Geek İtiraf Köşesi

(God of Mischief) #4407

Yalnız onlar çizgi film değil gerçekten de. Çizgi dizi daha doğru olur.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4408

+1Tabi film olanları da var.

(Xάος) #4409

Yahu formalitelere takılmayın, çizgi dizi/film veya değil. Şu muhabbetten bıktım seviyosan izlersin arkadaş.

(God of Mischief) #4410

Ben de takılmıyorum ama takılanları sinir etmek çok eğlenceli. Anime konusunda bile uğraşılmaya tahammülü olmayan insanlar hayatta gerçekten de çok büyük acılar çekecek demektir.

(anon17803553) #4411

Hâlâ olabilirsin. :smirk:

(öğnkü) #4412

Parasını verecekseniz ben varım :stuck_out_tongue:

(Doğukan) #4413

Çocukken Eminem’i ve Popeye’ı (Temel Reis’i) Türk zannediyordum.

(Kid A) #4414

Halamın nişanı vardı sanırım. O dönemlerde başka bir düğün yokmuş, bunu anlattığımda “Hala’nın nişanıdır.” diyorlar. Neyse köy evindeyiz, 4 yaşındayım zaten, attılar beni bir odaya. Canım sıkılıyor, bir şeyler arıyorum oynamaya falan. Bir yatak yığını karşımda duruyor. O da ne? Yatak yığınının arkasına bir şişe sıkıştırmışlar, neyin nesi olduğu ile ilgili herhangi bir fikrim yok. Alıyorum şişeyi, dayıyorum ağzıma, bir yudum çekiyorum. Doğal olarak tadı güzel gelmiyor tabii ki. Usulca aldığım yere geri sokuşturuyorum.

Bu anı yıllarca benimle beraber geliyor. Hani o yaşlarda olan bir şeyi hatırlamak kolay değildir normalde. Ancak nedense bu anı benimle beraber geliyor. 3-5 sene önce ilk defa rakı içtiğim zaman bir sorguluyorum, “Bu tadı nereden hatırlıyorum?” diye. Bir süre sonra jeton düşüyor tabii. Sonra anlatıyorum aileme olayı, onlar da ailenin alkol gurusu olan enişteme beni havale ediyor ve yıllar sonra bu bilgiyi tasdikliyoruz. Kendisi sokmuş o şişeyi oraya.

Bu da böyle bir anımdır muhit. Yazamadan edemedim.

(Umut ) #4415

Muhit’ten gelen rozet bildirimlerini Yiğitcan’ın sesiyle okuyorum.

(Deniz) #4416

Bunu ben de diyordum eskiden. Sonra kadın olmanın da birtakım güzel yanlarını keşfettim. Çok afişe değiller, biraz derine inmek gerekiyor sanırım.

Ama yine de çok zor olabiliyor zaman zaman, haklısın.

(Kid A) #4417

Teşekkürler, artık ben de böyle yapmak zorunda kalacağım sayende :smiley:

(Varrrrya) #4418

Keşke ben de erkek olsaydım.

(Deniz) #4419

18 yaşından sonra olabiliyorsun, iyi düşün o zamana kadar.

(Varrrrya) #4420

Oo, bir 6 yılımız daha var desene abla.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4421

Türkiye’yi bilmiyorum ama bazı yabancı ülkelerde 18’den önce de cinsiyet değiştiriliyormuş.*

Kaynak: 9gag

*Ebeveynlerin izniyle.

(Deniz) #4422

Türkiye’de 18 yaş sınırı var.

(Varrrrya) #4423

Hayda, ben zaten erkekmişim ki ablalar. :slightly_smiling_face: :blush:

(öğnkü) #4424

Düğün ne zaman, beyaz asan falan da olacak mı?

(Kid A) #4425

Cinsiyet değişimi demişken 2015 yapımlı Danish Girl filmini sadece Ben mi başarılı buluyorum? Özellikle Eddie Redmayne’in iyi bir İş çıkardığını düşünüyorum. Hatta 2016 Oscar’larında Leonardo DiCaprio yerine kendisinin ödülü almasını isterdim.

(Varrrrya) #4426

Çok az kaldı, Müslüman olsaydın çağırırdım seni de :slight_smile: