Geek İtiraf Köşesi

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #1

eskiden bir geek itiraf köşesi vardı. neden kaldırıldı bilmiyorum. ama bence bir tane daha açmanın faktı geldi bence. :slight_smile:

Muhit Kıraathanesi :coffee:
(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #2

2 türlü filim izliycizin de nefret ediyorum.
1.'si her izlediği filim de mantık arayandan
2.'si daha çıkmamış filim ön yargı ile yaklaşıp. puan verip kötüleyen den. :unamused:

(iso) #3

İtiraf ediyorum. Videoların altına sen ne diyon nerede yazıyorum. :sweat_smile:

(Beni unutmayın dostlar. Buralarda bi cizgidelisi vardı dersiniz...) #4

Hocama aşık oldum sanırım :sweat_smile:

(anon2512951) #5

O her öğrencinin başına geliyor :smiley:

Benim itirafıma gelince; :smiley: Çözemediğim anlayamadığım bir durum olursa çözülünceye kadar anlayıncaya kadar uyumam.

(Ahmet Şar) #6

Rap müzikten nefret etmeme rağmen bir kere Contra dinlemiştim hoşuma gitti 2 gün boyunca dinlemeye devam ettim. (Sıkılınca bıraktım sonrasında Queen dinlediğimde zevkten yerimde duramadığım da doğrudur.)

(Önder) #7

Arrow ve Flashı ne kadar gömsemde Arrowa karşı nerden geldiğini bilmediğim bi sempatim var.
Kötü bi dizi derken üzülürüm yani.

(Phony9 "The Major") #9

İtiraf ediyorum CS:GO'da smurf hesaba rank alana kadar hack kullandım. :cry:

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #10

Abi neden buraya daha fazla kişi akın etmiyor. :cry:

(Emirhan) #11

bloodborneda boss geçerken bıkmışlıktan video izleyip geçtim ve tabii öyle çok daha kolay oldu :confused:

(.) #12

O zaman itiraf ediyorum the originals ve the vampire diaries i bi dönem baya takip etmiştim. Şimdi düşünüyorum da o saçma şeyleri izleyeceğime onlarca kitap bitirirdim.:disappointed_relieved:

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #13

Onları ben de takip ediyorum. (Gerçi The vampire diaries son 7 bölümün izlemedim The originals son sezon kim bilir. Ne zaman başlarım. :unamused:)

(.) #14

Valla ben dayanamadım bıraktım. Sana da tavsiye ederim zihni açılıyo insanın :smiley: gerçi bitiyo dimi tvd bu sezon

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #15

Geçen hafta bitti işte (final sezon 16 bölüm sürdü. )bu hafta The originals başlayacak. (Onun da bu sezon 13 bölüm olacak. ):slight_smile:

(Mehmet Alperen Alimededoğlu) #16

Çok pis bir şarkı sözü hafızam var beyler bayanlar itiraf ediyorum Serdar Ortaç şarkılarının çoğunu ezbere biliyorum ve duşta söylemek hoşuma gidiyor. (Karabiberiiiiiim vur kadehlere hadi içeliiiiiim :loud_sound: )

(Bora Zerk) #17

The big bang theory izleyip arkadan verilen gülme efekti ile zorla güldüğüm zamanlar olmuştu.

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #18

Ben de öyle bir gaflet ve delalet içine girmiştim!! The originals ı sadece Elijah için izliyordum, şimdi onu da düşünmeye başladım, izleyip, izlememek konusunda!!

(İnadına Reylo(Geekiz ama ergeniz)) #19

Avril Lavigne dinliyordum geçen seneye kadar! Bu yıl A.A, BVB ye falan yöneldim Allahtan!,

(Süleyman Koparır) #20

11 Sezon Supernatural izledim.

(anon2512951) #21

Bende yaptım onu :slight_smile: