Geek İtiraf Köşesi

(Liquidman) #4346

Ya Salsa ya Trendy`dir iste onlar da :smiley: Gerçi daha eskiydi onlar sanki :thinking:

Dergiyi hatırlamıyorum pek ama Bilim Çocuğun falan yanında biraz dandik gibi geldi nedense :smiley: Oyuncağı için falan alınıyordu çünkü

(BİLMİYORUM!!!) #4347

Çocukken dergi okumak yerine ya top ya da misket oynardım. Simsiyah bi kapçikim vardı. Sürekli hohlayıp hohlayıp üstüme siler parlatmaya çalışırdım. Şimdi kimbilir nerdedir?

(öğnkü) #4348

Mezuna kalıp sınava hazırlandığım yıl bildiğin oturup şu diziyi tekrar baştan sona seyretmiştim. Tam 72 bölüm.

Celebrity Crushlarım bana neler yaptırıyor işte. Düşündüm de iyi ruh hastası olmamışım yani o sene :sweat_smile:

(öğnkü) #4349

Kavak Yelleri’ni seviyorum

(Liquidman) #4350

Önce hint dizileri şimdi bu. Uni hazırlık zamanın çok sert geçmiş umarım kazandığına değmiştir :smiley:

(öğnkü) #4351

Kısmetse Olur’un ilk sezonunu da izliyordum. Değse iyi olur shsjdj

(Zeynep E.) #4352

Ben de öyle bir dönemden geçtim 1D sevdiğim o bir yıldan kısa süre vaktinde. Ondan sonra hiçbir yerde posteri bulunmayan ünlüleri sevmeye başlayınca geçti neyseki.

(onur) #4353

hayatım boyunca star wars’dan hazzetmemiş olmama rağmen, lise zamanları arkadaş ortamında sırf muhabbetlere dahil olmak için star wars forumlarında filmler ve karakterler hakkındaki yorumları ezberleyip, utanmadan fikir beyan ederdim.

(I'm not fine.) #4354

Muhitin beni çok sevmemesi ya da çok da umursamamasına takıldım köşelerde sessizce ağlıyorum.
(Sınav stresi ile gelen duygusal ergenlik buna neden olmuş olabilir. Bilemiyorum altan bilemiyorum.)

(Sapere Aude!) #4355

Muhit’in onayını alman için 40 aşamalı öğretiyi tamamlaman lazım.

Şaka tabii, 40 aşama yok. En son 10 aşamada karar kılınmıştı.

Şaka şaka, akışına bırak. Beni, Marvin’i hala sevmiyorlar mesela.

(Gizem) #4356

Yeni yeni aktif olmaya başladığından böyle düşünüyorsun bence. Eskiden aktif değildin pek

(Liquidman) #4357

Her beğeni bir “yok canııım olur mu” :grin:

(Doğukan) #4358

Bence de akışına bırak kanka. Ben birkaç spesifik isim haricinde kimin beni sevip sevmediği konusunda çok karışık sinyaller alıyorum pek çok kişiden.

“Önemli olan Sevilmek değildir evlat, önemli olan Meramını bir kitleye aktarmak, İnsanlarla iletişim kurmak ve çeşitli konularda Anket oluşturmaktır.” - Geek Gözlüğü, 2017

(I'm not fine.) #4359

Vallahi iyi geldi :smile:
@Gizem aynen olabilir. Eskiden okuyordum sadece o yüzden buradakileri tanıyorum ama tabi kimse beni tanımadığı için oraya buraya atlıyormuşum gibi mi oluyor sanki bilemedim.
@FordPrefect Bıraktım ani duygusallık geldi o an. Marvin kimdi? :thinking:
@GeekGozlugu sağolasın kardeş.

(Sapere Aude!) #4360

images

(I'm not fine.) #4361

Oow, I feel embarrased. Don’t be depressed. I am already in depressed. You are really cute robot. Nite to meet you.

(Sapere Aude!) #4362

(Invictus Maneo) #4363

Dergiler Tübitak’ın iyi olduğu tek konu zaten. Since 2002

(Geek Velet) #4364

Meraklı Minik o derginin adı.

(BİLMİYORUM!!!) #4365

Bi ankete bakar gözlük!