Geek İtiraf Köşesi

(fza) #4306

Tartışma çekemem ya. Ahahaha. Hem böyle daha güzel. Millet “Ben miyim acaba ya, ya da yok ya. Acaba kim??”, vs desin. :joy:

(Gizem) #4307

1 haftadır tartışma çıkmıyor. Söyleseydin güzel güzel eğlenirdik kavga ederdik :smile:

(I'm not fine.) #4308

Gizem muhitten insan kaybetmek mi amacın herkes gönderip başa geçme planların mı var yoksa😀

(Doğukan) #4309

İtiraf etmek isterim ki: Az önce Barış Manço’nun bir klibini izlerken ağlayacak gibi oldum. Koyu bir Barış Manço hayranı olmamama rağmen (ki yanlış anlamayın yıllardır severim kendisi) böyle bir duygulanma durumu oluşuverdi.

Gerçekten Muhteşem bir İnsan ya.

(Gizem) #4310

giphy (3)

(öğnkü) #4311

Küçükken biri bana ne olacaksın diye sorduğunda dansöz olacağımı söylüyordum. Asena’yı falan televizyonda gördüğümde karşısına geçip oynuyordum :sweat_smile:

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4312

Hedeflerine ulaşabildin mi peki?

(öğnkü) #4313

Yok ya küçüklük işte. Sonra uzun bir süre tıp okumak istedim. Ciddiydim ama Tübitak’ın Tübitak olduğu dönem de çocuklar için hazırladığı serileri falan okuyordum. Durur hala.

(fza) #4314

Bir tarafta National Geographic Kids dururken, Tübitak’ın dergisini alan çocukların sıkıcı insanlar olduğunu düşünürdüm. Bilim Çocuk muydu, öyle bir şeydi.

(.) #4315

Bir an ben yazdım zannettim :smile: Küçükken bir dönem ben de aynı davranışlarda bulunmuştum… :dancer:

Sonra bu istekler bilgisayar mühendisliği, ve astronotluk olarak devam etti ve asla sonu gelmedi…

(öğnkü) #4316

İki dergiyi de alıyordum. Ayrıca bir serisi vardı Tübitak’ın çocuklar için. Gerçekten güzeldi bence.

@Freja ne güzel günlerdi :pensive:

(fza) #4317

Ben Kids’i severdim. Hem bilgilendirici hem de eğlenceliydi. Bilim Çocuk bilgi açısından kaliteli olsa da, ben kendi adıma sıkıcı bulurdum dergiyi.

(Umut ) #4318

Ay evet ya. Sınıfta herkes Bilim Çocuk okurdu. Bir arkadaşım ve ben National Geographic Kids okurduk. Çok elittik. 6.sınıfta da National Geographic’e terfi ettik işte .

(fza) #4319

Bana da Bilim Çocuk okuyanların burnu havada gibi gelirdi. :joy:

(.) #4320

Keşke National Geographic Kids olsaydı da alsaydık… Bilim çocuk bile zor bulunurdu. :roll_eyes:

(Doğukan) #4321

Ben rahat bir 7 Yıl düzenli aldım dergiyi. Ama 5 Yıldır Nadiren alıyorum. Ama daha almadığım bir yıl olmadı.

(öğnkü) #4322

Kids tabii ki daha elit duruyordu ve daha güzeldi canım ona lafım yok.

(Umur) #4323

Bir sürü NG Kids dergisi biriktirmiştim. Arkasında bulmacalar falan olurdu. Severdim baya bi, tekrar tekrar okurdum.

Sonra verdik galiba dergileri birilerine.

(fza) #4324

Paylaştığın iç…

Ahaha. Yok yok. Benim de en az 35-40 tane duruyor. Düzenli değil ama aralıklarla var bayağı.

@elpis

Bence tam tersiydi. Kids Nolan filmi, Bilim Çocuk festival filmiydi. :smile:

(fza) #4325

Benim tüm dergilerin duruyor hemen hemen. Çocuklarıma veriririm artık.