Geek İtiraf Köşesi

(Gizem) #4246

(Doğukan) #4247

Ben de David Lynch ve Stanley Kubrick fanboyuyum ama ben benimle çıkacak kişiye “Bunları izle, izlemezsen bu iş olmaz” demem açıkçası. Herkes herkese saygı duymalı. Ancak yinede yalan olmasın ben de, Saçma sapan Küfürlü Komedi Filmlerini, Young Adult Film ve Dizileri, MCU işlerini, Nolan filmlerini ve Anime Janrasını sevmeyen biri ile çıkmak isterim sanırım.

Aamir Khan seven biri ile de çıkmak istemezdim sanırım.

Muhitin Muhit Arşivi!
(Gizem) #4248

Babaannemi tarif ettin

Muhitin Muhit Arşivi!
(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4249

Dışı farklı, modern, herşeyi ile kaliteli ama ruhu kezbansa denk geliyor işte.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #4250

-ki 3 İdiot çiçek gibi filmdi.

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4251

izlemedim. merak dahi etmedim. bu saatten sonra da zannetmiyorum.

(Liquidman) #4252

pk yada peekay filmini izledim çok güzeldi, ama Hint diline aşırı gıcık olduğum için daha fazlasını izleyemiyorum. Bu cuma günü yeni filmine maruz kalabilirim ama inşallah olmaz

(Volkan Şahin ) #4253

Filmin yarısı Hint danslarıyla bezenmemiş olsaydı, daha eyiydi…

(Must) #4254

Abi bunlar en kötüsü, film gerçekten güzel film falan ama Allah yapıyorlar filmi YET-HER dfkjgh

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4255

Sırf merakımdan yapılan reklamlar yüzünden Bahubali denen filme 15 dk bakayım dedim.
Sonuç : 15 dakikayı geçmedim.

(Boş İnsan) #4256

Bahubali filmi en sevdiğim filmler arasındadır. Ama hiç bir zaman gülmekten tam olarak bitiremiyorum :smiley:

(Gizem) #4257

Bende sürüyle aamir khan filmine maruz kaldım :smile: içlerinden beğendiklerim de oldu tabi (pk,3 idiots,her çocuk özeldir gibi)

(öğnkü) #4258

İyi o zaman bu konu üzerine iki itirafım olacak :stuck_out_tongue:

• Bir keresinde bu millet ne izliyor diye merak ederek bir Kore dizisinin ilk bölümüne bakmıştım. Sonra konuşma şekillerinden dolayı sinir krizi geçirerek bilgisayarı kapamıştım. Bu arada izlediğim 10-15 dakika içinde gelişen olaylar Türkiye’de çekilmiş tüm dizileri sollar saçmalıkta.

• İkinci olaraksa of bu çok kötü bakın bana olan tüm bakışınız değişebilir baştan söylüyorum. Bir ara büyük halalarım falan yüzünden Kanal 7’deki Bir Garip Aşk’ı seyrediyordum. Aşağılayarak seyrediyordum ama bir yandan da eğleniyordum. Konuşurken hepsi ağlamaklı olup kafalarını sallıyordu. Aşırı büyük bir zevk alıyordum. MÜKEMMEL BİR STRES ATMA YÖNTEMİYDİ hem aşağılamak hem gülmek :joy:

Sevmiyorum hiçbirini ama baştan söyleyeyim :grin:

(Must) #4259

Annem de seyrediyordu, arada ben de mecburen maruz kalıyordum…

(Palyaço gibi giyinen ucubelerle kötü bir geçmişimiz var!) #4260

Ulan işin komik tarafı kimse beni teselli etmeye de çalışmıyor :smiley: :smiley: :smiley:
HAİNLERRR

(Gizem) #4261

Buradaki her aşık olan ve aşk acısı çeken kişiyi teselli etmeye kalksak ooo :smile:

(Oneironaut) #4262

Bir Garip Aşk’ı ben de izledim.
Kuzenlerimi ziyarete gittiğim bir haftasonu full bunu izlemiştik, acayip zevkliydi.
Taklit etmek iki kat zevk veriyor öneririm.

(Volkan Şahin ) #4263

Giden gitmiştir, gittiği gün kaybetmiştir.

(“Daisy Ridley Fanboi” ) #4264

Bir Amir khan hayranı değilim. Ama adam bence diğer Hintli yönetmenler göre daha iyi filmler yapıyor bence. :slight_smile:

(öğnkü) #4265

Aşırı manyakça bir senaryosu yok muydu? Görümcenin eşi ile nişanlısın falan shsndnxk