Geek İtiraf Köşesi

(marko) #9834

TYTZ

(Geekiz ama ergeniz) #9835

Ne anlamda?

(evethearteyes) #9836

Nasılsın Işıl

(Geekiz ama ergeniz) #9837

Dalga geçilmekten hoşlanmam,biliyorsun.Sorumun cevabını alayım.

Muhit Tekel Bayii :beers:
(evethearteyes) #9838

Est Işıl sadece hâlini hatrını sorasım gelmişti o an

(Geekiz ama ergeniz) #9839

İyiyim ,sorduğun için sağol hatta ama sizi nasıl şaşırtayım,onu bi söylesen kuzum he

Muhit Tekel Bayii :beers:
(evethearteyes) #9840

Bana kuzum denilmesinden hoşlanmam,biliyorsun.

(Serkan of İzmir) #9841

Bu ikiliyi ne zaman görsem aklıma bu diyalog gelir…

(Geekiz ama ergeniz) #9842

Merak etme, yüzüne karşı bi daha onu unutmayacağımın garantisini verdim :joy::joy:

(Ece) #9843

Muhitte dalga geçilen gönderilerden çok dalga geçen gönderileri okurken utandığımı farkettim.

(K) #9845

Gece muhabbetlerini özledim, daha spesifik olmak gerekirse balkonda yapılan uzun konuşmaları diyebilirim galiba.

(Serkan of İzmir) #9846

Dostum ben seninle balkonda muhabbet etmeye kalksam 5 dk sonra aşağıya atarım.

(K) #9847

Ulan içlendik iki itiraf atıyoruz ortaya beğeni bağımlısı Seralt. Bıyıklarını yolarım, bir daha olmasın.

(Petyr Baelish) #9848

Defterlerim de, hatta okul panosunda bile ismim Kim-Olduğunu-Bilirsin-Sen. Filmleri izlemiş Rowling uzmanı kesildi.

(thequeenisdead) #9849

Yeni yurduma hoşgeldimmm çok heyecanlıyımm

( ◉) #9850

Bu iddia -gerçek midir şehir efsanesi midir bilinmez- tazeliğini hiç mi kaybetmez yav.

Şahsen hayatı yurtlarda geçmiş biri olarak samimi olduğum bolca ta*ak muhabbeti çevirdiğimiz iki aşçıdan böyle bir şey olmadığına dair beyan aldım.

Bunun askeriye versiyonu gerçek ve “gerekli” olabilir ama öğrenci yurtlarında sanmıyorum. Tabancalar her daim dolu herkeste…

(Gökhan Ali Başkan) #9851

Yaş itibari ile genç olmama rağmen hayatımda bir çok insana karşı bir çok hata yaptım. Bazı insanları hayatıma almadım, bazıları için ise “keşke hayatıma almasaydım” diyorum şimdi. Hayatımda olan insanlara karşı da bir çok hata yaptım, olmayanlara karşı da ama en kötüsü ise bu hatalardan hâlâ ders almamış olmam. Aynı hataları tekrar tekrar yapmaya devam ediyorum. İnsanlara çok çabuk güveniyorum, insanlarla çok çabuk kaynaşıyorum ve bunun etkisiyle insanlara çok çabuk değer veriyorum. Karşımdaki insanın hiçbir şekilde üzülmesini istemiyorum, bu huyum yüzünden suçsuz olduğum halde kendimi suçlu olarak gösterdiğim çok zaman oldu, çok fazla alttan alıyorum. Yukarıda da dediğim gibi, insanlara çok değer veriyorum, gereğinden fazla değer veriyorum.

(Gökhan Ali Başkan) #9853

Baya komik he.

(Agent of S.H.I.E.L.D.) #9854

Ara sıra ırkçılık damarım ağır basıyor.

(anıl) #9855

Aşırı düzenli, temiz, ciddi insanları sevemiyorum. Manyaksınız lan siz.