Geek İtiraf Köşesi

(Hakan) #4387

Kendi izlediğim diziler dışında fazla sevmesem de popüler kültürdeki dizileri takip etmeye çalışıyorum, ortamda muhabbeti açılırsa katılabilmek adına fakat Game of Thrones dan sonra Stranger Things de sarmadı. Diziyi izlerken çabuk sıkılıyorum. :frowning:

(öğnkü) #4388

Game of Thrones ile alakalı hiçbir şeyi tüketmedim.

(Doğukan) #4389

Ben de öyle dostum. Çok sıkıcı bir yapıma benziyor zaten.

(Gizem) #4390

Mesela bir filmi izlerken 35.dakikada kapatıp 6 ay sonra bir anda o filmi açıp kaldığım yerden izliyorum. Aynı şekilde dizi izlerken 2.sezon 3.bölümde kaldıysam 2 yıl sonra aynı yerden devam ediyorum :smiley:

(Xάος) #4391

Bilinçli yapılan soğuk esprilerin ban sebebi olması gerektiğini düşünüyorum. Akıl sağlığımıza zarar veriyor :cry:

(Emre) #4392

En iyisini yapmışsın, boş ver GoT’u. Olur da bir gün izlersen 6. ve 7.sezona geldiğinde benim gibi cringe festivali yaşayıp güzelim evrenin kitaplarından bile soğursun. O kadar boktan bir durumda ki şuan dizi, insanlar hala nasıl sevebiliyor anlamış değilim.

(İsmail Yüksek ) #4393

Animeyi sevmediğimden değil ama anime çizgi film lafı geçtiği zaman atarlanan bir grup var.

KABUL ET ARTIK ÇİZGİ FİLM İZLİYOSUN.
AMA BU SENİ ÇOCUK YAPMAZ SAÇAMA SAPAN DELİRMENE GEREK YOK :frowning::relieved:

(God of Mischief) #4394

Yarın üç tane sınavım var ve ben ne yapıyorum? Hiç bir şey. Ve ben ne kadar çalıştım? Hiç. Ve bu sınavlar benim ne kadar umrumda? Biraz. Ve…

(öğnkü) #4395

Günde yaklaşık 3478 kere falan keşke erkek olsaydım diyorum.

(God of Mischief) #4396

O niye be? Ben de günde o kadar demesem de arada tersini dediğim oluyor.

(I'm not fine.) #4397

+1

(Kid A) #4398

4 yaşımda rakı içmiştim. Hem de sek.

(halı, kilim, travel) #4399

Su mu sanmıştın?

(Kid A) #4400

Hayır :smiley:

(Umut ) #4401

Heyecanlanınca tükürükler saçarak konuşuyorum.
Selam @kirik_kafa

(Volkan Şahin ) #4402

minik-zurna_06-1

(öğnkü) #4403

NİYE Mİ? Şimdi bir ton neden sayabilirim. Seç beğen yani. Hayatımda her kapı keşke erkek olsaydım lafına çıkıyor şu an.

(Doğukan) #4404

İki gün önce cuma günü, sinemaya girmeden önce bileti alırken, sinema kartımı okutmuştum ve patlamış mısır ile kola kazanmıştım. Ben film izlerken bir şey tüketemem. Ama filmden çıkınca da yiyemezdim çünkü baya toktum. Ama minibüs ile döneceğim eve ve patlamış mısırla kolayı taşıyamam elimde, yiyen var yiyemeyen var kokar. LC Waikiki’ye gidip bir torba aldım ve patlamış mısır ile kolayı da alıp içine koydum. Oldukça rahat ve güzel oldu.

(God of Mischief) #4405

Kötü yanları ve iyi yanları iki cinsiyetin de. Tabii tercih meselesi bir şey diyemem. :roll_eyes: :smile:

(Gizem) #4406

@elpis cidden bende erkek olmak isterdim