Geek İtiraf Köşesi

(Gizem) #8596

Keşke

(öğnkü) #8597

resim

(Fransuva'nın Ayranı) #8598

Kendi sesimi çok beğeniyorum. Karizmatik geliyor.

(Geek Harley Quinn) #8599

Hangisi daha zor sizin için?

• Özür dilemek.
  • Özrü kabul etmek.

0 oylayan

Yanlış başlıkta paylaşmışım, özür dilerim. Bari itiraf yapayım da adet yerini bulsun:

Bazen özür dilendiği zaman diyorum ki, MSY kabul etmen lazım artık. Bırak inadı ama kalbim kabul etmiyor. Aklım her zaman hazır ama kalbim kabul etmedikçe ben de kabul edemiyorum. Yoksa çok ağır sonuçları oluyor. Öfkemi kontrol edemiyorum o konu üzerine. Öyle.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #8600

Bir düşüncem mi bir diğer ile tutmamasın da nefret ediyorum. Ne istediğim bilememekten nefret ediyorum. Dün @KansasBoy bir konu da ona katıldığım gösteren bir yorum attım. Tartışmaların devamın da ona karşı çıkan bir yorum yazmak istedim. En iyisi çok fazla kale alınmamak.

( ◉) #8601

Bu alıntıdan ilham alarak bir itirafta bulunmak istiyorum.

Günlük hayatta spesifik bir itiraf veya bir olay anlatmışsam buraya yazamıyorum. Olur da biri okur ‘‘aa bu bizim lütuf değil mi lan hadi başka ne yazmış onları da okuyayım’’ der diye.

Bir karikatür veya meme ile ilgili arkadaşıma espri yapmışsam o espriyi buraya yazamıyorum.
Metroda minibüste uluorta Muhit’i açasım gelmiyor kenardan biri görür diye. (Ben birini gördüm bu şekilde mesela, sevmediğim biri olduğu için ses etmedim).

Hiçbir arkadaşıma Muhit’ten bahsedemiyorum. Olur da biri derse, ‘‘hii varmış öyle zımbırtılar’’ tarzında geçiştiriyorum. (Gerçi bu Muhit’e has değil, üye olduğum hiçbir siteyi daha rahat olabilmek adına, reklam etmem.)

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #8602

Ben miyim lan cevap ver lütfü tek seferde.

(Berkay Küçük) #8603

Çocukken penceremden görünen sokak lambasıyla konuşurdum geceleri. Penceremden ona bakarak onunla dertleşirdim. Gece odama giren tek ışık oydu diyeydi herhalde bilemiyorum.

Çocukken ezandan korkardım. Ezan sesi beni çok tedirgin ederdi. Sabah ezanında annemlerin odasına koşup ağlardım.

Halen uykumda konuştuğumu söyler ablam ve abim ne dediğimi çok zor anlıyorlarmış tabi. Ablam başlarda benim için çok korksada sonra gece bana sorular sorarak eğlenmeye başlamış.

Çocukken kendimi televizyon programında hayal ederdim. Kendi şovumu sunduğumu sanırdım.

Okuduğum kitaplardaki izlediğim filmlerdeki vs karakterlerle dertleştiğim oluyor bazen. İzlediğim şeylere çok bağlandığımdan sanırım.

(Berkant) #8604

Sabah ezanı cidden beni de tedirgin ediyor.Okunuş şekli falan beni hala ürkütüyor nedense.Diğer ezanlarda öyle olmuyor.

( ◉) #8605

Sen olsan ensene yaklaşıp sıcak bir öpücük kondururdum Kutluhan. Net.

(Serkan of İzmir) #8606

Bu bende de var ya. Tabi dertleşmiyorum da bağlandığım karakterler arkadaşım dostum gibi oluyor kopamıyorum sonra. Biri de nickimden belli oluyor zaten :d

(I sexually Identify as an Attack Helicopter. Ever since I was a boy I dreamed of soaring over the oilfields dropping hot sticky loads on disgusting foreigners. People say to me that a person being a helicopter is Impossible and I’m fucking retarded.) #8607

Oyyyyyyy ıslandım.

(Wet Meatball) #8608

Yennefer’dan kopmak nasıl bir duygu üstad?

(Serkan of İzmir) #8609

Allah affetsin ilk oynadığımda Triss’i seçmiştim itiraf ediyorum.

(Wet Meatball) #8610

Bu itirafı Geek itiraf köşesine alıntılayacaktım da ordaymışız zaten

(Gökhan Ali Başkan) #8611

Oha lan, beni hayal kırıklığına uğrattın Serkan…

(Serkan of İzmir) #8612

Sonrasında Yennefer’e de yeşil ışık yaktım. Gerçi ikisi beni oyuna getirip kumpas kurdular ama olsun :relieved:

(Geek Velet) #8613

Ben bunun biraz ötesini yapıyorum. :woman_shrugging:

(Devrim) #8614

Bunun benzeri bana dizi ve film izlerken oluyor. Hikayeye uygun bir karakter hayal edip izlediğim esnada filme ekliyorum ve tabi ki de ben oynuyorum. Genelde çok beğenmediğim ama izlerken eğlendiğim filmlerde eksiklerini kapatmak için ne olsaydı diye düşünürken böyle yapmaya başladığımı farkettim.

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #8615

İTİRAF VAKTİ | @Mrt ile tartışmaktan çok çekiniyorum. Anlayıp anlamama meselesi değil de, çok yorucu yazıyor adam. Okurken iki halı saha maçı yapmışa dönüyorum.