Geek İtiraf Köşesi

(Doğukan) #4447

Nefret edebileceğin kadar konuşmadım filmden ve konu ile alakalı olarak filmden bahsettim. Yani yersiz bir düşünce içerisindesin. Ayrıca benim Favorim olan filmlerden bile değil sadece Tarantino’nun en iyi filmi bana göre.

(BİLMİYORUM!!!) #4448

Bak kardeşim. Sen güzel bi kardeşe benziyosun;

I hate. Thanks.

Gözlükçüm rencide amaçlı değil cevap hakkıma binaen attım. Yersiz değil ‘haklı’. Seviliyosun!

(Doğukan) #4449

Tamam görünen o ki biraz fazla konuşmuşum :smile: Ama Eraserhead filmi için mesela hep konudan alakasız şekilde ortaya atıyordum. Ama bu filmi hep yeri gelince konuştum. Yani arada fark var.

(Kid A) #4450

Mütevaziliğin yine üzerinde bakıyorum da.

(I'm not fine.) #4451

Yine Avril hayranlığım depreşti. Çılgınlar gibi Avril dinliyorum. Hiç büyüyemeyeceğim galiba.
Bu şarkı sana gelsin @evethearteyes

(‪Ya arkadaşlar Marvel çocukça diyenler cidden sıktı artık.13 yaşında çocuklar Dark Knight izliyor karanlık efekt görüyor sonra buraya geliyor hemen ''off çok büyük işi filmm marvel çok çocukçaa'' diyor.Marvel'da Daredevil,Blade,Ghost Rider‬) #4452

Al hajum bu da benden gelsin.

(fza) #4453

İnternet de sık sık denk geldiğim grammar naziliği olayını bayık ve saçma buluyorum. Hele tekrar tekrar denk gelmek cidden komik geliyor.

“De bitişik yalnız”, diyeceklere ithafen:

(Liquidman) #4454

Bitişik yazılan -de ekini belirtirken başına - koyman gerekiyor.

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4455

-1

(Taylor Swift Fanboi) #4456

en çok istediğim şeylerden biri 1 saatliğine @Neithan ın hesaba erişim hakkı

(Gazi Audomarus Fridia DCLXVI PFVV Pipinpadaloxicopolis the First) #4457

Ruhunu satman karşılığında belki bir şeyler ayarlayabiliriz, pm’ye gel.

(.) #4458

Beni böyle çöp çöp şeylere etiketlemezsen sevinirim.

(Taylor Swift Fanboi) #4459

Ruhtan falan geçtim ben…

@Neithan

(.) #4460

WhatsApp grubunda “Umay da çok fanboy eheehümehü” muhabbetleri falan mı geçti? Çok merak ettim bak.

(Taylor Swift Fanboi) #4461

Yok ya seni kızdıramadıktan sonra bir anlamı yok ki o muhabbetlerin

(Tsuchigumo) #4462

@MoB @Neithan Kavgaya gerek yok beyler tamam, ikiniz de birbirinizden daha da fanboysunuz.

(Taylor Swift Fanboi) #4463

Sen okuduğun DC çizgi romanı sayısı Marvel çizgi romanı sayısını geçtiği için hemen Marvel okumaya geri dönmüş insan değil misin? Açıkla Enki bunları açıkla

(Dread it. Run from it. Tinkywinky still arrives.) #4464

Küçükken 24 Kasım’da tüm öğretmenlerimden nefret ederdim çünkü doğum günüm olduğunu bildikleri halde kutlamayıp üstüne tüm gün boyunca kendilerini övecek kadar egoistlerdi.

(Dipsomanik Kullanıcı) #4465

Tamam doğum günün 10 gün sonra bsjsjjdjs

(Kürşad (Chieh-she-shuai) Şahin) #4466

Office’a başladım ve sarmadı.