Geek İtiraf Köşesi


(K) #9845

Gece muhabbetlerini özledim, daha spesifik olmak gerekirse balkonda yapılan uzun konuşmaları diyebilirim galiba.


(Serkan of İzmir) #9846

Dostum ben seninle balkonda muhabbet etmeye kalksam 5 dk sonra aşağıya atarım.


(K) #9847

Ulan içlendik iki itiraf atıyoruz ortaya beğeni bağımlısı Seralt. Bıyıklarını yolarım, bir daha olmasın.


(Petyr Baelish) #9848

Defterlerim de, hatta okul panosunda bile ismim Kim-Olduğunu-Bilirsin-Sen. Filmleri izlemiş Rowling uzmanı kesildi.


(thequeenisdead) #9849

Yeni yurduma hoşgeldimmm çok heyecanlıyımm


( ◉) #9850

Bu iddia -gerçek midir şehir efsanesi midir bilinmez- tazeliğini hiç mi kaybetmez yav.

Şahsen hayatı yurtlarda geçmiş biri olarak samimi olduğum bolca ta*ak muhabbeti çevirdiğimiz iki aşçıdan böyle bir şey olmadığına dair beyan aldım.

Bunun askeriye versiyonu gerçek ve “gerekli” olabilir ama öğrenci yurtlarında sanmıyorum. Tabancalar her daim dolu herkeste…


(Gökhan Ali Başkan) #9851

Yaş itibari ile genç olmama rağmen hayatımda bir çok insana karşı bir çok hata yaptım. Bazı insanları hayatıma almadım, bazıları için ise “keşke hayatıma almasaydım” diyorum şimdi. Hayatımda olan insanlara karşı da bir çok hata yaptım, olmayanlara karşı da ama en kötüsü ise bu hatalardan hâlâ ders almamış olmam. Aynı hataları tekrar tekrar yapmaya devam ediyorum. İnsanlara çok çabuk güveniyorum, insanlarla çok çabuk kaynaşıyorum ve bunun etkisiyle insanlara çok çabuk değer veriyorum. Karşımdaki insanın hiçbir şekilde üzülmesini istemiyorum, bu huyum yüzünden suçsuz olduğum halde kendimi suçlu olarak gösterdiğim çok zaman oldu, çok fazla alttan alıyorum. Yukarıda da dediğim gibi, insanlara çok değer veriyorum, gereğinden fazla değer veriyorum.


(Gökhan Ali Başkan) #9853

Baya komik he.


(Agent of S.H.I.E.L.D.) #9854

Ara sıra ırkçılık damarım ağır basıyor.


(anıl) #9855

Aşırı düzenli, temiz, ciddi insanları sevemiyorum. Manyaksınız lan siz.


(The Dude) #9856

Streaming servislerin yaygınlaşması ve kendi prodüksiyonlarını yapmalarıyla birlikte dizi ve filmlere yetişemediğimi fark ettim.

Gezilecek yerleri, yeni tatları, popüler teknolojik ürünleri denememiş olmaya fazla takılmıyorum ama kültürel eserlere yetişememek benim için üzücü.


(🔫) #9857

Bende de var bu. Birde pat diye tüm bölümler yayınlanıyor ya hangisini ne ara izleyeceğim ben gerginiliği.


(Taylor Swift Fanboi) #9858

İtiraf; Muhite ilk geldiğimde adımı hiç söylemem anonim takılırım diyordum. Sonra işte bir tek nude atmadığım kaldı.


(.) #9859

Bir nude değil ama.


(Taylor Swift Fanboi) #9860

Ohh gelecek ilk postun “Nudeu da at rahatla” olacağını düşünmüştüm.


(.) #9861

Atma.


(thequeenisdead) #9862

Bu gönderiyi sabahın altısında bana bu denli sinirli bir şekilde yazdıranlara teşekkür ederim öncelikle.

İtirafım şu, ben artık muhitin hater’larından sıkıldım. Arkadaşlar bana karşı bir argümanınız yoksa gidip başkasına kimliğinizi gizleyerek benim adıma ordan burdan yazmak ne demek? İsim vermeyeceğim bahsedilen arkadaşa da sormadım zaten henüz fakat her şeyin bir sınırı var. Burda gülüp eğlenmemiz bu kadar batmış olabilir mi ya? Bu kadar battıysa bile ben burda dururken, bana mesaj atma imkanınız varken yüzü kapalı bir şekilde BAŞKA İNSANLARA BENİM ADIMA KÜFÜRLÜ MESAJLAR ATMAK SİZİN NE HADDİNİZE. Cidden artık sıkıcı olmaya başladı bu durum. Komik değil komik sanıyosan da, her kimsen. Sadece biraz saygı bekliyordum ama onu da yitirdiysek umarım bana bir yerden bir şekilde yazarsın da yitirilenler üzerine biraz sohbet ederiz.


(ultra violet) #9863

Geçen gün yanımda taşıması kolay olur ve okurum diye düşünerek aldığım cep boy kitabımı dolmuşta çantamdan çıkardım sonra telefon ve kulaklığımı çıkardım derken dolmuştan ineceğim vakit yanımda kitap olduğunu hatırlayıp kitabı çantama geri koydum. Yol boyunca müzik dinleyip Twitter’da goy goy yapmışım. Arkadaş, eğitilemiyor muyum nedir? :woman_facepalming:


(Cem Ekiz) #9864

Sağda solda zırt pırt sövüp saymama rağmen ekşi sözlükte takılmayı, yorumları okumayı, hiç kimsenin açmadığı kıyıda köşede kalmış rock/metal başlıkları açıp yazmayı acayip seviyorum. Burada tanımını yapamayacağım, sırf bana özel bir duyguyu hissettiriyor bana.


(Gizem) #9865

Hadi hadi herkes birbiri hakkında gerçek düşüncelerini itiraf etsin de kapanmadan son kavgalar edilsinnn