FBI) #5276

Ancak bu kadar kötü savunma yapılabilirdi

(Ege) #5277

Rusya da Hırvatistan da ofansif kadrosuyla başlamış. Hırvatlar 4-2-3-1 yerine 4-3-3 oynasa sanki oyunu ele alabilirlerdi. Rusya maçı daha çok kontrol etti, istediğini yaptı. Orta sahada kontrolü Hırvatlar alamayınca da Rusya o atakları daha etkili yaptı ama elbette yetenek eksikliği göze çarptı. Mandzukic etkisiz olsa da tek pozisyonda ne kadar iyi bir yardımcı forvet olabildiğini göstererek şık bir asist yaptı. İkinci yarıda hangi savunma hata yaparsa pahalıya patlayabilir gibime geliyor.

(Burt Macklin, FBI) #5278

Spiker direkten auta giden topa önce gol sonra ofsayt en sonunda faul dedi. Teşekkürler TRT

(Aegean Sand) #5279

Trt öyle bir yayın yapıyor ki sahada sanki flashla zoom vs atıyor.

Ek olarak Vida’da attı golü, Fiko en az 20’ye satar artık.

(Kaan ) #5280

Bizim Fantasy League’deki 1. kim?

(Yiğit Çanga) #5281

İngiltere bu Hırvatistanı harcar yalnız hazır Lingaard da açılmışken. Hırvatistan 2 turdur bir şey yapmıyor. İngiltereyi yenmeleri için Modric’ten başkalarının da iyi oynamaları lazım.

(Serkan of İzmir) #5282

Ana formalar bunun yanında bok yesin. Ayi gibi iyi.

(Koray ) #5283

Antrenman forması havası var.

(Ercan Berber) #5284

Fantasy PL’ciler. Yeni sezon için oyuncu puanları belirlenmiş, yavaştan ikinci sezonumuzu açalım diyorum. Sorum şu, lig geçen sezon ki gibi mi olsun, yoksa head to head mi yapalım?

• Normal
  • Head to Head

0 oylayan

(Aegean Sand) #5285

İlk tercihim head to head ancak ikisinide yapalım derim.

(Ali) #5286

Evet arkadaşlar üst tura İngiltere, Hırvatistan, Belçika ve Fransa çıktı. Muhit Belçika haricinde doğru bildi.

YARI FİNAL:

• FRANSA
  • BELÇİKA

0 oylayan

• İNGİLTERE
  • HIRVATİSTAN

0 oylayan

(mahmut de) #5287

çeyrek finalde ingiltere dışında diğerlerini bilmişim. bakalım yarı finalde ne olacak

(Malumatfuruş olmayan kimse) #5288

Henüz final olmadı ama uplayayım

(Kürşad the Falcone) #5289

Milli takımı bırakmış.

(Ege) #5290

Şöyle ilk yarı final öncesi maç önü düşüncelerim