Geek İtiraf Köşesi

(Zeynep E.) #23

Ben de 7. sezona kadar izledim. İKİ DEFA.

(Sinan) #24

son sezonu da izliyorum ve ilginç bir şekilde o devam etse ben de izlerim gibi geliyor :expressionless:

(Süleyman Koparır) #25

8 9 sezon bende severek izledimde daha kaliteli diziler izleyince supernatural sarmamaya başladı.

(Oğuzhan) #26

Supernatural'ı hala güncel olarak izliyorum
Lisedeyken vampir günlükleri izlerdim
The originalsı hala izliyorum

(alperen) #27

Supernatural güncelim:(
Recep İvedik'e gülüyorum:(
Titanic izlemedim:(
Allah affetsin

(Loony Lovegood) #28

2 sezon PLL izledim... Vurmayın izlediğim ilk yabancı diziydi akshjshd

(Ege) #29

Yazın Geekyapar kanalındakilerin işleri dolayısıyla video gelmeyince hatta kanal bir ara hafif ölür gibi olunca korkmuştum. Sonra CS'nin tercih ve oyun videolarından sonra "BU ADAM GEEKYAPAR'I ÖLDÜRECEK, YİĞİTCAN NEREDESİN? CS MAHVEDİYOR BU KANALI" demiştim kendi kendime ve üzülmüştüm. Hatta o ara sevmezdim CS'yi. Nedeni de GoT Telltale oynamıştım 2 günde bitirmiştim. Tam Euro 2016 zamanı falan, okul bitmiş sabah 4,5'te yatıyordum. Oyunu çok sevmiştim. TellTale Batman'i de oynayıp hiçbir şeyi beğenmeyince "Bu adam da hiçbir şey beğenmiyor, her şeye de sessizlikle cevap veriyor "diyip kıl olmuştum. Sonra sonra sevdim CS'yi. Bir de kanala ne zaman yeni birisi gelse böyle ilk soğuk bakıyorum. Ama şu ana dek kanalda çıkıp da şu an sevmediğim birisi yok.

(anon864549) #30

The Godfather'ı beğenmedim.
Vurmayın :((

(Mehmet Ocak) #31

6 sezon Supernatural izledim. İlk izlediğim yabancı diziydi ve çok sevmiştim. Yıllar sonra tekrar açıp izleyince gerçekleri gördüm.

(Xibalba) #32

Ben de CS ilk geldiğinde çok gıcık olmuştum. Hatta Yiğitcan gittiği için onu falan suçluyodum ama şuan çok seviyorum atkuyruklu göbeği.

(Şıpıdık öldürmeli) #33

Serdar Ortaç'ın Anorther Brick on the Wall söyleme çabasını loopa alıyorum sanırım su an, utanıyorum kulaklarım kan revan yine de zevk alıyorum sanırım....

(Mert Arıkan) #34

Bu bence en fena itiraftı buradaki. Beyler alıyoruz arkadaşı...

(Bukowski) #35

3 sezon Teen Wolf izledim. O zamanlar ne salak olduğumu şimdi anlıyorum.

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #36

Ben hala salak gibi izliyorum. Ve artık büyüdümdenim ne dizin bazı ucuzluklari komiğime gidiyor. :slight_smile:

(Özkan) #37

Sinir olduğum bi kız vardı , yanına gittim konuşmak için . Hesapta birbirimizle uğraşmayalım , sen beni görme ben seni diyecektim . Ama senden hoşlanıyorum dedim . 3 sene çıktık ya la :confused:

(Umur) #38

Yakın arkadaşlarımdan birisinin sevdiği kızla yiyiştim... Savunma yapmam gerekirse kız kaşar ve şarhoştu ben de çakır keyiftim bir de saat 00dı göz gözü görmüyor bir adım yana yatsam arkadaşla yiyişecekmişim.

(.) #39

Cliche cliche cliche!

(Umur) #40

O zaman başka söyleyelim...
6.sınıftayken babamın hayatını kurtarmıştım(gerizekalı sarhoştu yine kavga ederken iki elini de balkon kapısına[camlı] geçirip bileklerini kesmişti) ben bu olaydan 2 saniye önce halamları aramasam herif bitiyordu. Sonra uzun zaman keşke aramasaymışım dedim, şimdi sorsalar ne yapardın diye arardım ama, tamam şerefsizdi falan ama benim de abim ölse üstüne karımın ailesinden baskı yesem ve sikim sonik bir memleket olan bağnaz Tokat'ta yaşayan bir devrimci olsam ben de alkole vurur sarhoş gezerdim...

(Yiğitcan Erdoğan(seni özlüyoruz reyiz ) :slight_smile:) #41

Hey ben de Tokat'liyim. Bence bir az düzgün konuş. :slight_smile:

(Umur) #42

En düzgün Tokat tanımını yaptım valla daha düzgünü bende yok kardeş