Geek İtiraf Köşesi

(öğnkü) #4366
  • Gözlük ifşa
  • Gözlük ifşa not

0 oylayan

(Doğukan) #4367

Ama işte bu cesaret isteyecek bir şey. Ve o cesaret ben de yok. Beni sevmeyenlerin, beni sevenlerden fazla çıkmasından korkuyorum.

(öğnkü) #4368

Yok Meraklı Minik’ten bahsetmiyorum. Dergi değil bahsettiğim yaş gruplarına göre kitaplar. Bende tıp tarihi ile ilgili bir kitabı vardı örneğin.

(Doğukan) #4369

Merak ediyorum sizce fotoğrafımı paylaşırsam birinin benimle dalga geçme ihtimali olmaz değil mi? Espritüel anlamda Takılma demiyorum da bildiğin Aşağılamalı Dalga Geçme gerçekleşmez değil mi?

(öğnkü) #4370

Valla bu kadar ciddiye alıyorsan bu sorunun cevabını bence paylaşma, yoksa kimsenin ofensif bir tavır takınacağını sanmıyorum. Zorunda da değilsin paylaşmakta, sadece laf olsun diye dedim diyeyim.

(Doğukan) #4371

Bakalım dediğim gibi bunu etraflıca düşünmeliyim. Ama pek çok kişi de paylaşmış. Konuştuğum pek çok kişinin Yüzünü görebilmek beni mutlu etmedi değil.

(fza) #4372

Çok da heveslisi olmadığım ve kurtulmayı beklediğim bir durumla ilgili bir ton iş çıktı yine. Bıktım be!

(Geek Velet) #4373

İnsanın içi önemlidir, dışı sadece bir çöp yığınından ibarettir.

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #4374

İsim hafızam çok kötü. Geçen senenin sorularını alacağım bi arkadaşla daha az önce tanıştık, unuttum adını.

(Dipsomanik Kullanıcı) #4376

İlk defa tam isim verilmeden kim olduklarını anlıyorum cnjxksbcnkj

(Gizem) #4377

Tahminini özelden yazsana bi :smile:

(Emre) #4378

Oooo, bu bir dedikodu teklifi mi yoksa? :smiley:

(Dipsomanik Kullanıcı) #4379

Ya sorma :smile: Tam gıybetin ortasında yanlışlıkla bir fotoğrafı ersine attım. Çok heyecanlı dakikalardı.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4380

Derginin arka sayfalarında hikayedeki boşlukları doldurma bölümü vardı boşluk bırakılan kelimeleri kendin seçiyordun çok eğleniyordum onu yazarken ya hahahahah.

Aynı kişi olabilir miyiz acaba.?

(fza) #4381

Benim birçok Marvel karakterini ilk görüşüm bu dergi sayesinde oldu. İlk senesinde Yeşil Cin’li bir sayı vardı. O aklıma geliyor. Hala duruyorlar. 2007’den sonra bozdu ve değişti formatı. Ondan beridir düzenli almayı bıraktım.

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4382

Evimin çok yakınında Tansaş vardı sanırım her hafta (her ay da olabilir) oraya yeni sayılar geliyordu ve Kids ile birlikte aldığım tek dergi oydu.

Benim bu kadar uzun sürmedi sanki , 2005 gibi bıraktım almayı sanırım. Ama Kids dergilerimi hala bazanın altında tutarım , en sağlam koleksiyonlarımdandır :slight_smile:

(Geek Velet) #4383

Eskiden bir tane Super Hero Squad Show dergisi vardı. Çizimleri değişince almayı bıraktım.

(Gökhan Ali Başkan) #4384

Muhitte bazı gönderileri sadece beğeni sayısı fazla olduğu için beğeniyorum.

(Doğukan) #4385

Birebir aynı şeyi ben de yapıyorum dostum. :smile:

(Well,what do you expect? The Comedian is dead ) #4386

Bende,örneğin bu