Geek İtiraf Köşesi

(Iron Man) #9245

Bu şey değil mi ya

B E N

Aynı dertten müzdaribiz . Seni en iyi ben anlarım dostum. Alıklık değil bu. Kötü olamıyoruz

(Witch-Dentist of Muhit) #9246

Olay her insana açık konuşabilmekte yatıyor. Rahat olun, konuşun. Sıkıntı neyse ya çözülecek ya da çözülecektir. Başka şansı yok, birinde kalır çözülür diğerinde gider çözülür. Bir poşete bile ağır şeyler koysan yırtılıyor, içinize atmaya devam ederseniz bir gün yırtılır. Sonra da çözemezsiniz hiçbir şeyi.

(Dt) #9247

İnsanlar sen anlatsan da kayıtsız kalıyorsa, bu oturup kendi kendine de anlatsan aynı şey oluyor. Mesele anlatmak olsa keşke. Anlaşılabilmek mühim.

(Gökhan Ali Başkan) #9248

Kendini iyi anlatabildiğini düşünüyor musun peki?

(Dt) #9249

Herhangi bir düşüncemi rahatlıkla söylerim ve dolandırmam , apaçık söylerim her şeyi eğer içimdekileri dökmek istersem. Anlatabildiğimi düşünüyorum.

(Witch-Dentist of Muhit) #9250

Şimdi konuyu bilmeden kesin yargı vererek de konuşmak istemem ama açık açık söylediğini düşünüyorsan ve kişi buna kayıtsız kalıyorsa, salla gitsin yahu.

(Dt) #9251

Bu konuda çabalayacağım :slight_smile:

(Xάος) #9252

Aslında kimseye zararı yok biliyorum ama 3 senelik konular falan hortlayınca nedense kendi kendime sinirleniyorum. Geçmişi geçmişte mi bıraksak acaba :smile:

(thequeenisdead) #9253

Bu seneye kadar hiçbir şeyden pişman olmadım, ne yaptığım bir şeyden ne de söylediğim bir şeyden. Pişmanlık duygusunu daha önce bu kadar derinden hissetmemiştim

(Kürşad the Falcone) #9255

unnamed%20(4)

dur daha neler olacak

(thequeenisdead) #9256

Demek o kadar etkili bi duygu ki nasıl anlatacağımı bilememişim? kslfşdfkf

(Umur) #9257

Burada genelde pişmanlığı da anlatırız, dene istersen. İyi geldiği oluyor.

(Kürşad the Falcone) #9258

Pişmanlık hissetme demek anlamsız bir tavsiye olur. O yüzden sadece pişmanlığını umursama diyebilirim. Yanlış bir şey yaptığında yaptığın şeyin üzerine sadece düzeltebilmek için düşünmek de yarar var. Düzeltilemeyecek bir şeyse hiç düşünmemek daha faydalı.

(thequeenisdead) #9259

Hayatım genel anlamda yolunda giderken saçma sapan bir şey yapıyorum her seferinde, o olayın sonucunda da bir şekilde paçayı kurtarıyorum ama bu sefer olmadı. Olayı tam olarak anlatamam sanırım ama ders almam için böyle bir konuma gelmem gerekiyormuş

(Umur) #9260

Senin kararın… Şuan ki bilgilerle çok bir tavsiye veremem ama, sorun neyse, onunla yüzleşmek ne olursa olsun(iyi de sonuçlansa kötü de sonuçlansa) seni rahatlatır, daha iyi bir hale getirir belki… Ders alma işlemini de yapabilirsen iyidir, ama yapması zor… Neyse, umarım düzelir her şey.

(thequeenisdead) #9261

Teşekkür ederim. Pişman olmak iyi hissettirdi bir yandan, pişman olmam gerektiğini düşündüğüm bir şey yapıp pişman olmadıkça daha çok sınırlarımı zorladığımı, bunun üzerine gittiğimi fark ettim

(Iron Man) #9262

Hiçbir detay bilmediğim için üstünkörü bir öneri vereceğim.

Pişmanlığını sırtına değil yanına al. Ondan gerekli dersleri çıkar ve daha güçlü bir şekilde devam et. Eğer bu pişmanlığı kafana takar, sırtına yük eder ve her daim olumsuz olarak bakarsan yaşadığın şeye, bu olaydan zarar gören kişi sadece sen olmazsın. Çevrene de zarar verirsin.

(evethearteyes) #9263

Aşırı katılıyorum BayRodley’e. Kesinlikle ruh açıcı öneriler

(thequeenisdead) #9264

Teşekkür ederim herkese. Birilerinin -konuyu bile bilmeden- bana bu şekilde tavsiye vermesi iyi hissettirdi

(Serkan of İzmir) #9265

En sevdiğim başlık… Muhit’in Güzin Ablaları :older_woman:t2: