Geek İtiraf Köşesi

(evethearteyes) #9231

Tm sustum.

Bu arada katılmıyorum buna. Sana öyle geliyor dostum emin olabilirsin. Gördüğüm kadarıyla anket koridorunda gayet güzel konular konuşuluyor uzun süredir. Daha boş olduğu çok dönem var muhitin.

(Umur) #9232

Neredeyse her başlıkta günde beş saat mesai gibi yapılan boşu izlerken emin oluyorum zaten. Bahsettiğin güzel konular da düşündüklerimse konunun içinde olduğumdan o ortamı da iyi biliyorum. Benim gördüğüm en boş zaman da şuan.

(Iron Man) #9233

Emir yok ya ondandır. Muhitin en donanımlı en boş olmayan kişisiydi

(Ercan Berber) #9234

Çok uzun zamandır boş yapılıyor, zamanla alışıyorsun.

(Thomas Jason Wardstone) #9235

Bir tane de benden gelsin. Şu anki sevgilim ortaokulda iyi anlaştığım bir arkadaşımla sevgiliydi. Hikaye uzun ama özet geçersem; sevgilim bu çocuğu seviyor ama çocuk da kendi en yakın arkadaşını seviyor. Sevgilim bu çocuğa yazarken çocuk kıskandırmak için kabul ediyor 2 hafta çıkıp ayrılıyorlar. Ben de sevgilimle iyi anlaşıyorum zaten o zamanlar bi de o çocuğa yakın olduğum (ilişkilerin 3. kişisi) için teselli görevi bana düşüyor. Bu süreçte birbirimizi sevip çıkmaya başlıyoruz 15 aydır beraberiz. İlk başlarda “Kesin yara bandı gibi kullanılıp atılacağım” derken işler öyle olmuyor işte.

(The Dude) #9236

Bu aralar şu özelliği çok sık kullanıyorum.

(Xάος) #9238

Noluyor lan muhitçe bu elemanı tersliyoruz diye karar aldık da benim mi haberim yok, niye herkes bu kadar saldırgan bu elemana karşı :thinking:

(İkbal Kartal) #9240

Bence yanlış kişi tersleniyor ama neyse

(Xάος) #9241

Katılıyorum.
@invictus dostum inan bana bu başlıkta ciddi itiraf yapan kadar boş geyik yapan da var, arkadaş haksız diyemeyiz. Demek istediği de açık zaten, durduk yere fazla sinirlenmişsin sanki biraz :thinking: konu dışı yapanın haddi hesabı yok eleman epi topu 2-3 gönderi yazmış zaten başlığa.

(Dt) #9242

Bir itirafta bulunayım ben de.
Saçma olduklarını bildiğim halde her şeye kafa yorup, değmeyen insanlara gereğinden fazla değer verip (ağzımın payını alınca değmediğini anlıyorum), her şeyin iyi olması için uğraşıyorum.
Sanırım bende biraz alıklık var. :confused:

(Witch-Dentist of Muhit) #9243

Kim söyle de bi’ ziyarete gidelim.

(Dt) #9244

Bence sorun bende be hekim. Takmasam sorun kalmayacak da gel de yapabil.

(Iron Man) #9245

Bu şey değil mi ya

B E N

Aynı dertten müzdaribiz . Seni en iyi ben anlarım dostum. Alıklık değil bu. Kötü olamıyoruz

(Witch-Dentist of Muhit) #9246

Olay her insana açık konuşabilmekte yatıyor. Rahat olun, konuşun. Sıkıntı neyse ya çözülecek ya da çözülecektir. Başka şansı yok, birinde kalır çözülür diğerinde gider çözülür. Bir poşete bile ağır şeyler koysan yırtılıyor, içinize atmaya devam ederseniz bir gün yırtılır. Sonra da çözemezsiniz hiçbir şeyi.

(Dt) #9247

İnsanlar sen anlatsan da kayıtsız kalıyorsa, bu oturup kendi kendine de anlatsan aynı şey oluyor. Mesele anlatmak olsa keşke. Anlaşılabilmek mühim.

(Gökhan Ali Başkan) #9248

Kendini iyi anlatabildiğini düşünüyor musun peki?

(Dt) #9249

Herhangi bir düşüncemi rahatlıkla söylerim ve dolandırmam , apaçık söylerim her şeyi eğer içimdekileri dökmek istersem. Anlatabildiğimi düşünüyorum.

(Witch-Dentist of Muhit) #9250

Şimdi konuyu bilmeden kesin yargı vererek de konuşmak istemem ama açık açık söylediğini düşünüyorsan ve kişi buna kayıtsız kalıyorsa, salla gitsin yahu.

(Dt) #9251

Bu konuda çabalayacağım :slight_smile:

(Xάος) #9252

Aslında kimseye zararı yok biliyorum ama 3 senelik konular falan hortlayınca nedense kendi kendime sinirleniyorum. Geçmişi geçmişte mi bıraksak acaba :smile: