GAL GADOT: BRETT RATNER Bu Filmden Kuruş Kazanacaksa, WW2'de Yokum!

(Geekyapar) #1

Yazının tamamını okumak için: https://geekyapar.com/konular/film/gal-gadot-brett-ratner-filmden-kurus-kazanacaksa-ww2de-yokum/

Brett Ratner kötü bir sinemacı. Rush Hour 3, X-Men: The Last Stand, Hercules gibi kötü filmler yaptı. Çok iyi hikaye anlatamıyor, derinlikli bir eseri yok, işin ruhuna çok önem vermiyor. Sinema dünyasının Nickelback’i olduğuna dair yaygın ve kısmen de olsa haklı bir kanı var. Hollywood içerisinde çok sık gördüğümüz yukarıya doğru başarısız olmuş isimlerden biri yani kendisi.…(Devamı)

(Ataman) #2

Yanlış.İnsanlar ne zamandan beri racon kesiyor :slight_smile: Bahsi geçen şahıs yargı önüne çıkar,suçlu olup olmadığı belirlenir.Ondan sonra gereği ne ise yapılır.Ayrıca bu kadını da hiç sevemedim,iyi bir oyuncu değil!

(öğnkü) #3

Sanki yargı konu mevkiisi yüksek insanlar olunca %100 objektif davranıyormuş da Gal Gadot tescilli bir sapığa kuruş koklatmıyor diye diklenmiş oluyor. Yürü be Godkiller.

(meta) #4

Sanılanın aksine yargı insan üstü, kutsal bir mevki değil. Yargı, insanlar tarafından belirlenen kuralların insanlar tarafından yürütülmesiyle işliyor. Her insan kendi özgürlüğü dahilinde istediği herhangi bir şeye istediği gibi bir kişisel yaptırım uygulayabilir. Bunun “yargıya” tasvip ettirilmesine gerek yok. Doğru veya yanlışlığı da kişilerin kararıdır, mutlak bir olgu değildir.

(Morpheus) #5

Sen kim köpek daha düne kadar fast&furious da yan rolde oynuyordun bi wonder woman oldun diye racon kesiyorsun!

(Zeliha Öztürk) #6

Şöyle okuyunca hem burda hem etrafta “heyt be yürü kızım!” Diyorum ama sonra ulan ya bu senaryo ise. Stüdyo kadına git sen böyle açıklama yap biz zaten bu adamı atıcaz. Adamı atmamız da boşa gitmesin prim kasalım dediyse. Çok mu paranoyak oldu be sanki evet ama geldi aklıma bu alternatif saniyesinde yapacak bir şey yok. Ama yok cidden iyi demiş. Helal kızım.

(Oozaru) #7

Kadın tepkisink koymuş, ne raconu? Öyle bir konusuyorsunuz ki, sussun, tepkisini vermesin…

(Morpheus) #8

Sanki bahsedilen adam bunu taciz etmiş gibi bir tepki koymuş ortaya. Abartmış.

(Kid A) #9

O zaman tüm tacizcilere bize taciz etmediler diye müsamaha gösterelim.

Bana dokunmayan bin yaşasın.

(Oozaru) #10

Ağır sacmaliyorsun. Yarın bir gün çok sevdiğin biri tacize uğradığı zamanda aynı tepkiyi vermezsin umarım.

Bu mantik ile bakarsak bu ülkede kimse tecavüzcülere, taclzcilere başına bir şey gelmediği sürece ses cikartmamalı.

(Geek Velet) #11

İşte böyle oyuncu istiyoruz.

(Morpheus) #12

Kardeşim yanlış anlaşılmasın ses çıkarmama yada tepki göstermemekten bahsetmiyorum. Bana kalsa tacizci tecavüzcü idam edilsin derim. Burada ki olay bana çok saçma geldi. Senin rol aldığın filmin şirketiyle ortaklık içerisinde olan birine tepkini rolü bırakarak göstermek haber olmaktan, gündeme gelmekten başka bir şey değil bence. Adamın suçu varsa zaten yargı önünde hesabını verir cezasını alır. Kaldı ki film setinde çalışan örneğin bir kameraman aynı şeyi yapsa yine tepkisini göstermek için rolü bırakır mıydı? Kameraman da o filmden para kazanıyor diğer adamda.