Geek İtiraf Köşesi

(.) #9859

Bir nude değil ama.

(Taylor Swift Fanboi) #9860

Ohh gelecek ilk postun “Nudeu da at rahatla” olacağını düşünmüştüm.

(.) #9861

Atma.

(thequeenisdead) #9862

Bu gönderiyi sabahın altısında bana bu denli sinirli bir şekilde yazdıranlara teşekkür ederim öncelikle.

İtirafım şu, ben artık muhitin hater’larından sıkıldım. Arkadaşlar bana karşı bir argümanınız yoksa gidip başkasına kimliğinizi gizleyerek benim adıma ordan burdan yazmak ne demek? İsim vermeyeceğim bahsedilen arkadaşa da sormadım zaten henüz fakat her şeyin bir sınırı var. Burda gülüp eğlenmemiz bu kadar batmış olabilir mi ya? Bu kadar battıysa bile ben burda dururken, bana mesaj atma imkanınız varken yüzü kapalı bir şekilde BAŞKA İNSANLARA BENİM ADIMA KÜFÜRLÜ MESAJLAR ATMAK SİZİN NE HADDİNİZE. Cidden artık sıkıcı olmaya başladı bu durum. Komik değil komik sanıyosan da, her kimsen. Sadece biraz saygı bekliyordum ama onu da yitirdiysek umarım bana bir yerden bir şekilde yazarsın da yitirilenler üzerine biraz sohbet ederiz.

(ultra violet) #9863

Geçen gün yanımda taşıması kolay olur ve okurum diye düşünerek aldığım cep boy kitabımı dolmuşta çantamdan çıkardım sonra telefon ve kulaklığımı çıkardım derken dolmuştan ineceğim vakit yanımda kitap olduğunu hatırlayıp kitabı çantama geri koydum. Yol boyunca müzik dinleyip Twitter’da goy goy yapmışım. Arkadaş, eğitilemiyor muyum nedir? :woman_facepalming:

(Cem Ekiz) #9864

Sağda solda zırt pırt sövüp saymama rağmen ekşi sözlükte takılmayı, yorumları okumayı, hiç kimsenin açmadığı kıyıda köşede kalmış rock/metal başlıkları açıp yazmayı acayip seviyorum. Burada tanımını yapamayacağım, sırf bana özel bir duyguyu hissettiriyor bana.

(Gizem) #9865

Hadi hadi herkes birbiri hakkında gerçek düşüncelerini itiraf etsin de kapanmadan son kavgalar edilsinnn

(evethearteyes) #9866

Ahahaha çok komiksin Gizem ya tam bir kaos elçisisin yapma böyle gireriz birbirimize

(Gizem) #9867

Sana çok gıcığım ersin yürü gitttt

(Serkan of İzmir) #9868

Evsiz gelsin de alttan alta kimlere giydiriyormuş söylesin ya. Bunu öğrenemezsem gözüm açık giderim.

(evethearteyes) #9869

Muhit kapanmasaydı muhitin kapalı olduğu günlerin Evsiz’in banına eklenmesini isteyecektim ama napalım sağlık olsun

(alana) #9870

Neyse kapanmadan önce dev itiraf. Kimsenin bilmediği ne ilişkiler dönüyor… KİMLER KİMLERLE YAN YANA GELİYOR BİR BİLSENİZ…

(thequeenisdead) #9871

Elpis ablaya bak yine yangın yerine çevirecek ortalığı;))

(Taylor Swift Fanboi) #9872

Oha çabuk ifşa

(is doing nothing but aging) #9873

İsimmmmm

(Serkan of İzmir) #9874

Bir süredir yazılıp çiziliyor, :eyes: bize de her gün soruyorlar, doğru mu değil mi diye, :eyes: hayır desek de inanmıyorlar, :eyes: demek ki hissediyorlar. :eyes: Evet doğru… @solien ile evleniyorum…

(thequeenisdead) #9875

Solien’in tayfası açıklanırsa sevinirim. Teşekkürler.

(marko) #9876

Grup lideri olarak açıklıyorum, 3 aylık karım @evethearteyes’tan ayrılıp sevgili fiyonsem @GeraltofRivia35 isimli yakışıklıyla hayatımı birleştirmeye karar verdim. Kabile reisiniz olarak bu görüşüme saygı duymazsanız sizi sürme yetkimi hatırlamanızı isterim, saygılar.

(evethearteyes) #9877

Bendeniz @evethearteyes,
@GeraltofRivia35,
sevgilisi @elpissu ve diğer sevgilisi @elpis,
@Zverkov,
@Ali_Hiz,
@mtsprosu ve
@Isil_Bozkurt’tan oluşuyor efendim.

(T) #9878

See what “açık konuşmak” looks like below.

tamam ekşisözlük ve dh bitmiş zaten de geekmuhit zaten teması gereği öyle bir yer olamazdı bence. diğer forum deneyimim olan gtaturk üyeleri tabiri caizse azmıştı da forum kapatıldı. üyelerin moderatörlere serseri & kabadayı gibi davranması bence oranın kapanma sebebiydi. burada yapılan mizahlar, sohbetler ve tartışmalar bana 10 gün + üye olmadan takıldığım günler süresince hiç kalitesiz gelmedi. bilmediğim bir şeyse buradaki über meraklı kişiliğimi rahatlatırsanız sevinirim.