Geek İtiraf Köşesi


(Seni özleyeceğiz Emir... ) #8608

Yennefer’dan kopmak nasıl bir duygu üstad?


(Serkan of İzmir) #8609

Allah affetsin ilk oynadığımda Triss’i seçmiştim itiraf ediyorum.


(Seni özleyeceğiz Emir... ) #8610

Bu itirafı Geek itiraf köşesine alıntılayacaktım da ordaymışız zaten


(Gökhan Ali Başkan) #8611

Oha lan, beni hayal kırıklığına uğrattın Serkan…


(Serkan of İzmir) #8612

Sonrasında Yennefer’e de yeşil ışık yaktım. Gerçi ikisi beni oyuna getirip kumpas kurdular ama olsun :relieved:


(Geek Velet) #8613

Ben bunun biraz ötesini yapıyorum. :woman_shrugging:


(Devrim) #8614

Bunun benzeri bana dizi ve film izlerken oluyor. Hikayeye uygun bir karakter hayal edip izlediğim esnada filme ekliyorum ve tabi ki de ben oynuyorum. Genelde çok beğenmediğim ama izlerken eğlendiğim filmlerde eksiklerini kapatmak için ne olsaydı diye düşünürken böyle yapmaya başladığımı farkettim.


(evethearteyes) #8615

İTİRAF VAKTİ | @Mrt ile tartışmaktan çok çekiniyorum. Anlayıp anlamama meselesi değil de, çok yorucu yazıyor adam. Okurken iki halı saha maçı yapmışa dönüyorum.


(Martha Kemal) #8616

Ben de kendimi okurken öyle oluyorum ama yorucu oldukları için değil de direkt shitpost oldukları için. Hem attığım tüm postların %80’i, hem de attığım tek bir postun %80’i shitpost oluyor genelde. Devam.


(K) #8617

İçimi biraz dökmek istiyorum

Bizim bahçenin orada üç yavru kediyi anneleri bırakmıştı ve biz elimizden gelenle beslemeye çalışıyorduk ama bakıma ihtiyaçları vardı. Sonra bir sabah daha önce hiç görmediğimiz bir kedi geldi bahçeye, sarıydı ama suratı, davranışları falan nasıl cana yakın. Ertesi gün yavrularla ona aynı yerde yemek vermeye başladık ve zaman geçtikçe bu sarının onlara sarılıp onları soğuktan koruduğunu gördük. Kış ayı böyle geçti, iki yavru sağ çıkamadı. Tek yavru ve sarı kaldı, her gece aynı yerde sarılıp uyurlardı. Geçen hafta sarının arka bacaklarında bir problem olduğunı gördük ve bizim kedileri her zaman götürdüğümüz hayvan kliniğine yatırdık. Oradakiler enfeksiyon kaptığını, bu enfeksiyonun ilerlediğini ve bacaklarını etkilediğini söylediler. Bugün kedinin ölüm haberini aldım. Bu kadar küçük bir şeyin beni böyle etkileyeceğini düşünmezdim hiç, ama etkiledi. Şimdi eskiden yattığı pencereme bakıyorum ve içeride bir şey sızlıyor. Hiç bir fotoğrafı yok, ondan geriye kalan bir şey yok sanki yeryüzünden silinmiş gibi. En çok koyan bu oluyor sanırım. Onun büyüttüğü yavru kedi iyi ve sağlıklı ama kendimi suçluyorum hâla öyle veya böyle. Daha iyi bakılabilirdi.


(Serkan of İzmir) #8618

Beğendiğim bir gönderi 9 veya 24 beğenide kalmışsa sinirlerim bozuluyor. Beğeniyi çekiyorum tekrar beğeniyorum yine 9/24 of çok sinir bozucu arkadaşlar. Rica ediyorum azcık duyarlı olalım ve 9 ile 24 beğeni görürsek like atalım…


(Witch-Dentist of Muhit) #8619

Mesajla yolla bana Serkan. :smiley:


(Seni özleyeceğiz Emir... ) #8620

Biri beni mi çağırdı?


(Witch-Dentist of Muhit) #8621

Sanırım dün hayatımın en kötü otobüs yolculuğunu yaptım. 5-6 saatlik bir otobüs yolculuğu, çok da uzun sayılmaz ama hasta hasta hiç çekilmedi. Yolculuğa film izleyerek başladım, dedim unuturum hastalığı belki film izlerken. Fayda vermeyince müziğe bırakıp kendimi uyudum… Zannederken aslında uyumuyormuşum, böyle garip bir kabus gibiydi, karnım ağrıyor, midem bulanıyor, kusacağım ama kusamıyorum veya zor tutuyorum
Hatırladıkça midem bulanıyor. Hastalığım devam ettiğinden de olabilir. Allah kimseye yaşatmasın.

Bu arada trollük bana göre değilmiş.


(İbrahim Korkmaz) #8622

Satırlarca aşk hayatını anlatarak bana ilham verdin. Artık hayatımın her detayını muhite yazacağım. Sağ ol kardeşim :slight_smile:


(“Eğer benden saygı bekliyorsanız saçmalayan saygı falan yok bende") #8623

Bazen gerçekten muhit bırakmak istiyorum. Ama muhit bağımlı olduğum için bırakamıyorum.


(Buse) #8624

Insanların senin sahip olduğun hayallere göz dikmesi ve tüm bunları kendilerine ilke edinmeleri çok ilginç. Ve çekinmeden yanında senin zamanında söylediklerini sana pazarlamaları…
Ve bir de gerçekten sanırım yanlış bir karar aldım, geri dönüşü de yok umarım katlandıklarım elde edeceğim sonuca değer…


(Ali Sezai Erol) #8625
  1. sınıfta Minecraft’te tanıştığım ve Skype’a eklediğim benden yaşça büyük “arkadaş”larıma ailem pedofili gözüyle bakıyordu.

Haklıydılar.


(.) #8626

Nice twist


(Iron Man) #8627

Bu ne ön yargıdır diyecektim ki diyemedim. Ailenin gözüne güven sen