Futbol Geekleri ⚽

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5312

Brezilya’yı saf dışı bırakıp yarı finale kalması bence büyük başarı. Dünya üçüncüsü olur diye düşünüyorum.

(Berkay Küçük) #5313

Bekçika 2 net pozisyonda oyuncuları düşürüyorsa Fransızlarda topu oyuna sokmalarına izin vermez. Bir taraf çirkefken diğerinden nezaket beklemek çok gereksiz. İki tarafta çirkefleşti 65-70. dakikadan itibaren.

İngiltere finale çıkar ve kazanırsa dünya kupası tahminim tutacak keşke üşenmeyip fantasy league’e katılsaymışım.

(Ercan Berber) #5314

Fransa hak etti. Kendi futbolunu oynadılar, top hep Belçika’daydı ama neredeyse net pozisyonları yok. Lukaku bütün maç yoktu, ben olsam ikinci yarıya Batshuayi ile başlardım. Dakika 90da oyuna sokman bir işe yaramıyor.

(Ercan Berber) #5315

(Ali) #5316

Birde sıfır. Yarın İngiltere de geçemezse muhitin eline sağlık diyeceğim :d

(Aegean Sand) #5317

Twitter’daki Uğur Karakullukçu ile Nevzat Aydının tuhaf tartışmasında sizce kim haklı?

Edit: bu kadar yer kaplayacağını tahmin edemedim :frowning:

• Nevzat Aydın
  • Uğur Karakullukçu

0 oylayan

Bilmeyenler için

(evethearteyes) #5318

Uğur öyle böyle çuvallamadı bu olayda. “Aaaa evet yanlış yazmışlar” dese hiç uzamayacaktı konu. Hemen “istifamı veririm” repliğine sarılması da ayrı bir yıkıklık.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #5319

(Aegean Sand) #5320

Bencede öyle ancak Nevzat aydında fazla sivri dilli davrandı bence. Gerçi hep öyleydi ya şimdiye kadar.

(evethearteyes) #5321

Aynen. Fırsatını bulmuşken yaptı o da primini.

(Berkay Küçük) #5322

Uğur Karakullukçunun çok kötü bir yorumcu olduğunu düşünmezdim ama belli ki sektörde yanlış insanları örnek alıyor kendine.

(Serkan of İzmir) #5323

Uğur saçma sapan bir şekilde savunmaya geçti. En baştan söyle işte aynen arkadaşımdan aldım ama via vermem gerekirdi diye. Saçma bir şekilde çıkışınca Nevzat da üzerine gitmiş. Ha o da seviyesiz bir şekilde gitmiş Uğur’un üzerine o da ayrı mesele.

(Lupus Dei) #5324

İkiside ayrı yıkıklıkta.

(Not only WitchDentist but also Casper.) #5325

Ben bunu yeni görüyorum. :slight_smile:

(GreenLanternCorps) #5326

(Robin Ryger) #5327

Bu sene çok kötü oynayan Beşiktaş takımında Vida’nın değeri anlaşılamamış. Müthiş oynadı ilk yarıyı. Turnuvanın genelinde de çok iyiydi zaten. Bonservissiz almış olmamız da çok harika, Dünya Kupası bitince sağlam para koyacak kasaya gibi görünüyor.

(Kürşad the Falcone) #5328

Fiko şu an Vida’nın fotoğraflarını okşayarak izliyor maçı.

(Not only WitchDentist but also Casper.) #5329

İnşallah elenir şu İngilizler.

(Ercan Berber) #5330

O top direkten döndü ya resmen kahroldum. Gitti paraciklar.

(Friendly Neighborhood Spider-Man ) #5331

İngiltere çıksın istiyorum. Yüzyıl savaşları gibi final olur.